• ۲۹ / مهر ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۷
  • شناسه خبر : 71341
  • منبع خبر: خبرگزاری مهر

سرپرست جدید فرمانداری لامرد معرفی شد

سرپرست فرمانداری لامرد در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استان فارس و شهرستان لامرد معرفی شد.

به گزارش اول فارس ، حجت الاسلام علی حسین زاده امام جمعه لامرد، پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری لامرد اظهار داشت: پیاده سازی و اجرایی کردن قوانین توسط مدیران دلسوز و زحمتکش به خاطر فشار کاری دشوار است اما با وحدت و همدلی و وفاق باید کارها را با نظم پیش برد و ایجاد وفاق از وظایف فرماندار است.

نماینده مردم شهرستان‌های لامرد و مهر در مجلس نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد امام صادق (ع) اظهار داشت: از آنجا که نظر وزارت کشور بر بومی بودن همچنین رابطه استخدامی با وزارت کشور بود، آقای رستگار به عنوان گزینه فرمانداری معرفی شد که وی مدال افتخار خانواده شهید را نیز دارد.

سیدموسی موسوی بیان کرد: وی در سن ۱۴ سالگی عازم جبهه شد و به ساختار وزارت کشور و محیط و مجموعه آن نیز آشنایی کامل دارد.

وی تاکید کرد: با قالب بندی اداری نمی‌شود مشکل را حل کرد و همانطور که رئیس جمهور به جمع مردم می‌رود، از فرماندار شهرستان هم می‌خواهم که در جمع مردم حاضر شود و در محلات و روستاها حضور پیدا کرده و مشکلات مردم را رفع کند.

بخش خصوصی لامرد به کمک دولت بیاید

موسوی ادامه داد: اعتبارات دولتی اندک است و با تکیه بر اعتبارات دولتی به تنهایی نمی‌توان موانع و مشکلات را حل کرد بنابراین باید از بخش خصوصی کمک گرفته شود.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس افزود: برای تشویق سرمایه گذاران از فرماندار جدید درخواست می‌کنم تا طرح‌های مختلف را بی نام بگیرند و موانع را برطرف کنند زیرا باید فرش قرمز برای سرمایه گذار پهن و از آنان استقبال کرد.

موسوی عنوان کرد: وحدت و همگرایی در جامعه بسیار مهم است و درب اتاق فرماندار باید به روی همه باز باشد که خوشبختانه این آرامش اکنون به همت مردم، علما و بزرگان به خوبی حاکم است.

علی وکیل زاده، سرپرست دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس نیز در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از فرمانداران اسبق لامرد گفت: از فرماندار جدید لامرد توقع می‌رود که امور دولت سیزدهم را به خوبی دنبال کند و امنیت و نظم و همچنین مسائل اقتصادی شهرستان را پیگیری کند.

اشتغال جوانان را به عنوان دغدغه دولت پیگیری می‌کنیم

سرپرست فرمانداری لامرد نیز در این مراسم با ارائه برنامه‌های خود اظهار کرد: شهرستان لامرد یک شهرستان صنعتی و گازی است و امیدواریم با همکاری نماینده مجلس در راستای منویات مقام معظم رهبری و همچنین دولت سیزدهم در توسعه و عمران شهرستان گام‌های مؤثری را برداریم.

اسماعیل رستگار افزود: بنده به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان، منافع مردم را از اولویت‌های کاری خود می دانم و با فعال کردن کمیته‌های اشتغال، زمینه اشتغال جوانان که از دغدغه‌های دولت است را رفع خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: فارغ از همه مسائل سیاسی، آمده‌ام تا تمام همت خود را به کار گیرم و با برنامه ریزی هدفمند، همکاری مدیران و خرد جمعی، چشم اندازی روشن و متوازن را رقم بزنیم.

رستگار ادامه داد: با استفاده از مدیران جهادی، انقلابی و فساد ستیز، مباحث مرتبط با اشتغال جوانان و توسعه شهرستان را دنبال می‌کنیم و در جمع مردم حضور خواهیم یافت و مسائل و مشکلات آنها را پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش مهر، در این مراسم از تلاش‌های محمد پیشاهنگ تجلیل و اسماعیل رستگار به عنوان سرپرست فرمانداری لامرد معرفی شد.

رستگار متولد سال ۱۳۵۲ است و عضویت در شورای سیاستگذاری و شورای مرکزی جمعیت انقلاب اسلامی استان فارس، بخشدار مرکزی لامرد، رئیس اداره رفاه استانداری فارس، کارشناس هسته گزینش استانداری فارس، کارشناس ویژه وزارت کشور در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی در شهرستان آباده، کارشناس برتر استان فارس در سامانه ارتباطی مردم و دولت (سامد) در سال ۸۹، بازرس ویژه فرمانداری شهرستان کوار، رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله ایمانی در انتخابات خبرگان رهبری در شهرستان لامرد، دبیر کمیته انطباق مصوبات شورای اسلامی شهرستان لامرد در سال ۹۶ در کارنامه وی به چشم می‌خورد.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه