• ۰۳ / آذر ۱۴۰۰ / ۱۹:۳۳
  • شناسه خبر : 75070

فراخوان ۲ شرور برای موتور بازان و لت و کوب افغانی ها در مرودشت

عاملان انتشار فراخوان راه اندازی کاروان موتور بازان در مرودشت دستگیر شدند

به گزارش اول فارس،جانشین انتظامی شهرستان مرودشت گفت: در پی انتشار فراخوان دورهمی موتور بازان در روز‌های جمعه در جاده‌های شهرستان مرودشت و زرقان در فضای مجازی مراتب شناسایی و دستگیری عاملان انتشار در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ فرهام عسکری افزود: در این رابطه کارشناسان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند مدیران این گروه را که دارای سوابق شرارت، سرقت مسلحانه و خرید و فروش سلاح بودند ، شناسایی و دستگیر کردند.
وی افزود: برقراری نظم و امنیت اجتماعی و ترافیکی همواره در دستور کار پلیس است و اجازه نخواهیم داد افرادی فرصت طلب برای تفریح و خوش گذارنی خود، امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کنند.


دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در “مرودشت”

جانشین انتظامی شهرستان “مرودشت”  همچنین از دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “فرهام عسکری”  اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در یکی از روستاهای بخش “سیدان” شهرستان مرودشت، بلافاصله اکیپی از ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران مشاهده شد که ۲۰ نفر از اتباع بیگانه در مراسم عروسی به علت اختلاف با یکدیگر درگیر و ۲ نفر از آنها نیز مجروح شده‌اند.

جانشین انتظامی “مرودشت” با بیان اینکه در این خصوص ۵ نفر از عاملین اصلی که در نزاع دسته جمعی شرکت داشتند دستگیر و تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند، گفت: برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی یکی از مواردی است که پلیس با جدیت دنبال می‌کند.

بیشتر بخوانید:

جنایتی که عصبانیت یک مرد در قادر آباد فارس رقم زد+جزئیات
اطلاعیه قطع ۲۴ ساعته گاز مشترکان در برخی روستاهای استان فارس
شگرد خاص یک کلاهبردار ۸۰۰ میلیاردی در مرودشت که دستگیر شد

ثبت دیدگاه