• 28 / آبان 1401 / 20:07
 • شناسه خبر : 98227

مردان عاشق زنانی با این ۱۴ ویژگی می شوند

مردان برای انتخاب همسر به دنبال زن ایده آل هستند، زیرا آن ها در انتخاب همسر می خواهند از هر نظر درست ترین و عالی ترین انتخاب را داشته باشند. البته زنی ایده آل ممکن است از نظر هر مردی ویژگی های خاصی داشته باشد.زن ایده آل|مردان عاشق زنانی با این 14 ویژگی می شوند

با این حال، برخی ویژگی هایی وجود دارد که می توان برای زن ایده آل برشمرد. در بخش خانواده و زناشویی ۱۴ ویژگی زن ایده آل بررسی شده است.

۱۴ ویژگی زن ایده آل

۱.شوهرش را تشویق می کند

زن ایده آل، یکی از نقش های مهم زن در زندگی مرد این است که به عنوان یک منبع تشویق و حمایت در شرایط خوب و بد عمل کند. او شوهرش را تشویق می کند و نشان می دهد که چقدر دوستش دارد. وقتی مردان زمان های چالش برانگیزی را تجربه می کنند، همیشه در کنار او است و با تشویق و حمایت از آن شرایط دشوا ربا هم عبور می کنند.

۲.بهترین دوست شوهرش است

یک زن خوب بی وفایی نمی کند زیرا شوهرش تنها معشوق اوست. علاوه بر این، او می تواند دوستان نزدیک داشته باشد، اما شوهرش بهترین دوست او است. اگر مسائل معلقی وجود داشته باشد، او ابتدا با شوهرش که بهترین دوست او است صحبت می کند

 ۳.او نسبت به شوهرش صادق است

زن ایده آل، یک مرد تنها زمانی می تواند به همسرش اعتماد کند که او بارها صداقت خود را ثابت کرده باشد. ازدواج های پایدار بر اساس صداقت و ارتباط موثر ساخته می شوند. صداقت یک پیچ و تاب دارد؛ شما مجبور نیستید چیزی را به صراحت بگویید به عنوان مثال، اگر کفش‌های او را دوست ندارید، می‌توانید با خرید جفت‌های جدید آن‌ها را جایگزین کنید.

۴.او رمانتیک است

زن ایده آل، وقتی صحبت از روابط عاشقانه می شود، یک همسر خوب می داند که چگونه این موضوع را در زندگی خود ایجاد کند. او برای سورپرایز کردن همسرش برنامه ریزی می کند و کارهای کوچکی انجام می دهد که شوهرش را غافل گیر کند. او نسبت به نیازهای شوهرش حساس است و آن ها را عاشقانه پاسخ می دهد.

۵.با شوهرش ارتباط موثر برقرار می کند

همسر خوب بودن مستلزم داشتن ارتباط موثر است. وقتی مسائلی در زندگی زناشویی پیش می‌آید، او سعی می‌کند به جای سکوت در مورد آنها، ارتباط خود را باز نگه دارد. او برای حل مشکلات تلاش می کند و در تمام شرایط دشوار با همسرش به خوبی ارتباط برقرار می کند و با هم مسائل را حل می کنند.

۶.از شوهرش قدردانی می کند

زن ایده آل، یکی از ویژگی های یک زن خوب این است که دست آوردهای شوهرش را وسیله ای برای رقابت نمی بیند. بلکه از او قدردانی می کند و تلاش های او را تصدیق می کند. اگر فرزندانی وجود داشته باشند، او از فرصت استفاده می کند و از موفقیت همسرش برای ایجاد انگیزه در آنها استفاده می کند.

۷.به روابط جنسی اهمیت می دهد

به طور کلی، مردان عاشق زنانی هستند که در رختخواب خوب هستند. زیرا رابطه جنسی یکی از نیازهای اصلی مردان است. در واقع برای برخی از مردان یکی از ویژگی های مهم یک همسر خوب را در رختخواب می داند. یک زن خوب در مورد چگونگی رضایت شوهرش در رختخواب تحقیق و جست و جو می کند. اگر شوهرش سبک جنسی خاصی را دوست دارد، بر آن مسلط است و بهترین ها را در رختخواب به او هدیه می دهد.

۸.به شوهر نگاه مثبت دارد

زن ایده آل، وقتی همه چیز در خانه تیره و تار به نظر می رسد، یک همسر خوب می داند که باید نگرش مثبتی داشته باشد تا جو را عوض کند. او علاوه بر مثبت اندیشی، خانه را حتی در مواقعی که خسته کننده است نیز در وضعیت خوبی نگه می دارد. زیرا او باور دارد که خانه محل آرامش است. پس این آرامش را به همسر و بچه هایش هدیه می هد

۹.به شوهرش احترام می گذارد

یک ازدواج موفق با احترام رشد می کند. اگر به دنبال ویژگی های یک همسر خوب هستید، مطمئن شوید که او خانم محترم و با فرهنگی است. علاوه بر این، یک زن خوب از تلاش شوهرش قدردانی می کند و شوهر نیز با احترام و محبت پاسخ می دهد.

۱۰.او با اعتماد به نفس راه می رود

زن محبوب با اعتماد به نفس است. او با اعتماد به نفس راه می رود و همیشه در راه رفتن یا نشتن حالت بدنش را صاف نگه می دارد. به هر ملاقاتی که می روید، هدف ملاقات خود را از قبل مشخص کنید.

در مورد کسی که قرار است ملاقات کنید، اطلاعات به دست بیاورید. سعی کنید قبل از ورود به اتاق ژست های قدرتی انجام دهید و حالت عاطفی خود را تنظیم کنید تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. سر وقت به ملاقات برسید و با لبخند وارد شوید.

۱۱.متناسب با هر مناسبت لباس می پوشد

زنان باکلاس، به موقعیتی که هر روز با آن روبرو خواهید شد فکر کنید. با چه کسی ملاقات خواهید کرد؟ ملاقات رسمی است یا غیر رسمی؟ ملاقات در شب است یا روز؟ چگونه باید لباس بپوشید؟ خانم‌های باکلاس تمایل دارند محافظه‌کارانه لباس بپوشند، اما این بدان معنا نیست که آن‌ها راحت نیستند.

