• 25 / دی 1400 / 17:19
 • شناسه خبر : 71780
 • منبع خبر: صدا و سیما
جانشین استاندار فارس در ستاد مقابله باکرونای فارس:

زمان بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها، مدارس و مراکز آموزشی فارس اعلام شد

جانشین استاندار فارس در ستاد مقابله با کرونای فارس گفت: تاریخ بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها در نیم سال دوم سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ تعیین شده است.

به گزارش اول فارس، اسماعیل محبی پور بعد از ظهر شنبه در جلسه استانی ستاد مقابله باکرونای استان  فارس، گفت: با توجه به اینکه وضعیت آمار کرونا در استان فارس نزولی استبراساس مصوبه جدید ستاد مقابله باکرونا از نیمسال دوم تحصیلی سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ دانشگاه‌ها، مدارس و مراکز آموزشی استان فارس بصورت حضوری بازگشایی خواهند شد.

وی افزود: بازگشایی این مراکز به شرط رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خواهد بود و تزریق واکسن هم یکی از قوانین اصلی است.

جانشین استاندار فارس در ستاد مقابله با کرونا گفت: اگر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا،مبنی بر بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در بهمن ماه باشد ، بر اساس این تصمیم در استان فارس نیز آمادگی لازم برای بازگشایی وجود دارد.

محبی‌ پور اضافه کرد: همچنین برنامه‌ریزی برای بازگشت اماکن و فعالیتهای ورزشی به شرایط عادی گذشته در حال انجام است و ورزشگاه‌ها با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و با ۳۰ درصد از ظرفیت با تصمیم ستاد ملی کرونا بازگشایی خواهند شد. البته انجام مراحل تکمیل واکسیناسیون نیز از شروط لازم برای حضور در این اماکن خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نظر وزیر آموزش و پرورش در مورد حضور دانش آموزان در مدارس و رتبه بندی معلمان
راز لو رفتن سوالات مرموز امتحانات نهایی دانش‌ آموزان فاش گردید !
مهد کودک ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی می شوند

ثبت دیدگاه

 • وحید

  تاریخ : ۲۶ - دی - ۱۴۰۰

  یکسری بزن مدرسه …. برجستون.ناحیه ۴٫ کرونا از ترس غلط بکنه پا بذاره اونجا..بچه ام مجبوری اونجاس ولی مدرسه شرمنده که پا بذاره.. از جونش سیر نیستم


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - دی - ۱۴۰۰

  من اجازه نمیدم بچه هام برن مدرسه


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - دی - ۱۴۰۰

  باسلام وقتی بیماری امیکرون به استان محروم کهگیلویه و بویراحمد و توابع آن رسیده هیچگونه امکانات رفاهی و بهداشتی ندارد شهرستان ها کهگیلویه چرام لنده چاروستا سوق سرفاریاب وغیره بیمارستان نداریم بازگشایی مدارس فقط جان فرزند ما تو مناطق محروم کشور بخطر افتاده کار خوبی نیست به مسوولان دعوت به کار کارشناسی اگر جان دانش آموزان و دانشجویان و معلمین واستادان ایران برایت مهم نیستند……..


  پاسخ

 • ارا

  تاریخ : ۲۶ - دی - ۱۴۰۰

  والا همه جا دارن میرن .اسم مدرسه که میاد مادرها میگن ما نمیگذاریم بچه هامون بروند مدرسه .برید شب ببینید تو این پارکها و خیابونها و بازارها چه خبره .


  پاسخ