• ۲۲ / مرداد ۱۴۰۰ / ۲۱:۵۶
 • شناسه خبر : 64121
 • منبع خبر: برخط نیوز

عجله عجیب گوهر خیراندیش برای ازدواج مجدد+عکس

      

گوهر خیراندیش بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان است. مدتی است که گوهر خیراندیش در خارج از ایران زندگی می کند. همسر گوهر خیراندیش، جمشید اسماعیل خانی هم از بازیگران توانا بود که درگذشت. گوهر خیراندیش درباره ازدواج دوباره اش توضیح داد. گوهر خیراندیش مدعی شد که زودتر از فرزندانش ازدواج خواهد کرد.

اظهار نظر جالب گوهر خیراندیش درباره ازدواج دوباره اش

گوهر خیراندیش گفت : من منتظر هستم دخترانم ازدواج کنند تا من هم بعد از آنها همسر خودم را پیدا کنم و اعلام رسمی کنم و ازدواج کنم حتی اگر صد سالم باشد.حتی اگر طرف مقابل آدم خوبی باشد زودتر از دخترانم ازدواج می کنم.

زندگی و فعالیت های گوهر خیراندیش

وی در ۱ شهریور ۱۳۳۳ در شیراز متولد شد. از سال ۱۳۴۹ و در دوران دبیرستان فعالیت وی با گروه تئاتر در شیراز آغاز شد و در همین سال بود که با جمشید اسماعیل خانی آشنا شد که این آشنایی منجر به ازدواج این دو گشت که حاصل این ازدواج یک پسر و دو دختر به نام های امید، آزاده و آناهیتا بود.

گوهر خیراندیش در شیراز به تئاتر پرداخت

او با همسرش در شیراز به فعالیت تئاتر می پرداختند و همچنین کارمند اداره فرهنگ و هنر شیراز بود. وی در سال ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران قبول شده و به همراه همسر و فرزندانش به تهران می آید. در تهران در کنار درس خواندن به فعالیت تئاتر می پردازد و همچنین کارشناس امور هنری ارشاد استان تهران می شود. خیراندیش سپس بازی را در سینما، تئاتر و تلویزیون ادامه می دهد.

او با فیلم روزهای انتظار فعالیتش را در سینما آغاز کرد و با فیلم بانو خوش درخشید. گوهر خیراندیش همیشه در نقش های متفاوت ظاهر شده است. وی همچنین چندین سال در برنامه صدای عبرت شبکه سراسری رادیو به فعالیت مشغول است.وی یکی از اساتید ثابت کانون سینماگران جوان است و همچنین سابقه برگزاری کارگاه آموزشی در چند دانشگاه معتبر آمریکا را دارد.وی پیشنهاد بازی را درسریال دارا و ندار و فیلم اخراجی ها را علیرغم پیشنهاد مالی خوب به جهت نقش های ضعیف نپذیرفت. به عقیده وی یکی از رموز ماندگاری یک بازیگر این است که هر نقشی را فقط برای مسائل مالی قبول نکند.

ازدواج گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش از آن دسته هنرمندان است که زندگی مشترکش را خیلی زود آغاز کرد و در دوران دبیرستان بود که با جمشید اسماعیل خانی آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج آنها گردید.

این بانوی هنرمند کشورمان در برنامه دورهمی در شرح ماجرای ازدواجش گفت:

وقتی کلاس نهم بودم و در تئاتر مشغول بازی بودم آقای اسماعیل خانی من را به خانه میرساند. یکی از روزها وقتی من را به خانه رساند مادرم به او گفت لطفا دیگر این کار را نکنیید من خودم به دنبال دخترم می آیم. یک روز اسماعیل خانی گفت به مادرت بگو آبگوشت درست کند تا من به خانه شما بیایم. وقتی به منزل ما آمد ماجرای ازدواج را مطرح کرد که مادرم گفت:دختر من خیلی جوان است و هیچ کاری بلد نیست حتی بلد نیست لباس هایش را جمع کند و اصلا نمیتواند یک زندگی را اداره کند ولی ما ۳۸ سال با هم زندگی کردیم.

بیشتر بخوانید:

مرگ باورنکردنی شیراز با معدن کاوی لجام گسیخته(+ویدئو)
افشای جزئیات تازه از پرونده فساد برخی مدیران شرکت عمران صدرا
ماجرای افلیج شدن بازیگر زن ایرانی-آمریکایی سینما و تلوزیون+تصاویر

ثبت دیدگاه

 • محمدقاسمپور

  تاریخ : ۲۲ - مرداد - ۱۴۰۰

  بسیارعالی ستودنیست مگر گناه می‌کند حتمأ دروجودش می‌بیند که می‌خواهد ازدواج کند بهترین کاراست


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۲ - مرداد - ۱۴۰۰

  عشقی که ازپیری سرزند سربه رسوایی زند رفتی آمریکاتغییرشکل دادی وخودت راجوان کردی واقعاپول چکارهایی می‌کند زیبایی تغییرچهره


  پاسخ

 • شهرام حسینی

  تاریخ : ۲۲ - مرداد - ۱۴۰۰

  من ازدوران کودکی عاشقت بودم شوهرداشتی الان من متاهلم نمیتونم دوست داشتم باهات ازدواج بکنم حیف نشد خواهشآ جواب بدین


  پاسخ

 • شهرام حسینی

  تاریخ : ۲۳ - مرداد - ۱۴۰۰

  دوس داشتم باهت ازدواج کنم ولی ….


  پاسخ

 • محبوب

  تاریخ : ۲۳ - مرداد - ۱۴۰۰

  قول معروف بخت بخت اول …


  پاسخ

 • مهران

  تاریخ : ۲۳ - مرداد - ۱۴۰۰

  من ۳۰ سالمه و همیشه عاشقت بودم.موافقی شوهرت شم؟؟؟؟


  پاسخ

 • حکیم

  تاریخ : ۲۴ - مرداد - ۱۴۰۰

  خاک وچوک????


  پاسخ