این بدان معنی است که آنها می خواهند متانسب با هر مناسبت لباس بپوشند. به عنوان مثال در یک ملاقات رسمی یا کاری، هرگز لباسی به سبک لباس مهمانی یا اسپورت به تن نمی کنند بلکه تلاش می کنند لباس رسمی داشته باشند.

۱۲.به سیگنال های ناخودآگاه در اتاق توجه می کند

زن دوست داشتنی دقت و تمرکز بالایی دارد. او نسبت به اطرافیان و سیگنال هایی که می فرستد آگاه  است. به علائمی که دیگران در مورد نیات و احساسات خود می دهند، توجه می کند. روی افرادی که می خواهد ملاقات کند تمرکز می کند و به زبان بدن آنها توجه دارد.

آیا آنها در مورد شما خندان، علاقه مند و کنجکاو هستند؟ اگر چشمان آنها سرگردان است، از آنها سؤالی بپرسید که علاقه آنها را جلب کند و آنها را وادار کند تا به مکالمه شما توجه کند.

۱۳.او پیام ها را از طریق زبان بدن خود منتقل می کند

زن موفق بر روی یک احساس قوی تمرکز می کند تا پیامی را از طریق چهره، بدن و رفتار خود منتقل کند.

این به او کمک می کند تا از جذابیت درونی خود استفاده کند. یک احساس واحد، مانند احساس اشتیاق برای ماموریت خود، باعث می شود که بر هدف خود تمرکز کند و در دیگران پاسخ مثبت ایجاد می کند. او این گونه جلب توجه می کند.

۱۴.او اهدافش را دنبال می کند

زن ایده آل بسیار قوی و قدرتمند است. او همیشه در زندگی شخصی و اجتماعی اش هدف دارد و به دنبال تحقق رویاهای خود است. به همین علت همیشه آماده است تا با افراد در جهت تحقق اهداف خود تعامل کند. البته او تلاش می کند خودش باشد و در رفتار خود با دیگران صادق باشد. به همین دلیل به خوبی توجه هر مردی را به خود جلب می کند.

نشانه ها و دلایل طلاق عاطفی در زندگی مشترک را بدانید

بیشتر بخوانید:

۱۵ ویژگی مردان که باعث عشق دیوانه وار زنان می شود
۱۶ ویژگی مردان که زنان را شیفته و عاشق خود می کند
۵ اشتباه مردان در زندگی مشترک که زنان را فراری می دهد

ثبت دیدگاه

 • فهیمه

  تاریخ : ۲۹ - آبان - ۱۴۰۱

  خدا لع….ون کنه کودنا دست از سرم بردارید نابود زشید همتووونم


 • ممد

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۴۰۱

  زن خوب زنیه که شوهرش اونو خوب بدونه، فقط همین، 🤓


 • ماهک

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۴۰۱

  رسما زن باید کلفت باشه برای شوهر😂


 • فاطی

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۴۰۱

  لطف کنیدایناروبرامردهاهم بکارببریدزن همش همچین وظیفه هایی نداره کلفت هم نیس مردجماعت رونبایدلوس کردهرچ اینکاراروکنیم بدترسوارزن میشه پررومیشه پس هرچی محل نزاریم ارزشمون بالاتره درضمن شماهم لطف کن چرت نگومردجماعت لیاقت نداره بایدباچماق ازش پذیرایی کنن


 • معصومه

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۴۰۱

  برررررو بابا


 • زری

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  زن خوب همیشه کناره شوهرشه حتی تو سخ ترین شرایط


 • سالومه

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  من همه جوره براش هستم ولی چون مادرش ازم خوشش نمیاد اونم همه جوره داره رنجم میده ۲بار تصمیم به خودکشی گرفتم ولی ازترس گناهش کنار کشیدم اگه گناه نبود حتما خودمو میکشتم من خیلی دارم عذاب میکشم مرگم آرزومه برام خیلی دعا کنید دیگه نمیدونم چکار کنم خیلی دررنجم


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  نطر منم اینه نباید به هیچ مردی رویداد چون مردها لیاقت محبت زیادی رو ندارن ما خانم ها فقط باید خودمون رو دوست داشته باشیم وبه خودمون احترام بزاریم همین ….وقتی خودمونرو دوست داشته باشیم اون مرد هم به سمت ما کشیده میشه خانم ها فقط خودتون وجودتون بس


 • ت

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام. من ۲۰ سال شوهرم ومادرشا که همیشه وسط زندگیم بود یعنی توی خونه وسط پذیرایی می‌خوابید موقع جایی رفتن دنبالمون بود وهمش مزاحم بد تحمل کردم وشوهرم اینا وظیفه من میدونست .ازش زده شدم فقط به خاطر بچه هام دارم روزگار می‌گذرانند .


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  همیشه و همه جا مینویسین خانمها ال کنین تا شوهرتون دوستتون داشته باشه بل کنین تا دوستتون داشته باشه،اما با آدم بی صفت هر کاری کنی بازم بی صفته و برای مرد اصیل و سالم نیازی نیست خودتو به آب و آتیش بزنی تا دوستت داشته باشه…خانمها و دخترخانمها اول خودتو دوست داشته باش و ارزش به خودت بده .قدم اول همینه بقیه هم از تو یاد میگیرن چجوری باهات رفتار کنن.


 • رهگذر

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  خانم سالومه اگر میخوای آرامش داشته باشی ، نماز اول وقت باتوجه رو خیلی بهش اهمیت بده ، افراد دورو برت رو همون جوری که هستن قبول کن نه اون جوری که دلت می خواد باشن یادت باشه که خدایی داری که همه جوره میشه روش،حساب کنی و خیلی هم بیشتر از شوهرت دوست داره، با اون بپر و دلت رو فقط با اون خوش کن ، یادت نره که همه کاره اونه، باقیه کشکن، فقط یه وسیله که خوت رو به خدا نزدیکتر کتی، فکر خود کشی هم از سرت بیرون کن . ضمنا جواب بدی ها رو باخوبی بده ودلت رو به پاداشی که از خدا میگیری که همون آرامشه خوش کن و در آخر واسه منم دعا کن که فقط حرف نزنم خودم هم توی موقعیت های حساس زندگیم به حرفام عمل کنم، راستش حرف زدن راحته ولی وقتی توی لحظات خاص بهش عمل کنی هنره .


