• ۲۷ / شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۲
 • شناسه خبر : 35391

غلامحسین پیروانی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد

در کارنامه پیروانی سرمربیگری تیم های برق و فجر شیراز، ابومسلم خراسان ، صنعت نفت آبادان، تیم ملی امید و مدیر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان نیز دیده می شود و با تیم های برق شیراز و فجر شهید سپاسی قهرمان و نایب قهرمان جام حذفی کشور شده است

 

غلامحسین پیروانی پیشکسوت فوتبال فارس و کشور به دلیل آنچه مشکل تنفسی عنوان شد،در بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان‌های شیراز بستری شد.

به گزارش اول فارس ، غلامحسین پیروانی پس از عمل جراحی داخلی که انجام داده دچار مشکل تنفسی شده و پزشکان برای بهبودی بهتر او  از دستگاه های تنفسی استفاده کردند.

علی پیروانی فرزند غلامحسین پیروانی در گفت و گویی از دلواپسی مردم  که نگران حال پدرش شدند تشکر کرد و افزود : پزشکان امیدوار هستند فردا ( جمعه ) پدرم به شرایط عادی بر گردد و دستگاه های تنفسی را جدا کنند.

محمد هادی آیت اللهی رئیس سابق هیات فوتبال فارس پنجشنبه در این زمینه گفت: حال عمومی پیروانی خوب است و باید منتظر ماند ضمن اینکه مردم برای سلامت این فوتبالیست مردمی دعا کنند.

غلامحسین پیروانی معروف به شاغلام در سال ۱۳۳۴ در شیراز به دنیا آمد، فوتبال را از زمین خاکی محله فخرآباد شیراز  آغاز و سپس با تیم برق شیراز در جام تخت جمشید با پست دفاع سال ها بازی کرد.

بیشتر بخوانید:

غلام محسین پیروانی در سوگ محمود یاوری نوشت :مرد بزرگ روحت شاد
تازه ترین خبر از وضعیت جسمانی غلامحسین پیروانی
عیادت معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس و نماینده مردم شیراز از غلامحسین پیروانی

ثبت دیدگاه

 • مهدی‌

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۳۹۹

  ان شاء الله بزودی خوب شوند


  پاسخ

 • سلامی

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۳۹۹

  دعا میکنیم هرچه زودتر سلامتی خودرا بدست آورد انشاالله


  پاسخ

 • نصرا......ز

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۳۹۹

  ایشالا که مش غلام چهره محبوب و یکی از پیر غلامان اباعبدالله به همین ماه از خداوند بزرگ براش آ روزی سلامتی ودیگر مریضها از خداوند بزرگ خواستارم که به زودی به آ غو ش خانواده برگرده ایشالو………


  پاسخ