• ۱۳ / آذر ۱۳۹۹ / ۵:۳۰
 • شناسه خبر : 39316

شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت فارس وارد بورس شد

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس افزود: سهامدارانی که از طریق سامانه سجام اهراز هویت شده‌اند، می‌توانند سهام خود را معامله و یا در انتهای سال سود سالیانه خود را دریافت نمایند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس از بازگشایی نماد معاملاتی شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت این استان در بازار دوم بورس با نماد “ وسفارس ” خبر داد.

اخبار استان فارس|سهام عدالت : به گزارش اول فارس ، بابک دایی با اعلام این خبر اظهار داشت: با پیگیری‌های به عمل آمده امکان معامله سهام عدالت (خرید و فروش) برای سهامداران استان فارس که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند و جزو سهامداران شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان فارس به شمار می‌روند از طریق بازار دوم بورس با نماد “وسفارس” فراهم شده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس افزود: سهامدارانی که از طریق سامانه سجام احراز هویت شده‌اند، می‌توانند سهام خود را معامله و یا در انتهای سال سود سالیانه خود را دریافت نمایند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس با بیان اینکه سهامدارانی که روش غیرمستقیم را برگزیده‌اند تا پایان آذرماه فرصت دارند که نسبت به ثبت‌نام در سامانه سجام به آدری www.seja,.ir  جهت احراز هویت اقدام کنند، تاکید کرد: بدیهی است در صورت عدم ثبت‌نام در سامانه مذکور، امکان بهره‌مندی از مزایای سهام عدالت نظیر خرید و فروش سهام، دریافت سود سالانه و غیره برای سهامداران فراهم نخواهد بود.

وی با بیان اینکه از ۳ میلیون و ۳۲۰ هزار و ۳۸۸ سهام‌دار سهام عدالت استان فارس، یک میلیون و ۲۹۶ هزار و ۸۰۵ نفر روش مدیریت مستقیم و ۲ میلیون و ۲۳ هزار و ۵۸۳ نفر روش مدیریت غیرمستقیم را برگزیده‌اند، گفت: بیش از ۲ میلیون نفر از مردم فارس که دارای سهام عدالت به روش غیرمستقیم هستند تاکنون احراز هویت نشده‌اند.

عضو کانال واتساپ اول فارس شوید

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۳ - آذر - ۱۳۹۹

  همه با کرونا درگیر هستن که بخوان احراز هویت بشن


  پاسخ

 • ناشناس ۱۳ آذر ۱۳۹۹

  تاریخ : ۱۳ - آذر - ۱۳۹۹

  ما در سجام ثبت نام کردبم ولی پیامش نامده هزبنه شم از حسابمانم کم کرده


  پاسخ

 • زهره

  تاریخ : ۱۵ - آذر - ۱۳۹۹

  ایشالله که خدا جواب اونی فروش رومتوقف کرده بده


  پاسخ

 • امیر محمد سلیمانی

  تاریخ : ۱۵ - آذر - ۱۳۹۹

  ثبت نا م سهام عدالت


  پاسخ