• ۲۹ / مهر ۱۴۰۰ / ۱۸:۱۵
  • شناسه خبر : 71352

سرمربی جدید قشقایی شیراز معرفی شد

پس از جدایی مهرداد خادمی از تیم فوتبال قشقایی شیراز مدیران این باشگاه سرمربی جدید تیم بزرگسالان را انتخاب و معرفی کردند.

به گزارش اول فارس؛ مهدی رجب زاده اسطوره باشگاه ذوب آهن اصفهان پس از توافق نهایی با مدیران باشگاه لیگ یکی قشقایی شیراز هدایت این تیم را برعهده گرفت.

رجب زاده ۴۳ ساله در شرایطی هدایت تیم قشقایی را برعهده می گیرد که پیش از او مهرداد خادمی مسئولیت این سمت را بر عهده داشت اما با توجه به اختلاف نظری که بین او و مدیرعامل باشگاه قشقایی به وجود آمد طرفین به صورت توافقی به همکاری خود پایان دادند.

سرمربی جدید قشقایی در عرصه مربیگری سوابق چندان زیادی ندارد و فقط در تیم سابق خود یعنی ذوب آهن به عنوان دستیار در کادر فنی امید نمازی سرمربی سابق این تیم حضور داشته است.

او در دوران بازی سوابق درخشانی در کارنامه خود دارد. بیشترین افتخارات رجب زاده در دوران عضویت وی در تیم ذوب آهن اصفهان بوده است. حضور موفق مهدی رجب‌زاده در باشگاه ذوب آهن اصفهان و کسب عنوان آقای گلی  در فصل ۸۶–۱۳۸۵ لیگ برتر فوتبال ایران با ۱۷ گل زده، راه او را برای پیوستن به باشگاه الامارات گشود.

وی در سال ۱۳۹۱ پس از حضور در تیم های الامارات، فجرسپاسی و مس کرمان برای سومین بار به تیم ذوب‌آهن اصفهان پیوست و تا پایان دوران حرفه‌ای خود عضو این تیم ماند. ۱۱ فصل حضور و انجام ۳۵۳ بازی رسمی با پیراهن ذوب‌آهن، او را به اسطوره این باشگاه اصفهانی تبدیل کرده‌است.

۱۶ بازی و ۴ گل ملی نیز در سوابق یازی او دیده می شود. همچنین وی با به ثمر رساندن ۱۱۶ گل با پیراهن تیم‌های فجر سپاسی شیراز، ذوب‌آهن اصفهان و مس کرمان در لیگ برتر، پس از غلامرضا عنایتی، دومین گلزن برتر تاریخ این مسابقات می‌باشد.

اسطوره باشگاه ذوب آهن در خرداد ۱۳۹۷ از فوتبال خداحافظی کرد و به عنوان مربی در فصل هجدهم لیگ برتر در کادرفنی گاندوها، امید نمازی را یاری کرد.”دی اسپورت”

بیشتر بخوانید:

برگزاری گردهمایی سراسری ستادهای امر به معروف و نهی در شیراز
گرفتار شدن دزدان گردنبند قاپ معابر شیراز در دام پلیس
جزئیات هلاکت قاتل مخوف در درگیری مسلحانه با پلیس در معالی آباد شیراز+عکس

ثبت دیدگاه