• 23 / تیر 1401 / 18:42
 • شناسه خبر : 89745

شرایط پیش فروش جدید ۸ محصول ایران خودرو در سامانه یکپارچه فروش

دومین مرحله پیش فروش محصولات ایران خودرو در سامانه یکپارچه فروش خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اعلام شد.

به گزارش اول فارس از ایران خودرو؛ در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ از سوی مجلس شورای اسلامی امکان ثبت نام برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن‌ها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده اند، در برخی محصولات ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو فراهم شده است.

در صورتیکه تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه، بیش از ظرفیت  شرایط فروش باشد، اولویت با مادرانی است که در دو سال قبل خودرویی دریافت نکرده باشند. در هر صورت اگر تعداد متقاضیان بیشتر از ۵۰ درصد خودرو‌ها باشد، تخصیص خودرو در قالب قرعه کشی صورت می‌پذیرد و در غیر این صورت، برای همه مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذیربط برسند، امکان واریز وجه میسر خواهد شد.

همچنین به اطلاع می‌رساند اطلاعات منتخبین در طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال می‌گردد، تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط، امکان واریز وجه برای ایشان میسر شود.

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام:

طرح پیش فروش عادی با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه (برخی محصولات شرکت ایران خودرو) در صورت لزوم با روش قرعه کشی و مطابق جدول ذیل از روز شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ شروع و به مدت ۷۲ ساعت ادامه خواهد داشت.

همچنین شرایط پیش فروش برخی از محصولات شرکت ایران خودرو با موعد تحویل (حداکثر ۱۲ ماهه) به این شرح اعلام می‌شود.
متقاضیانی که در قرعه کشی‌های قبلی خودروسازان انتخاب نشده اند، می‌توانند در این طرح با شرایط ذیل ثبت نام کنند. در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

آغاز طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو از امروز
طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو – مهر ۱۴۰۱
حذف فروش و قرعه‌کشی خوردو در سامانه یکپارچه +نحوه ثبت نام خودرو

ثبت دیدگاه

 • ممل

  تاریخ : ۲۴ - تیر - ۱۴۰۱

  اولا ۱۲ماه کسی ثبت نام نمیکنه اینها را دومن به من یه ای ال اکس با موتور تی و فا یو بدید بهتر اونم سه ماهه ۳۸ سال ماشین نداشتم خدا کی میرسی به دادم


 • محبوب حسن سلطانی

  تاریخ : ۲۴ - تیر - ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر بخشید میخواستم بپرسم ما صاحب دوقلو شدیم تاریخ تولدشان ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ ما هم میتونیم تو طرح ایران خودرو ثبت نام کنیم