• 07 / آبان 1401 / 12:17
 • شناسه خبر : 96903

تصاویر لحظه مرگ عامل حمله به شاهچراغ در بیمارستانی در شیراز+عکس

غروب روز چهارشنبه چهارم آبان فردی مسلح با حمله به زائران و خادمان حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، افراد بیگناه را به رگبار بست.

به گزارش اول فارس ، این عملیات تروریستی در مجموع ۱۳ شهید و ۳۰ مجروح و مصدوم از زائران و خادمان حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) در پی داشت که هم اینک ۳ نفر همچنان در بیمارستان‌های شیراز در حال درمان هستند.

عامل داعشی حمله تروریستی به شاهچراغ در هنگام دستگیری، زخمی و برای درمان به بیمارستان اعزام شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت .

با توجه به اینکه مدارک هویتی همراه این فرد نبوده و بدلیل بیهوشی و اغماء  امکان بازجویی از او میسر نشد و تاکنون اطلاعات دقیقی از هویت این فرد منتشر شده است.

این فرد جنایتکار شب گذشته در بیمارستانی در شیراز به هلاکت رسید.


گروهک تروریستی داعش روز پنج شنبه (دیروز) در هفته نامه الکترونیکی «النبأ» که ارگان رسمی رسانه‌ای این گروهک محسوب می‌شود، مسئولیت حمله بزدلانه و شنیع در حرم حضرت احمد بن موسی (ع) در شیراز را برعهده گرفت.

گروهک داعش در ابتدای این گزارش خود نوشت: «بار دیگر در یک رویداد جدید، دولت اسلامی [داعش] در داخل یک مرقد شرک‌آمیز، ایران مجوس را هدف قرار داد و یکی از مجاهدان خلافت اسلامی به تیراندازی در داخل مرقد اقدام کرد و دهها کشته و زخمی بر جا گذاشت».

فال حافظ امروز ۹ آبان با تفسیر دقیق و زیبا

بیشتر بخوانید:

تخریب ۱۵۲ باغ شهری و ساخت و ساز‌ غیرمجاز در روستای گچی شیراز
فال حافظ امروز ۱۱ آذر با تفسیر دقیق و زیبا/اگر طلوع کند طالعم همایون است
پرداخت وام خرید در نمایشگاه جهیزیه ، لوازم خانگی ، فرش ماشینی، موکت،کفپوش،کالای خواب و پرده در شیراز

ثبت دیدگاه

 • رضا

  تاریخ : ۱۱ - آبان - ۱۴۰۱

  مثل سگی که به خاطر هاری می میره به درک واصل شد ( البته بازهم بلانسبت سگ هار چون این ملعون از سگ هم پست تر است ) ان شأ الله الان در دادگاه عدل الهی این ملعون را در برابر اعمال غیر انسانی اش پاسخگو کرده اند ، عذاب جاودان الهی بدرقه راهش


 • بهزادیزدانپریت

  تاریخ : ۱۴ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام حداقل باید جسد نجس این تروریست قصی لاقلب را پشت خودرویی میبستند وکشان کشان بر ای تسکین دل مردم درشهر میچرخاندند