• ۰۲ / مرداد ۱۴۰۰ / ۹:۱۸
 • شناسه خبر : 61939

عزل و بازداشت مدیر هوسران و زن شوهردار در آستارا+جزئیات

مدیر اداره بیمه سلامت بندرآستارا که با زن متاهلی در محل کار خلوت شیطانی داشت بازداشت شد. همزمان با این مرد هوسران زن شوهردار نیز دستگیر شد.
 رئیس بیمه سلامت آستارا بازداشت شد. رئیس بیمه سلامت آستارا وقتی با یک زن شوهردار خلوت شیطانی کرده بود لو رفت. رئیس بیمه سلامت آستارا توسط مردم خشمگین و درحالیکه برهنه بود از ساختمان اداری اش بیرون کشیده شد و به شدت کتک خورد. رئیس بیمه سلامت آستارا پس از انتشار فیلم برهنگی اش و عکس‌های خلوتی اش با زن متاهل در محل کارش بازداشت شد بعد از این فاجعه رئیس بیمه سلامت آستارا برکنار شد.
قبل از تعطیلات این هفته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن مردان غیرتی آستارا مدیر فاسدی را که با زنی شوهردار در محل کارش که اداره بیمه سلامت است برهنه بیرون کشیده و در خیابان او را کتک می‌زنند.

بعد از افشای رابطه مدیر سابق بیمه سلامت آستارا با زن شوهردار این مدر و زن به پلیس معرفی شدند و  در تماس با مقام آگاه قضایی در استان گیلان در جریان بازداشت مدیر بی آبرو و زن شوهردار قرار گرفت.

برکناری رئیس بیمه سلامت و انتصاب جدید
 
بر اساس حکمی از سوی دکتر محمدی، مدیرکل بیمه سلامت گیلان، رستم بادپر به سمت سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان بندر آستارا منصوب شد. در متن این حکم آمده است: جناب آقای رستم بادپر، با توجه به حفظ سمت فعلی تا اطلاع ثانوی به عنوان سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان بندر آستارا منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند بزرگ واستفاده از ظرفیت‌های شهرستان با هماهنگی مسئولین محترم مربوطه درانجام امور محوله موفق وموید باشید.”دکتر جمشید محمدی، مدیرکل بیمه سلامت گیلان” منبع:رکنا

بیشتر بخوانید:

راز رابطه هوس آلود شوهر در گوشی زیر صندلی خودرو

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - مرداد - ۱۴۰۰

  به به دستتون دردنکنه با مدیر انتخاب کردنتون حتما …


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - مرداد - ۱۴۰۰

  دو روز دیگه جای دیگه منصوب میشه


  پاسخ

 • حاج حبیب

  تاریخ : ۲ - مرداد - ۱۴۰۰

  لطفا این مسائل سو اخلاقی نشر ندهید به نوعی ترویج فساد است و خلاف موازین دینی است


  پاسخ