• ۲۷ / آذر ۱۳۹۹ / ۲۱:۴۹
  • شناسه خبر : 40572

فرود اضطراری پرواز تهران به شیراز کاسپین در اصفهان

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کاسپین، گفت: مشکل فنی هواپیما نیز با دانش نیروهای جوان این شرکت برطرف شد و هواپیما کمتر از یک ساعت به تهران و به خط پرواز بازگشت.

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کاسپین، فرسودگی هواپیما و مشکل فنی را علت فرود اضطراری پرواز ۰۳۸ امروز این شرکت هواپیمایی از تهران به مقصد شیراز عنوان کرد.

به گزارش گروه حوادث اول فارس، عصر امروز انتشار خبری مبنی بر فرود اضطراری پرواز تهران به شیراز، در اصفهان به دلیل نقص فنی در شبکه‌های مجازی منتشر شد.

مهدی علیاری مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کاسپین در این باره اظهار داشت: به دلیل فرسودگی هواپیماها و وجود تحریم‌ها در جهت تامین قطعات در صنعت هوایی موارد این چنینی بسیار طبیعی است.

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کاسپین با بیان اینکه پس از بروز مشکلی در موتور هواپیما و نه نقص نقص فنی خاص، خلبان ناچار به فرود اضطراری پرواز ۰۳۸ تهران به مقصد شیراز در فرودگاه اصفهان شد، افزود: بلافاصله پس از فرود نیروهای پشتیبان از تهران اعزام شده و مشکل ظرف یک ساعت برطرف شد.

علیاری افزود: خوشبختانه هیچ آسیبی به هیچکس وارد نشد و مسافران با جابجایی توسط یک هواپیمای دیگر به مقصد رسیدند.

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کاسپین گفت: مشکل فنی هواپیما نیز با دانش نیروهای جوان این شرکت برطرف شد و هواپیما کمتر از یک ساعت به تهران و به خط پرواز بازگشت.

ثبت دیدگاه