• ۳۰ / تیر ۱۴۰۰ / ۲۱:۲۰
  • شناسه خبر : 61636

عدم نظارت بر ورود خودروهای غیربومی به شیراز+ویدئو

امروز خودروهای مختلف از استانهای دیگر بدون هیچ محدودیتی وارد شیراز شدند، این در حالی است که مرگ۱۴ نفر طی یکروز در استان فارس بر اثر کرون گزارش شده است.

با وجود تاکید ستاد ملی کرونا بر ممنوع بودن وورد به شهرهای قرمز؛ اما امروز خودروهای مختلف از استانهای دیگر بدون هیچ محدودیتی وارد شیراز شدند.

مرگ۱۴ نفر طی یکروز در فارس/مسافرت یعنی تشدید بحران

عدم رعایت نظارت بر اجرای محدودیته های در استان فارس در حالی است که معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام جان باختن ۱۴ بیمار طی یکروز اخیر در فارس، مجموع جان باختگان بیماری کرونا از ابتدای شیوع تاکنون را ۴۹۹۶ نفر اعلام کرد.

همتی مجموع بیماران مثبت و مشکوک دارای علائم که هم اکنون در بیمارستان‌های استان بستری هستند را نیز دو هزار و ۴۵۳ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد، ۲۴۰ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش‌های ICU، مراقبت‌های ویژه درمانی دریافت می‌کنند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام اینکه با شیوع کرونای جهش‌ یافته شاهد افزایش آمار جانباختگان ناشی از کرونا هستیم و در این شرایط بحرانی، مسافرت بسیار خطرناک است و شرایط را بحرانی تر می‌کند، از مردم خواست تا در تعطیلات پایان هفته در خانه بمانند و از حضور در دورهمی‌های خانوادگی و مراکز خرید و پُرتردد خودداری کرد.

بیشتر بخوانید:

ممنوعیت خرید و فروش قطعات باغ شهرها در شیراز و صدرا
اگر این ۱۵ علامت را دارید کرونا دلتا گرفته اید
وضعیت بحرانی استان فارس بر اثر خشکسالی ۱۴۰۰+آمار

ثبت دیدگاه

  • بنده خدا

    تاریخ : ۳۰ - تیر - ۱۴۰۰

    ما همسایه پارک کوهپایه دروازه قرآن هستیم و شاهد عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف عوامل پارک و شهرداری شیراز هستیم
    وقتی مسئولین شهرداری شیراز رعایت نمی‌کنند از مردم چه انتظاری دارید؟


    پاسخ