• 10 / دی 1399 / 15:23
  • شناسه خبر : 41704
  • منبع خبر: پلیس

سرعت عمل پلیس برای انجام سفارش چلوکباب با نوشابه توسط زن شیرازی

یک شهروند شیرازی با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و با شیوه ای خاص مشکلش را عنوان و از پلیس درخواست کمک کرد.

به گزارش گروه حوادث اول فارس ، خانمی در شیراز با مرکز ۱۱۰ پلیس استان فارس تماس گرفته و اعلام می دارد: “سلام، ببخشید بیرون بر، چلوکباب می خواهم با نوشابه!”، کاربر ۱۱۰ اعلام می کند: “شما با ۱۱۰ تماس گرفته اید و چلوکباب می خواهید؟”

در ادامه این تماس تلفنی، امدادخواه (خانم مورد نظر) می گوید: بله، بله، از دیشب تا حالا چیزی نخورده ام و گشنه ام.”، کاربر پاسخ می دهد: ” آیا شما نمی توانید صحبت کنید و فرد دیگری در کنار شما است؟”، امداد خواه پاسخ می دهد : “بله، بله”.

در این لحظه کاربر پلیس ۱۱۰ که متوجه موضوع می شود، از او می پرسد: “متوجه شدم، مشخصات و آدرس را بفرمایید” و فرد امداد خواه نیز آدرس خود را اعلام می کند.

در پایان کاربر ۱۱۰ از امداد خواه سوال می کند که “خانم چند نفر هستند، با عدد اعلام کنید. مسلح به سلاح سرد یا گرم هستند؟” و پاسخ می شنود که ” نه، نه من خیلی گرسنه هستم، فقط سریع بفرستید.”

کاربر ۱۱۰ به امداد خواه اعلام می کند : “بسیار خوب، منتظر باشید” و … .

مراتب به سرعت به کلانتری حوزه استحفاظی آن محل اعلام و اکیپی از مأموران انتظامی جهت بررسی موضوع اعزام می شوند.

مأموران در بررسی های اولیه متوجه بروز اختلاف خانوادگی شدید بین خانم تماس گیرنده با شوهرش می شوند و با تکمیل صورتجلسه، اقدامات بعدی برای معرفی این افراد به مرکز مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی برای حل مشکلشان را انجام می دهند.

در بررسی های بعدی مشخص می شود که خانم تماس گیرنده با تلفن ۱۱۰، به دلیل ترس و واهمه از شوهرش به این شیوه با تلفن ۱۱۰ تماس و پلیس را به یاری می طلبد.

بیشتر بخوانید:

رنگبندی جدید کرونایی شهرستان های استان فارس اعلام شد+نقشه
پیش بینی هواشناسی از وضعیت فعالیت سامانه بارشی در استان فارس
پیش بینی آب و هوا و جدول آمار بارندگی شهرستانهای استان فارس

ثبت دیدگاه

  • انصاری

    تاریخ : ۱۱ - دی - ۱۳۹۹

    احسنت احسنت به پاسخگو افرینش