• ۲۴ / اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۸:۰۷
 • شناسه خبر : 53790

نظر مهشید جوادی در خصوص بازی در بچه مهندس ۴+عکس های جدید مهشید جوادی

مهشید جوادی می گوید: از ۱۴ سالگی کلاس‌هاي خبرنگاری و گویندگی می‌رفتم، فیلم کوتاه و چند تله فیلم کار کردم و میخواستم خودم رابه بازیگری نزدیک کنم ودر کنار آن دوست داشتم درس هم بخوانم.

به گزارش اول فارس،مهشید جوادی در باره سریال بچه مهندس ۴ در اینستاگرامش نوشته است:خوشحالم که در دو فصل از سریال بچه مهندس حضور داشتم و کلی یاد گرفتم.ممنون از عشق و محبتی که این مدت بهم ابراز کردید..

مهشید جوادی متولد بهمن سال ۱۳۷۴  می باشد.مهشید جوادی در شهر  ارومیه بدنیا و در رشته ریاضی تحصیل کرده، از سنین نوجوانی تجربه حضور در تئاتر و شبکه های استانی بعنوان بازیگر را داشته ودر کنار بازیگری در رشته های: نقاشی و گویندگی هم فعالیت میکند.

مهشید جوادی با بازی در سریال پربیننده آنام بـه شهرت رسید. او مدتی از دنیای تلویزیون دور بود تا این کـه دوباره با بازی در سریال بچه مهندس ۳ و۴ فعالیت های خود در تلویزیون جمهوری اسلامی ایران ادامه داده است، 

او با بازی در سریال آنام بـه شهرت رسید، جواد افشار کارگردان سریال آنام برای بازی در نقش جوانی «مارال» از او تست می‌گیرد و خانم جوادی برای بازی دراین نقش انتخاب می شود. البته او قبل از بازی دراین سریال تجربه های زیادی داشته کـه از جمله آن ها میتوانیم بازی در سریال «راه و بیراه» و هم چنین فیلم سینمایی «چارلی در تهران» را مثال بزنیم.

او می‌گوید:  از ۱۴ سالگی کلاس‌های خبرنگاری و گویندگی می‌رفتم، فیلم کوتاه و چند تله فیلم کار کردم و میخواستم خودم رابه بازیگری نزدیک کنم ودر کنار آن دوست داشتم درس هم بخوانم. اگر نخواهم درس بخوانم احساس مفید‌بودن نمی کنم اما اگر در کنارش کارهای خوب بازیگری هم پیشنهاد شود قبول خواهم کرد.

او می‌گوید: فکر نمی کردم تا این اندازه خوش ‌شانس باشم کـه نخستین تجربه حرفه ‌ایم بازی دریک سریال بـه این خوبی باشد. مـن اصلا نمیدانستم دختری کـه برای نقش جوانی «مارال» می خواهند باید دختری کم ‌سن و سال و ترک ‌زبان باشد و روزی کـه بـه دفتر آقای افشار رفتم متوجه شدم کـه برای نقش «مارال» دنبال این دو گزینه هستند و این کـه لوکیشن اصلی ‌مان هم یکی از روستاهای کلیبر اسـت. بعد از انجام تست برای نقش «مارال» انتخاب شدم.

فضای این سریال و روستای کلیبر برای مـن کـه در ارومیه بدنیا آمده بودم زیاد غریبه نبود و آداب و رسوم افرادی کـه در آن روستا و آن منطقه زندگی می کنند را در اطرافیانم بـه کرات دیده بودم کـه معتقد بودند زن بیوه نباید بدون شوهر بماند! حتی مادر و یا اقوام ‌مان با دیدن آنام بـه مـن گفتند این قصه چقدر شبیه بـه قصه زندگی فلانی اسـت و چقدر این سریال خوب نوشته شده اسـت.