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام من برای شوهرم جون میدم حالا دیگه هرکی هرچی میخاد بگه


 • ماری

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  ب مرد جماعت رو ندید ۱۰ سال بهترین روزها رو براش گذاشتم آخر سر هم رفت با ی دختر ۱۸ ساله ک ۱۶ سال از خودش کوچیکتر گف تو دیگه ب درد نمی خوری ذات بد نیکو نگردد چون ک بنیادش بد است مس ب هیچی نیست خانما ب جنس خودتون خیانت نکنید مرد خیانتکار ارزش هیچی نداره


 • میلاد

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  ..داوری


 • M

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  به نظر من زن خوب زنی که ..باشه😂😂😂


 • یاسمین

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  به امید روزی که مردهای بی ارزش نابود بشن


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  انسانهادارای عقایدمتعددی هستندوشمافقط عقیده ایی که باان زندگی کردی میشناسی ومی توانی درموردش کلام کنی اماقضاوت سخت ترازآن هست.


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  به این خانمی که گفته برای شوهرش جون میده ، احسنت می گم اما می پرسم مگه همچین زنی ام هست من که برا خونواده هر کاری می کنم میگن وظیفته واقعا از ازدواج پشیمون شدم از دروغ و عدم صداقت و ریا در یک کلام از دین و دنیای اینا بیزار شدم .


 • محمد

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  به این خانمی که گفته برای شوهرش جون میده ، احسنت می گم اما می پرسم مگه همچین زنی ام هست من که برا خونواده هر کاری می کنم میگن وظیفته واقعا از ازدواج پشیمون شدم از دروغ و عدم صداقت و ریا در یک کلام از دین و دنیای اینا بیزار شدم .


 • من اوایل خیلی به مرد زندگیم اهمیت میدادم کار به جایی کشید پرو شد ومنو از زندگی بیرون کرد
  منم دیگه بهش اهمیت ندادم آدم شده ونشسته لرا خودش زندگی میکنه
  مردها جنبه ی عشق و اهمیت ندارن


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  من اوایل خیلی به مرد زندگیم اهمیت میدادم کار به جایی کشید پرو شد ومنو از زندگی بیرون کرد
  منم دیگه بهش اهمیت ندادم آدم شده ونشسته لرا خودش زندگی میکنه
  مردها جنبه ی عشق و اهمیت ندارن


 • S

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  همه انگشتها یکی نیستن خوب من از یکی خانم نارو خوردم


 • S

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  همه انگشتها یکی نیستن خوب من از یه خانم نارو خوردم


 • ياس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  اصلا آدما چی هستن که ما بخوایم به خاطرشون خودمون و تغییر بدیم هیچ آدمی ارزش نداره خودت و تغییر بدی براش چه زن چه مرد فقط ملاک خداهست و بس


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  خانم سالومه اینکه خودت رو بکشی فقط دشمنانت راشادمیکند بهترین کار اینست که برایت حرفهای دیگران مهم نباشدچون اگرهمه ی دنیاجمع شوندکه به توضربه ای بزنند ولی خدانخواسته باشدنمیتوانند، اعتمادبه خداوند داشته باش که هرکس به توظلمی کندعقوبت میشود عزیزم دوست خداباش که خدابرای تو وهمه ی ماکافیست.


 • علی

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام من میخوام با یک خانم مطلقه ازدواج کنم اگه کسی هست شمارم ۰۹۱۶***۷۹۱۷


 • عبداله

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام زن مطلقه میخوام شمارم ۰۹۱****۷۹۱۷ تورو خدا کمکم کنید


 • عبداله

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  زن میخوام شمارم


 • سارا

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  مرد جماعت ادم نمیشه فکر میکنن کلفت اوردن برای خونه وخانواده اش


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  همدم میخوام…


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  همسر میخوام ۰۹۱۶——


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  همسر میخای خخخخخ


 • بهروزعضدی.

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  همه ی این رفتارها در ایمان داشتن و نداشتن به خدا است.درصدبالای پدر و مادر و برادر و خواهر…داریم هیچ کس صدرصد نه خوب است و نه بد.استقامتان درمقابل بدان به بهشت می روند.خدا در این دنیا به مظلومان پاداش داده و می دهد


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  اقا منم شوهر میخوام😂😂😂😂


 • طاهره

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  هرچی به بعصی خوبی کنی ادم نمی شه دات مرد باید خوب باشه مرد بد خوب بشو نیست خدا لعنت کند زنی راکه با مرد زن دار ازدواج کند


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  هر مردی لیاقت این همه لطف نداره بستگی به رفتار شوهر هست اگه واسه زنش سنگ تموم بزاره از هر نظر زن هم قدر دان میشه


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  برای مرداهرکاری بکنی بازم ایناسیرنمیشن چشمشون می چرخه خاک برسرتون مردا


 • خوش بخت

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  به نظر من زن درهر حال باید خودشو فدای شوهرش کنه


 • Seyed

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام نظراتو خوندم
  اول اینکه اول ادمو خداوند خلق کرد بعد برای اینکه تنها نباشه حوا رو افرید از اقای جنتی بپرسید که ایشونم تشریف داشته اون زمان
  دوما دید تا حالا یجا اشپزش مردباشه و غذاش اشغال نتیجه مردا از پس همه کارا برمیان
  سوما خانومی که میای اینجا پیام میزاری ما مردا اگه نبودیم تو وجود نداشتی دختر خوب 😂😂


 • هاتف

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  به نظر من اگه زن زرنگ باشه و با اخلاق و نیازهای جنسی همسرشو جوابگو باشه مرد هم به هیچ کس دیگه ای فکر نمیکنه


 • رضا

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  زن مطلقه میخوام ۰۹۹۰_+++-۱۸-۰۵


 • eoosoof

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  مرد باید انقد به خانومش محبت و توجه بکنه و نگزاره حتی پدر و مادر خود و خانومش دخالتی تو زندگیشون کنه تا این روابط خانوم نسبت به شوهرش بهتر باشه تا لذت بیشتر بدون دغدغه و فکر در کنار همدیگر سپری کنند این زن و شوهر هستن که با عشق واقعی به همدیگر لحضات خوش به یکدیگر هدیه می‌دهند و … به مادر شوهر و مادر زن هایی که مدام این زندگی پر عشقو محبت را با دخالت های بی جا خراب میکنن آخه یکی نیست به اینها بگه آخر عمری چرا انقد به جای خوبی بدی می‌کنی که فردای قیامت باید جوابگوی خدا باشی بدهم اسم خودشونو میزان مسلمون والا این افراد از …هم بدترن البته بلانسبت…


