• ۰۳ / اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۳
  • شناسه خبر : 45985

عامل انتشار کلیپ کودک آزاری در استان فارس بازداشت شد

رئیس پلیس فتا استان فارس گفت::کودک آزاری به هر شیوه و با هر انگیزه ممنوع است و مرتکب، به مجازات مندرج در قانون محکوم خواهد شد.

رئیس پلیس فتا استان از دستگیری فردی که اقدام به انتشار تصویری با محتوای کودک آزاری در اینستاگرام  کرده بود خبر داد و گفت: کودک آزاری به هر شیوه و با هر انگیزه ممنوع است و مرتکب، به مجازات مندرج در قانون محکوم خواهد شد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “حشمت سلیمانی” با اعلام این مطلب اظهار داشت: کارشناسان پلیس فتا با رصد فضای مجازی، به تصویری که در آن فردی طی یک حرکت غیر انسانی در اینستاگرام کودکی را بازیچه تفریح و سرگرمی خود قرار داده و آن را آویزان کرده بود، برخورد کردند.

وی با اشاره به اینکه دست به دست شدن این تصویر در فضای مجازی، ناراحتی کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت، گفت: تصویر مذکور در همان لحظات اولیه انتشار، توسط ماموران پلیس فتا رصد و بلافاصله در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: با سرعت عمل افسران سایبری پلیس فتا مخفی گاه متهم در یکی از شهرستان‌های استان فارس شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، آن را دستگیر کردند.

سرهنگ “سلیمانی” با اشاره به اینکه متهم در بازجویی اولیه هدف از این کار خود را شوخی و مزاح بیان کرد، عنوان داشت: متهم تحویل مراجع قضائی شد.

 این مقام انتظامی از شهروندان خواست: در صورت مشاهده موارد مشابه حتما از طریق سایت پلیس فتا به آدرس الکترونیکی www.cyberpolice.ir موضوع را با کارشناسان در میان بگذارند تا سریعا اقدامات لازم صورت پذیرد.

ثبت دیدگاه

  • مرضیه

    تاریخ : ۴ - اسفند - ۱۳۹۹

    سلام عکس و متن های در مورد مسایل جنسی که تو اینستاگرام میگه هم لطف کنید ببندید مخصوصا اونهایی که زبان فارسی است برا بچه ها بد اموزی و خیلی زننده است یا لااقل روی صفحه اصلی ایننستا نگذارید زشته واقعا کشور اسلامی هستیم


    پاسخ