• 19 / دی 1400 / 11:04
  • شناسه خبر : 70986

عذر خواهی صد باره ” بهاره رهنما ” بخاطر خبط دوباره اش در اینستاگرام

بهاره رهنما این روزها در اینستاگرام یک چالش جدید به راه انداخته و قصد دارد تا از مسیری جدید در اینستاگرام فالوور بدست بیاورد.
بهاره رهنما که این روزها کاملا از دنیای بازیگری و سینما فاصله گرفته و مشغول اینستاگرام و بلاگری است و در طول روز حداقل ۴-۵ پست اینستاگرام و استوری منتشر می کند. البته بهاره خانم به شکل شبکه ای در اینستاگرام حضور دارد و به جز پیج اصلی خود چندین صفحه ای دیگر هم دارد و با کمک ادمین هایش در همه آن ها فعال است.
بهاره چالشی با عنوان “بهترینت شو تا بهار” در اینستاگرام به راه انداخته و هر روز چند نکته در خصوص تغذیه، ورزش و خواب به مخاطبان و دنبال کنندگانش می گوید. البته اینکه بهاره خانوم که تحصیلاتش در حوزه ادبیات نماشی و حقوق است با چه پشتوانه علمی در خصوص تغذیه یا حتی ورزش اظهارنظر می کند و به مخاطبان توصیه می کند خود جای سوال است.

البته از آنجایی که بیشتر تبلیغات اینستاگرامی این روزها حول و حوش زیبایی و تناسب اندام است احتمالاً بهاره خانوم قصد دارد تا از طریق چالشی که به راه انداخته و لابه لای توصیه های سلامتی خود هر از گاهی برای مخاطبانش تبلیغ هم بگذارد و از ان راه درآمد کسب کند.

بهاره رهنما از مردم عذرخواهی کرد

بهاره رهنما می‌گوید: اگر آن‌چه او گفته و به گفته خودش موجب هجمه‌های اخیر به او شده است، اسباب رنجش خاطر کسی را فراهم آورده، عذرخواهی می‌کند.

 بهاره رهنما، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر بابت گفتن آن‌چه به گفته خودش موجب هجمه‌های اخیر به او شده است، عذرخواهی کرد.

او در چالشی با عنوان «#چالش_بهترینت_شو» در استوری اینستاگرامش می‌گوید:

«من باید مسئولیت اشتباهات خودم را بپذیرم، هر آدمی باید این‌گونه باشد. بخش زیادی از آن اشتباهات ممکن است بر اثر سهل‌انگاری و سهوا باشد یا چیزی را بی‌موقع گفته باشیم. از خودم شروع می‌کنم، اگر برای هجمه‌هایی که اخیرا بر من واد شده است، بخواهیم از جریان‌ها و افرادی که به نفع‌شان بود صرف نظر کنیم، اگر باعث رنجش آدم‌ها شده است برای منی که انقدر مردم خوب کشورم را دوست دارم خیلی مهم است که این جا در راستای همین چالش بگویم که من عذرخواهی می‌کنم.»

بیشتر بخوانید:

جوایز ویژه ایرانسل بمناسب روز جوان در اینستاگرام+جزئیات و نحوه شرکت درمسابقه
نوید محمدزاده و پرلایک‌ترین پست ایرانی اینستاگرام در ۱۴۰۰
علنی کردن جدا شدن “ بهاره رهنما ” از حاجی با این عکس / تصویر

ثبت دیدگاه