 • M

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  مردی که ذاتش بد باشه درست بشو نیست که نیست ،من ۱۷ سال ازدواج کردم ،یعنی هیچی براش کم نزاشتم جونمو براش دادم ۷ بار افتاد زندان هر ۷ بار یک تنه دنبال کاراش افتادم آزادش کردم ، خانوادش اصلا نزدیک نیومدن ، ولی اون تمام زحمات منو نادیده گرفت ،هر وقت خودش گیر باشه به من احتیاج داره سخت ،ولی خدا نیاره اون روز و که من ی مشکل داشته باشم اصلا میگه نمیشناسمت همچون روشو بر میگردونه ، من از خودم گذشتم به خاطر بچه هام به خاطر آبروی خانوادم آبروی خودم سوختم و ساختم ، حالا بماند چه بلاهایی سر ما آورده این چند سالی ،خداوند از همچون مردایی هیچ وقت نمیگذره


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  خوب مردی نمانده اسکندر مقدونی یکی شون بود


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  همه زنها تا خودا گاه همین طوری هستند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  نظرم عوض شد


 • سارا

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  باید دید طرفت کیه مثلا همسرت دزد باشه میشه باهاش مدارا کنی باید ولش کنی بره که بره


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  اتفاقا شوهر من بد ترین خیانت ها رو کرده در حق من ۲۷ ساله هستم با دوتا بچه دیگه با هر کسی ک بگی دوست آشنا فامیل وارد رابطه شده حرمت زن شوهری شکسته دیگه دلم باز نمیشه بهش محبت بکنم فقط به عشق بچه هام موندم خیلی سخت ک جوانیتو یک آدم هوس باز نابود بکنه ..دعام کنید


 • ساغر

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  خدالعنت کنه مردی روکه زن داری بلدنیست وزن میگیره،ولعنت کنه مردی روکه بااختلاف سن زیادبچه زن میگیره


 • ساغر

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  خدالعنت کنه مردی روکه زن داری بلدنیست وزن میگیرهه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام عزیزان
  برای مشکل ازدواج ،کار یا هر مشکلی توسل کنید به حضرت نرجس خاتون ،مادر امام زمان مون هستن.خیلی زود جواب میدن.
  هزار تا صلوات یا ختم قرآن یا…میتونید نذر کنید.در اینترنت هم‌سرچ کنید میاد.الاماس دعای فرج از همگی
  تا خود امام زمان عج نیان گره از کار بشر وا نشود
  اللهم عجل لولیک الفرج


 • حححح

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  دیگه مردی نمانده


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  من زن میخوام


 • Bita

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  رابطه بین دختر پسر یا زن مرد باید ۵۰/۵۰باشه قد اول یکی برداره ببینه ارزش دومی داره تلاش کنه نداره بیخیال همه چی بشه من خودم شاید اینارو میبینم میشنوم خداروشکر میکنم ک تو این وعض مجردم😂😂


 • ممد

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  روی صحبتم با اون خانومه هست که میگه مردها بد ذات هستن .
  ببخشید خانوم شما که به جای.. معنیش این نیست که کلا عسل …. هست😂😂😂😂😂


 • فردوس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام.زنها فرشته اند.تمام


 • فردوس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  خداوندا کمکمان کن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌………..به هر طریق


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام مرد خوب هم هست زن خوب هم هست ولی سعادت میخاد که داشته باشی


 • ع

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  همه ی شماها نظراتتون با توجه به زندگی تون دادید تمام 😛


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  اگر هر دو خدا را در کارهاشو ن ناظر بدونن زن و مرد که زندگی دنیا ارزش بدی نداره و گذشت در زندگی زناشویی با شه همه اش حل میشود واگه اصل دین که یکی از انها حجاب است را قبول داشته باشن دودش در چشم خودمان نمی رود مثال. اگه با حجاب کانل بیرون رفت چشم مردان دنبالش نیست واسیب به زندگی دیگران نمی زند همه مشکلات خودمون درست میکنیم اصل اون هم خانمها هستن مادر مادر


 • پ

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  همش باید زن گناه کاره آخه چرا؟


 • بهروز

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  مساوی و برابر


 • بهروز

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  عرض ادب و احترام جو بکاری جو برداشت می‌کنی ،گندم بکاری گندم . متاسفانه رنگ زندگی‌ها عوض شده عشق دیگه جایگاه خودش رو نداره .انتظار زندگی در دوران مجردی رنگ و بوی دیگه ای داره ولی وقتی زیر یک سقف باشه همه چیز لوس میشه و جایگاه خودش رو از دست میده . اقتصاد اقتصاد اقتصاد اقتصاد خانواده رتبه اول تا چهارم زندگی رو گرفته ولی انسانیت معنی جدای داره اگر خسته و داغون و له نباشی شاید بتونی فکر خودت و همسر و زندگیت باشی خیلی سخت شده همه چیز …..


 • حسن

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام زن مطلقه میخوام


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  منم زن خوب و وفا دار میخوام کسی هست


 • مجمد

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  شماره بزارین زن میخوام


 • ناشنای

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام به زنها هر چقدر خدمت بکنند مردها زنها راضی نمیشوند مردها هیچ چیز از زنها نمیخواهند فقط فقط از مردها تشکر کنند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام به زنها هر چقدر خدمت بکنند مردها زنها راضی نمیشوند مردها هیچ چیز از زنها نمیخواهند فقط فقط از مردها تشکر کنند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  زن خوب وبد هس مرد خوب وبدهم هس. مهم اینه نامرد نباشن خیانت نکنن بهم.احترام همدیگه داشته باشن باهم صادق باشن.انشاالله خدااکمک همه بندهاش کنه


 • یوسف

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  قدر زن خوب باید بدونیم زنها خوب قابل ستایش هستن


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  زن ها از مرد برای جامعه بسیار مهم تر هستند اونا تربیت کننده نسل اینده اند کرامتشان هم بالا تر است


