• 16 / شهریور 1401 / 20:13
 • شناسه خبر : 94171

صورت دختر یا پرندگان ؛ آنچه ابتدا می بینید نشانه پرحرفی یا کم حرفی شماست

صورت دختر یا پرندگان؛ آنچه ابتدا می بینید آشکار می سازد که پرحرفید یا کم حرف!

با توجه به خودآگاهی همه انسان ها، قضاوت دقیق درباره خود غیرممکن است. اینجاست که توهمات نوری وارد می شوند زیرا تفسیر شما از تصاویر انتزاعی می تواند چیزهای زیادی در مورد شما بگوید. کارشناسان می گویند آنچه ابتدا در این تصویر می بینید، صورت دختر یا پرندگان، می تواند جنبه ها یا ویژگی های شخصیتی شما را آشکار سازد. مانند اینکه پر حرف هستید یا خیر!

تست های شخصیت شناسی این روزها توسط میلیون ها کاربر انجام می‌شود. زیرا به ما کمک می‌کنند کمی درباره شخصیت خود بدانیم. مردم تمایل دارند مسایل را بر اساس آنچه مغزشان درک می کند، متوجه شوند. این به نوبه خود بر اساس نحوه عملکرد هوش آن ها است. در واقع این کار شخصیت هر فرد را می سازد.

آیا آماده اید؟ بیایید شروع کنیم!

تصویر چند پرنده و اشکال هندسی را در پس زمینه زرد رنگ نشان می دهد. اما اگر از کمی دور به تصویر نگاه کنید می توانید چهره یک دختر را ببینید. دو پرنده می توانند چشم و سومی لب های دختر را بسازند.

صورت دختر یا پرندگان؛ تصویر توهم نوری

اول چه دیدید؟

چهره یک دختر:

اگر ابتدا چهره دختری را در تصویر دیدید، کارشناسان می گویند فرد پرحرفی هستید. دوست دارید اجازه دهید احساساتتان جریان یابد و به مسدود و محدود کردن آن ها اعتقاد ندارید. علاوه بر این، شما برای مشاغلی مناسب هستید که شامل صحبت کردن است. یعنی کارهای مانند: بازاریابی، فروش، تدریس، اخبار و رسانه بهترین زمینه های کاری شما هستند.

پرنده ها:

اگر اول پرنده ها را دیدید، جزو اشخاصی هستید که دوست ندارند زیاد حرف بزنند. شما فردی هستید که دوست دارد سر جای خود بماند و دوست ندارد با مردم اختلاط کند. مشاغلی که حداقل صحبت کردن را شامل می شود، بیشتر به شما می آید.

توهمات نوری برای آشکار کردن شخصیت افراد مفید هستند. اما نمی توانند ۱۰۰ درصد درست باشند. بسیاری از اوقات حتا روانپزشکان نیز بر این آزمایش ها تکیه می کنند، اما آن ها نمی توانند همیشه درست باشند. به هر حال امیدواریم از آزمون امروز لذت برده باشید.

 

بیشتر بخوانید:

تست شخصیت شناسی | یک گل انتخاب کنید و چالش اصلی خود در زندگی را بشناسید!
تست شخصیت شناسی| در تصویر چه می بینید گروه نوازندگان یا قو؟
تست شخصیت | می خواهید بفهمید برداشت مردم از شما چگونه است؟

ثبت دیدگاه

 • نا شناس

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  کاملا برعکس بود !


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  چرتده خانومم اینقدر پر حرفه واویلا اول پرنده رو دید


 • لیدا

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۱

  من اصلااااا حوصله حرف زدن ندارم کسی هم که زیاد حرف میزنه سردرد میگیرم.ولی اول چهره زن دیدم.اراجیفه