• ۰۹ / مرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۶
  • شناسه خبر : 33486

زمان جدید آزمون ورودی مدارس سمپاد اعلام شد

رئیس اداره آموزش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش فارس، از برگزاری آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان "سمپاد" از امروز و فردا خبر داد.

راه‌اندازی اولین باشگاه استانی دانش پژوهان جوان در فارس در آینده ...

به گزارش اول فارس، یونس غلامی گفت: بر اساس اعلام سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، آزمون ورودی مدارس سمپاد، همزمان در سراسر کشور در روزهای نهم و دهم مردادماه ۹۹ برگزار می شود و امروز آزمون ورودی برای پایه هفتم، از ساعت ۹ صبح و در محل حوزه‌های از پیش تعیین شده برگزار خواهد شد.

رئیس اداره آموزش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش فارس گفت: آزمون ورودی برای پایه دهم نیز روز جمعه دهم مردادماه از ساعت ۹ صبح و در محل حوزه هایی که در کارت های ورود به جلسه تعیین شده است برگزار می شود.

دکتر یونس غلامی گفت: کارت‌های ورود به جلسه‌ای که برای آزمون ۲۷ تیرماه صادر شده بود، برای این آزمون نیز معتبر بوده و بجز تاریخ برگزاری، بقیه موارد آن قابل استناد است، بنابراین خانواده‌های گرامی نیازی به چاپ مجدد کارت ورود به جلسه ندارند.

عضوکانال اول فارس در واتساپ شوید

رئیس اداره آموزش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش فارس از خانواده‌های عزیز درخواست کرد، نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای پیشگیری از سرایت ویروس کووید ۱۹ اهتمام جدی به عمل آورده و از ازدحام مقابل حوزه‌های آزمون پرهیز کنند.

ثبت دیدگاه