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  اصل بد نیکو نگردد چونکه بنیادش بد است…تربیت نا اهل را چون گردکان برگنبد است حالا هیچ فرقی نمی کند چه مرد چون زن باید تحقیق کنید قبل از ازدواج که طرف در چه خانواده ای رشد کرده و بزرگ شده پیامبر گفت از گل‌های زیبا که درمزبله میروید دوری کنید پرسیدن یعنی چه..گفت از زنان زیبا که در خانواده های نامناسب میروید پرهیزکنید


 • اوینا

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  در جواب اون آقای به ظاهر محترمی که گفته بود اگر مرد ها وجود نداشتن زن ها هم وجود نداشتند خواستم بگم که اتفاقا بر عکس اگر زن ها وجود نداشتن الان …. نه اینکه بشینی اینجا واسه من زرت و پرت کنی


 • نادیا

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  بنظرمن کسی که میخواد ازدواج موقداشته باشه باید قبل ازدواج یک رابطه آشنایی طولانی داشته باشه تا طرف مقابل شو بشناسه ،متاسفانه دخترا از روی احساس تصمیم به ازدواج میگیرن و فکر میکنن هرچقدر از خودشون مایه بذارن کارشون درسته


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  مرد فقط .. و …فقط این دو تاکار رو بلده


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  این چیزا رو فقط تو ایران دارن به خورد ما میدن تا هر مردی بهانه ای برای صیغه وهمسر دوم داشته باشه که بگه چون زنم این کارا رو نکرد منم رفتم ..


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  مردا.. نمیشن .همینجا ببین چند نفر دنبال زن مطلقن.خجالت بکشین بعید می‌دونم مجرد باشن ..


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  نیست آخه مردامون خیلی ایده آلن خیلی رفتار بلدن بایدم ما خودمونو بکشیم واسه این عتیقه ها


 • مریم

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام به نظر من مردها از زنها سواستفاده می‌کنند منم بیست هفت‌ سال دارم وسه بچه از زندگی خوشی ندیدم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  زنها همشون میگن ما خوبیم و مردا فلانی و بسارن. خوب و بد تو همه هستش. زن اگه زن باشه و زندگیشو دوس داشته باشه طوری جمعش میکنه هیچ کسی نتونه چپ نگاش کنه و بلعکس.


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  مردها غلط میکنند برای عاشق شدن شرط میزارند که اگه زن این شکلی باشه عاشق میشم .
  مگه خودشون چی هستند یه موجودضعیف به درد نخور .


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  مررررررردمگه مردی هم وجودداره😥


 • محمد

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  دلم میخواد ازدواج کنم پر .. و احساسم اما نه پول دارم نه کار


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  هرچه صداقت داشته باشی بیشتر ضربه میخوری ۱۲سال زندگی کردم ولی بهم خیانت کرد بعدشم بایه زن … باهم توی یه استخرخفه شدن خداروشکر


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  زنها همش چشم هم چشمند وفکر شوهراشون نمی کند نان از کجا میان


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  من یک شوهر خوب کاری زندگی باشه وفادار صداقت داشته باشه اهل دم دود نباشه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  حق آدم کثیف و رذل همینه
  خلایق هر چه لایق
  بعضی‌ از مردها تا به یه جایی میرسن فکر میکنن دیگه خدا هستن گذشته شون فراموش میکنن
  ولی اگه اون خدا بالا سر است میدونه چه جوری اینا رو ادب کنه


 • ش ن

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  محبت کردن یا زیاد احترام گذاشتن اشتباه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام به همه متاهلین عزیزومهربان آدم چه زن وچه مردبایدبا کسی ازدواج کنه که ذاتش پاک باشه والا مشکلات زیادی پیش میاد


 • زن هستم

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  با سلام خدمت همه ،، من نظرات همه رو خوندم اما زندگی من خانمی هستم ۳۴ ساله هشت سال پیش ازدواج کردم بدون مراسم عروسی لباس عروسی طلا هیچی چون به ازدواج آسان معتقد بودم بعد دو سال بچه دار شدم و یک پسر خوشکل ب دنیا اوردم شوهرم پسر داییم بود از همون نامزدی فهمیدم مرد زندگی نیست اما به خاطر عرف اامه دادم بعد ازدواج براش موتور بعد ماشین خریدم خونه براش اجاره کردم خودم به صورت پیمانی کار میکرد با بهزیستی وام گرفتم همش هم بنام خودم اما عین سگ منو کتک میزد صدمه شدید میزد کتفم از جا دراورد پرده گوشم پاره کرد خیلی شدیددددددد کتکم میزد اقا منم از همه عالم بریدم از مردا متنفر شدم زندگی برای خودم و پسرم جهنم کرده بود آخر سر هم من رفتم خونه بابام یه شب آمده بود کل جهیزیه م رو فروخته و ماشینی که براش خریده بودم خونه رو قفل هم نکرده بود به داداشش زنگ زده بود که من میخام از ایران برم و رفت که رفت و این بود رسم احترام به شوهر


 • زهرا

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  من همسرمو خیلی دوستدارم اونم آدم خوبیه بااینکه اوضاع مون زیاد خوب نیست ولیهمسرم بهترین مرد دنیاست منم دوسش دارم


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  اگه زنی اینقدر کامل باشه مرد دچار خود بزرگ بینی کاذب می شه بهتره زن زیادی کامل نباشه


 • جاسم الهویدی

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  همه زن ها ایده آل هستند ، تعداد کمی ازشون هم ایده وال هستند


 • جاسم الهویدی

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  همه زن ها ایده آل هستند ، تعداد کمی ازشون هم ایده وال هستند


 • حمید

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  با سلام پیام‌ها همه خوندم متاسفانه خیلی از خانمها به مردها توهین کردن ،از این خانمها میخوام به وجدان و شرف خودشون مراجعه کنن ،آیا اینجوری هم به پدر و برادر خودشون توهین میکنن ،بعضی از خانمها وقتی بحث خانواده خودشون میشه نباید از گل بالاتر بهشون بگی ولی وقتی درباره خانواده شوهر صحبت میشه انگار درباره دشمن صحبت میکنن،انسان باید فقط وجدان داشته باش چون تنها محکمه ای هست که احتیاج به قاضی ندارد


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام ما از کجا واستون زن مطلقه بیاریم دزدی کنیم
  تو که همسر میخوای به پشتت کارتون بزن بگو نیاز به یک همسر دارم