بعد از پخش سریال آنام برخی رسانه های داخلی ادعا کردند کـه جوانی های مارال داستان زندگی مهشید جوادی اسـت، او در واکنش بـه این شایعه گفت: یه‌ جایی گفتن کـه مارال زندگی شخصی یکی از بازیگرای سریال، یعنی نقش جوانی مارال هست، در صورتی کـه فقط نویسنده ارجمند این نقش شخصاً این قصه رو نوشته و هیچ کس دخالتی نداشته.

جدید ترین اثر مهشید جوادی فصل سوم سریال «بچه مهندس۴» اسـت کـه ماه مبارک رمضان۱۴۰۰ از شبکه‌ی دو سیما پخش شد. او دراین سریال در نقش «مرضیه مقدم» ظاهر شده اسـت. کاراکتر او رقیبی جدی برای نقش اصلی سریال یعنی «جواد جوادی» اسـت و همین رقابت باعث شده کـه مهشید جوادی و روزبه حصاری، دو بازیگر توانمند این سریال، روبروی هم بـه ایفای نقش بپردازند.

مهشید جوادی در خصوص سریال «بچه مهندس ۴» در پاسخ به این سوال که بازخورد سریال تا کنون چگونه بوده است گفت: بازخورد ها تا این لحظه بسیار خوب بود و از طرفی نیز این بازخورد ها برای من و نقش (مرضیه) که ایفاگر آن بودم چشمگیر و مثبت است و مردم با آن ارتباط خوبی برقرار کرده اند

بیشتر بخوانید:

عکس های جدید نیلوفر شهیدی بازیگر مشهور گاندو
عکسهای لو رفته رویا نونهالی و رامین حیدری فاروقی + ببینید !
بازگشت دار و دسته رضا عطاران با ترش و شیرین در تماشا +تصاویر

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - اردیبهشت - ۱۴۰۰

  خیلی خوب درخشیدید خانم جوادی همیشه موفق باشید???


  پاسخ

 • ....

  تاریخ : ۲۵ - اردیبهشت - ۱۴۰۰

  نقش مرضیه رو خیلی خیلی خوب ایفا کردید خانم جوادی ..خدا قوت
  واقعا بچه مهندس ۴ عالییییی بود

  امید وارم بازم ادامه داشته باشه سریال بچه مهندس..


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - اردیبهشت - ۱۴۰۰

  دوستت دارم جوادی جون


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - اردیبهشت - ۱۴۰۰

  من شما رو به عنوان خواهری دوستون دارم


  پاسخ

 • حسین

  تاریخ : ۲۵ - اردیبهشت - ۱۴۰۰

  من شما رو دوست دارم


  پاسخ

 • حسین

  تاریخ : ۲۵ - اردیبهشت - ۱۴۰۰

  من دوستون دارم


  پاسخ

 • زهرا

  تاریخ : ۲۵ - اردیبهشت - ۱۴۰۰

  سلام نقشتون را خیلی خوب ایفا کردید ولی کاش در واقعیت هم مثل فیلم بودید واقعا حجاب کامل خیلی بهتون اومده


  پاسخ

 • زهراش

  تاریخ : ۲۶ - اردیبهشت - ۱۴۰۰

  اگه فصل بعدی روبازی نکنیدمن فیلم رونمیبینم


  پاسخ

 • زهرا#

  تاریخ : ۲۶ - اردیبهشت - ۱۴۰۰

  واقعاحجاب بهتون میاد?
  امیدوارم روزی حجاب حضرت فاطمه زهرا روانتخاب کنید?


  پاسخ

 • زهرا ۱

  تاریخ : ۲۶ - اردیبهشت - ۱۴۰۰

  من واقعاازحجاب شمادرفیلم لذت میبرم وانقدراحساس خوبی به این پوشش شمادرفیلم دارم که ازدیدن عکسهای شمادرغیرازفیلم باپوشش بدحجاب اجتناب میکنم چون ذهنیتم نسبت به نقش مرضیه وهمچنین شماخراب میشه


  پاسخ