• 02 / آذر 1401 / 11:54
  • شناسه خبر : 98416

شرایط پیش فروش محصولات فردا موتورز (آذر ۱۴۰۱)

فردا موتورز یکی از شرکت‌هایی است که به تازگی وارد صنعت خودروسازی ایران شده و به تولید و مونتاژ خودروهای چینی در داخل کشور مشغول است و محصولاتش را به صورت پیش فروش به مشتریان عرضه می‌کند.

در حال حاضر پیش فروش اصلی‌ترین روشی است که خودروسازان داخلی برای عرضه محصولاتشان به مشتریان انجام می‌دهند. گروه‌های خودروسازی ایران خودرو و خودروسازی سایپا بعد از اوضاع و شرایط عجیبی که در بازار خودرو شکل گرفت و قیمت‌ها ناگهان چند ده میلیونی افزایش یافتند، فقط از روش پیش فروش استفاده می‌کنند و متقاضیان را از طریق قرعه‌کشی انتخاب می‌کنند.

اما روش قرعه‌کشی در خودروسازان کوچک‌تری مثل کرمان موتور، مدیران خودرو، گروه بهمن و فردا موتورز کاربردی ندارد و ثبت نام از متقاضیان تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

افزایش قیمت FMC T5

کمتر از یک ماه از اعلام قیمت FMC T5، قیمت این محصول جدید فردا موتورز افزایش یافت. پیش‌تر قیمت این کراس‌اوور ۱.۰۴۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان اعلام شده بود.

خودرو قیمت (تومان)
FMC T5 ۱.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰

شرایط پیش فروش محصولات فردا موتورز

فردا موتورز، برعکس دیگر خودروسازان داخلی مثل ایران خودرو، سایپا، مدیران خودرو، کرمان موتور و گروه بهمن شرایط آسان‌تری را برای پیش فروش محصولاتش در نظر گرفته است.

  • قیمت قطعی در زمان ثبت نام
  • پرداخت ۵۰ درصد از قیمت خودرو در زمان ثبت نام
  • پرداخت ۲۰ درصد از قیمت خودرو دو ماه بعد از ثبت نام
  • پرداخت باقیمانده قیمت خودرو بعد از کسر سود مشارکت در زمان تحویل
  • ثبت نام تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد
  • کلیه هزینه‌های بیمه شخص ثالث و شماره‌گذاری بر عهده شرکت است

ثبت نام در طرح پیش فروش فردا موتورز

ثبت نام در طرح فروش محصولات فردا موتورز به صورت حضوری انجام می‌شود و برعکس دیگر خودروسازان نیازی به ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی نیست.

متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام در طرح پیش فروش فردا موتورز با در دست داشتن مدارک لازم به نمایندگی‌ها و عاملیت‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور مراجعه کنند.

فال حافظ امروز ۳ آذر با تفسیر دقیق و زیبا/نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد

بیشتر بخوانید:

مرحله جدید پیش فروش اقساطی خودرو شاهین شرکت سایپا
طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو – مهر ۱۴۰۱
خودروی جدید چینی پرآپشن شبیه کادیلاک در ایران+تصاویر

ثبت دیدگاه