  خدا اون زن را بزنه که با مردی که زن بچه دار ازدواج کنه


 • فاطمه

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  ساعت ۳ هنوزبیدارم ولی من تو۱۷ سالگی به آدم ۷۳ ساله شوهرکردم الان ۳۵سالمه شوهرم تو۸۸ سالگی ازدست دادم اینقدربهش محبت کردم بخدا ولی دستمزدم رابچه های شوهرم دادحقمونمیدن حقوق بنیادشهیدقطع شد،نه ماشین نه خونه هیچ بهم ندادحقمو داددست یکی ازپسرانش بهم نمیده الان میخوادازخونه بیرونم کند رفتم دادگاه اثبات زوجیت کردم که فقط مهریه ۵۰ میلیونی ام رابگیرم اونهامیگن نه ۵میلیون هست فکرمیکنند من گوسفندبودم بابام فروختم من هم جایی ندارم واسه زندگی ای کاش کسی زیادی خوبی ومحبت نکند که جوابش مثل من میدهند،وچون من نامادری داشتم مجبورشدم به پیرمردازدواج کنم


 • فاطمه

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  خوبی که ازحدگذرد،نادان خیال بدکند،جواب خوبیهامو بچه های شوهرم دادند،تهمت ،توهین ،تحقیروتهدیدم کردندومثل عروسک خیمه شب بازی بودم براشون الهی خداازشون نگذره ،ولی روح باباشون شادکه حق وحقوقم ندادداد دست پسرپررووبی ارزشش


 • مهدی

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  مرد اگه درست باشه یک زن میگره که از اولش
  همدیگر دوست داشته باشن باهم تا آخرش و نه مرد ازاولش خطا کرده باشه نه زن منم الان نه تاحالا نامردی درحق دختری یازنی کرده باشم نه خدا شاهد به مردی لعنت بر پدر آدم دروغگو و حالا ۳۷ سالمه باز نشستم شدم زن نگرفتم


 • نگین

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  دیگه مردانگی نمانده ،برخی مردها لوس شدن ،مردی که آرایش کنه دیگه میخواد احترام داشته باشه


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام.منم توسن ۱۶سالگی ازدواج کردم .بعدهم باتمام زجری که کشیدم ازشوهرم جداشدم بادوتابچه موندم چکنم تواین سختیها


 • Shiva

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام من خیلی همسرمودوست دارم ۱۳ساله ازدواج کردم ولی تابه حال جزهمسرم نتونستم جزهمسرم عاشق کسی بشم رفته رفته هم عشقم ووابستگیم بهش بیشترمیشه زندگی پستی وبلندی زیادی داره این توییکه میتوانی بارفتارواخلاق ودیدمثبتت راهوبرای خودت وزندگی همرار کنی دنیاقشنگه اگه توبخوایی


 • شیوا

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام من خیلی همسرمودوست دارم ۱۳ساله ازدواج کردم ولی تابه حال جزهمسرم نتونستم جزهمسرم عاشق کسی بشم رفته رفته هم عشقم ووابستگیم بهش بیشترمیشه زندگی پستی وبلندی زیادی داره این توییکه میتوانی بارفتارواخلاق ودیدمثبتت راهوبرای خودت وزندگی همرار کنی دنیاقشنگه اگه توبخوایی


 • شیوا

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام من خیلی همسرمودوست دارم ۱۳ساله ازدواج کردم ولی تابه حال جزهمسرم نتونستم جزهمسرم عاشق کسی بشم رفته رفته هم عشقم ووابستگیم بهش بیشترمیشه زندگی پستی وبلندی زیادی داره این توییکه میتوانی بارفتارواخلاق ودیدمثبتت راهوبرای خودت وزندگی هموار کنی دنیاقشنگه اگه توبخوایی


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  ای زنها شماها وقتی خوشبخت میشوید که حسود نباشید وبرای همدیگه نزنید وگر نه مردها هیچ عیبی ندارن مردهای مظلوم


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام همیشه گفتن خربزه خوب ماله شقاله اینها که نوشته و خواندید مال زن مرد ایرانی داغون افسرده نامید نیست پس دنبال این حرفهامباشید


 • Armin

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  خداییش خیلی ظلم در حق زنا کردن…انگار حمال می‌خوان انتخاب کنن نه همسر😐


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  این مازنهاییم که به خودمون خیانت میکنیم
  اگر زنها با مرد زن دار دوست نشن خیانتی صورت نمیگیره ومردها به خانواده پایدار میمونن


 • آرزو

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  همه اختلافات زن ومرد بر می گرد به دقت در انتخاب و عدم شناخت از روحیات جنس مخالف افراد.دنیای زن و مرد دو دنیای متفاوته


 • یه نفر

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  باز دوباره بحث سره زنه ایده آل شد زنا فشاری شدن😂😂


 • زهرا

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  اون آقای که نوشته مردها مظلوم الهی الهی 🤭🤭🤭


 • محمد

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  زن هم باید خاسته های مرد را انجام. بده والا. بی محلی زیاد. باعث. دل سیاهی. میشه. که میره سمت یک دختر دیگه


 • یاسمین

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام به همه من پیامهای همه را خوندم میدونی چیه یک زن نباید به مرد تهین کنه یک زن باید زندگی خودش را خودش بسازه تا مهتاج محبت بیجای یک مرد نامرد نباشه خاک برسرت زنهای که از اول عقلشون را دادن به دست یک مرد


 • ستاره

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  حالم بهم خورد


 • یه نفر

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام نظرات همه را خواندم
  ای کاش زیر اینجور پست ها بجای گله و شکایت و قضاوت مرد ها و زنها بیایم خواسته ها و ارزش هامونو مشخص کنیم تا شاید آگاهی یک نفر را بالا ببریم تا او هم اشتباه مارا تکرار نکند یا برعکس حس خوبی ک ما الان داریم را تجربه کند

  مثلا مرد ها بگویند چ چیزی از زن زندگی شان می‌خواهند و زن ایده آل شان چ خصوصیاتی دارد و باید چگونه باشد ک جذبش شوند و دیگر ب کسی نگاه نکنند و زنها هم بگویند مرد جذاب و ایده آل برای آنها کدام است چ خصوصیاتی دارد
  اینجوری آگاهی و شناخت خانم ها و آقایان بیشتر شده و راحت تر می‌توانیم اونی ک طرف مقابل می‌خواهد باشیم چ مرد چ زن


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام من نیزنظرهمتونو خواندم ازپرودگارم میخام مشکلات همه رابرطرفکندزندگی اکثر مردم شدمجبوری یکی میگه بخاطربچه هام زندگی میکنم دیگری میگه اگر عیب نبود طلاقش میدادم من فقط اینو میگم همه ماراه مستقم راگم کردیم اگرسیره پیامبرص رامیدانستم وعمل میکردیم زندگی خوبی داشتیم ما باید هدف خودراززندگی کردن بدانیم همه باید توزندگی مشکل داشته باشیم اگه بی مشکل باشیم زندگی نمی‌چرخدصبرداشته باشیم درهرحال خداراشاکرباشیم


 • سی او

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  شماره هارو کامل بزارید دیگ


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  عشقو وفای مردا بر میگرده به ذاتشون


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  خاک تو سر مردایی که دنبال زنن اونم تو مجازی


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  درود بر همگی
  اول از همه زن زندگی اگه عاقل، بالغ و فهمیده باشه از گل نازکتر نباید بهش گفت چون میخواد زندگی کنه
  دوم اینکه اگه تو زندگی توقع بیجا نداشته باشید وبرای خودتون زندگی کنید، ولی متاسفانه ۹۵درصد برای خودشون زندگی نمیکنن چون همیشه تو رقابت وچشم هم‌ چشمی دارن زندگی میکنن و زندگی به کام هر دو طرف تلخ میشه
  سوما شمایی که دارید از پدر و مادر شوهر خود اینجا گلایه میکنی، در مورد پدر و مادر خودت هم همین فکر رو میکنی
  شما که بدیهای زندگیتو داری اینجا تایپ میکنی، بجای اینکه این چرت و پرت رو بنویسید، بشین فکر کن حتما یه مشکلی هم از خودت هست که باید اصلاح کنی تا زندگی خوب داشته باشید
  هرچه کنی به خود کنی،، گر همه نیک و بد کنی
  وخیلی چیزهای دیگر که وقت تایپ کردن رو ندارم


 • دختری

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  جواب اون کسی که گفته شوهر خوب و کاری می‌خوام ولی دودی نباشه:
  اگه مایلی شمارتو بزار زنگ بزنم


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  خدا به همه عقل بده


 • If

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  خدا به همه عقل بده


 • کوروش

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  ۱۴ آیتم قابل احترام هست وکسی که با قلب خود اینچنین باشد و رعایت این اصول نمایید
  من کره خاکی را در اولین دهه ی تولد زندگی ام هدیه خواهم داد که بر بخشیده شده تا هدیه دهم


 • مشتاق

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام وعشق یاعلی مدد
  دوستان بزرگوارم بنده مرد هستم وتمام دیدگاهها را خواندم ساده بگم‌ هیچ مردی کامل نیست و هیچ زنی ناقص نیست بلکه هردو مکمل یکدیگرند وبا هم به تکامل می رسند.
  لازمه رسیدن به تکامل عشق هست و هردو ازهر نظر به یکدیگر محتاج و نیازمند هستند.
  برقرار باشید.


 • یع بنده خدا

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  خخ😂واقعا ک
  زن گرفتن مجازی نداشتیم و ندیدیم که
  اونم شد😐😐😐


 • فریبا

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  مردها ایاقت ندارن که بهشون خوبی کنی
  هر چه محبت بکنی پشیمان میشی
  خانم های گل فقط خودتون رو دوست داشته باشید کافیه
  فقط به خاطر خودتون به خودتون برسید تا روحیه تون خوب باشه والا اونا زیبایی های شما رو که نمی بینند کور هستن چشم اونا فقط دنبال دیگری ست نه شما


 • شهلا

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  برخی بوی از مردانگی نبرده اند فقط اسم مرد را با خود یدک می‌کشند همین


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  آخ که هرچی میکیشم از دست مردهاست


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  مرد خوب خوبه زن خوبم همیشه خوب خواهد بود این نظر منه


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  زن خوب همیشه خوبه مرد خوبم تا اخر خوبه مه راضیم شکر خدا😊


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  من شوهر دارم هر کی میخوای تحویلش بدم


 • محمد

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  خدایا همه روبه راه راست هدایت کن


 • R

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  این حرفا همش الکیه فقط خودتون باشیدو واسه دل خودتون زندگی کنینن اونجور که به رضایت قلبیتون برسید وگرنه هرکاری واسه مردا بکنید از نظر اونا یجاش میلنگه


 • ناز.

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  ادم باید خودش عاقل باشه . پس احترام بخود چی میشه .


 • عبداله

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام به همگی.زندگیتونودوست داشته باشید به حرفای پوچ اهمیت ندید.مشکلات برای همه وجود داره ولی مهم مدیریت مشکله.سعی کنید مثبت اندیش وشادباشید اونوقت معجزه حلال مشکلات راببینید.


 • امید

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  خدمت خانومی که گفت می‌خوام خودمو بکشم …اگه مشکل از اوناست چرا تو میخوای خودتو بکشی ….؟!!؟


 • بلوچ

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  من دختری ۲۵ساله هستم تو سن ۱۷ سالگی ازدواج کردم و هیچ مشکلی تو زندگیم نبود شاد و خرم بودم با خودم گفتم من خوشبخت ترین دختر روزمینم ولی الان دوسال هست تو زندگیم مشکل داشتم بازم از خدا میخواهم مشکلم را حل کنه هیچ مردی دیگه ای نمیتونه مشکل زندگیم را درست کنه بجز اون بلای من به هیچ مردی توهین نمیکنم مردها کل هست نیستشون را برای زندگیشون فدا میکنن یکم حق بدی خانمه


 • مریم

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  برخی مردا جنبه محبت ندارن.
  خانم ها بیخود خودتون سبک نکنید.خودتون دوست داشته باشید.همیشه مرتب وخوش بو باشید خودتون دوست داشته باشید.تا همسرتون ..بهتون احترام بزاره.فقط نسبت به همسر وفرزندان تون صادق باشید.✌


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  مرد هستم .زن مایعه آرامش بدون زن مرد حرمت نداره .ارزش زندگی در خونه‌وساختمان نیست بلکه زن.پس لطفاً به زنهایتون احترام قائل باشید.در کارهای خونه کمک کنیم .کسی که زن داره با دیگران محبت کند .این انسان بی‌عقل


 • زهرا

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  من عاشق شوهرمم از هیچ لحاظ براش کم نمیزارم خدایی اونم از هر لحاظ عالیه ۲۰ ساله ازدواج کردم ۳۳ سالمه


 • بلوچ

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  خدا همه چیز میبینه میشنوه پس نه مرد نگران باشه نه زن به خودتون بیای


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  آنقدر از شوهرم بدی دیدم که همه از نظرم بدن ای کاش به مردها بفهمونیم که وقتی نمی تونن زن نگه داری کنند زن میارن و اگه نمی تونن هوس و دست بزناشونو ترک کنند تشکیل خانواده ندن و برای زنها ای کاش می فهمیدیم مردها ارزش اینو ندارن که شب و روز گریه و زاری براشون کنیم
  واینم برای همه که ای کاش می فهمیدم هرگز خیانت نکنیم چون هیچکس ارزش اینو ندارنه


 • بی کس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  آنقدر از شوهرم بدی دیدم که همه از نظرم بدن ای کاش به مردها بفهمونیم که وقتی نمی تونن زن نگه داری کنند زن میارن و اگه نمی تونن هوس و دست بزناشونو ترک کنند تشکیل خانواده ندن و برای زنها ای کاش می فهمیدیم مردها ارزش اینو ندارن که شب و روز گریه و زاری براشون کنیم
  واینم برای همه که ای کاش می فهمیدم هرگز خیانت نکنیم چون هیچکس ارزش اینو ندارنه


 • عل

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام من چی بگم۶سال ککه هرکاری که میکنم زنم با من رابطه نداشته توحسرت هستم چکارکنم کسی هست کمک من کنه برام دعاکنید


 • Yass

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  زن بااین خصوصیات نصیب کارگری بدبخت مثل ماها نمیشه اگر هم این خصوصیات داشته باشه فقط تا زمان عقد ومعلوم شدن مهریه اش پابرجا میمونه خرش از پل بگیره عروس خانم مثل لیموشیرین تلخ میشه مادرعروس هم بدتر ازاون


 • م

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام از نظر من همه زنها و مرد ها مشکل زندگی دارند باید صبور باشید وبه خدا توکل کنی وهمه ۰چیز درست می شود زن وظفیه دارد راضی شوهرش رانگه دارد من ۲۰ ساله زدواج کردم خدا را شکر از شوهرم زاضی هستم 😀😀


 • حمید

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  خوب چگونه زن را عاشق خودمان کنبم


 • نفس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  من که خودم مجردهستم ولی اینومیدونم که آدمافرق دارن باهم دیگه


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام عزیزان می دونید خدا توقران گفته زن خوب زنیه که صالحات قانتات حافظات للغیب باشه یعنی نیکوکار فرمانبردار شوهر باشه واز خودش ومال شوهرش در نبودش مواظبت می کنه


 • محمد

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام عزیزان می دونید خدا توقران گفته زن خوب زنیه که صالحات قانتات حافظات للغیب باشه یعنی نیکوکار فرمانبردار شوهر باشه واز خودش ومال شوهرش در نبودش مواظبت می کنه


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  به همسرانتان محبت بکنید تا دنبال… بازی یا… بازی نره با عشق بوسش کن معجزه میکنه… ت میشه امتحان کن


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  اگر زن خوبی پیدا کردید سلام مرا هم به ایشان برسانید


 • خدازده

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  اگر دوبار جوان می شدم هیچ زمان ازدواج نمی کردم چون تا زن بخواهد مرد بزرگ کند خودش پیر می شود آنهم با چند بچه از نصل مرد پس زن هیچ گاه با ازدواج روی خوش نمی بیند . ازدواج نه حال …..


 • شاهی

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  خدا برام کم نگذاشته .اما دلم یک زن خوب می خواد .که آنقدر زنم اذیت کرده منو که گوشه نشینم .دل که بشکنه دل نمیشه چی مرد چی زن باشه .مهم ترین رفتار فقط صداقت


 • نازنین

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  اگ زنی عاشق شوهرش باشه میتونه درستش کنه چون زنها هرکاری ازشون برمیاد خود من عاشق شوهرم بودم الانم تاحدی دوسش دارم ولی یساله ازش جدا زندگی میکنم ‌محتادو بیمسولیتو دست بزنو هر بدی ک بگم داشت ولی عاشقش بودم خوبش کردم عالیش کردم ولی خودم بخاطره سختیایی ک چن سال کشیدم دگ نتونستم باهاش ادامه بدم مغزم دگ جواب ی بحث کوچیک رو نمیداد و الان حدانشدم یساله جدا زندگی میکنیم


 • @

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  .. همه چماق به دستن 😐
  خوب زندگی اجباری نیس وقتی تحمل یه زندگی ندارین ازش برین بیرون
  شاید شرایط بد باشه برای جدای ولی مگه می‌خواین چقد زندگی کنین که اینجوری تحمل میکنین


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - آذر - ۱۴۰۱

  بابا فقط به خاطر خدا با وجود مشکلات وبه خاطر بچه ها زیاد رو متدر شوهر وخانواده شوهر حساسیت نشان ندهید. اصلا بیشتر وقت ها محل نگذارید. فقط به سلامت جسم وروح خود ورضای خدا فکر کنید. برا یک آدم بی ارزش چرا خود کشی کنی؟ جدا شو


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - آذر - ۱۴۰۱

  منم تمام نظرات را خواندم
  اینقدر که خانمها به مردها توهین کردن مردها حرفی نزدند
  از اون زن مرد به معراج رسد
  مردها تربیت شده خود زنها هستند پس خود کرده را تدبیر نیست
  زنهای که فقط پول خرج میکنن زبانشان خار دار تره بخدا


 • مرد

  تاریخ : ۷ - آذر - ۱۴۰۱

  منم تمام نظرات را خواندم
  اینقدر که خانمها به مردها توهین کردن مردها حرفی نزدند
  از اون زن مرد به معراج رسد
  مردها تربیت شده خود زنها هستند پس خود کرده را تدبیر نیست
  زنهای که فقط پول خرج میکنن زبانشان خار دار تره بخدا