• ۲۳ / شهریور ۱۴۰۰ / ۶:۲۳
  • شناسه خبر : 67337

فریبا نادری : با مردان متاهل کاری ندارم! نترسید/فیلم

تفریبا نادری بازیگر زن مشهور صدا و سیما درباره فکری که خانم های شوهردار درباره اش می کنند صحبت کرد.

فریبا نادری متولد ۲۳ فروردین ۱۳۶۳ در تهران، بازیگر است. فریبا نادری فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد . فریبا نادری از جلوی دوربین فعالیت خود را شروع کرد سپس فریبا نادری بعد از ازدواج با یک کارگردان سر زبان ها افتاد. فریبا نادری برای بار دوم ازدواج کرده و حالا یک دختر هم دارد.

صحبت های بسیار عجیب و متفاوت فریبا نادری درباره تصوری که خانم های ایرانی از او دارند و فکر می کنند می خواهد مخ شوهرهاشون رو بزنه.

فریبا نادری کیست؟

 فریبا نادری فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد که از جلوی دوربین فعالیت خود را شروع کرد سپس بعد از ازدواج با یک کارگردان سر زبان ها افتاد. فریبا نادری برای بار دوم ازدواج کرده و حالا یک دختر هم دارد.

زندگی لوکس فریبا نادری

او زندگی بسیار لوکسی دارد و جزو زنان ثروتمند تلویزیون است. فریبا نادری چهره آشنا سینما و تلویزیون است. فریبا نادری متولد ۲۳ فروردین ۱۳۶۳ است.فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری بعد از درگذشت همسر اولش با یکی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد.

همسر پولدار فریبا نادری

فریبا نادری یک همسر بسیار پولدار دارد که خانه مجلل او در برنامه شام ایرانی سوژه رسانه ها شده بود . فریبا نادری انسان زودرنج، حساس،مهربان، آرام و احساساتی است که مطابق سلیقه خودش زندگی میکند و حاضر نیست نقشی که مطابق میلش نیست را به هیچ عنوان قبول کند و حتی در خرید لباس نیز سختگیر است و مد برای او اهمیتی ندارد و ملاک اصلی او سلیقه شخصی است.

بیشتر بخوانید:

ژست جذاب فریبا نادری در عکس جدیدش
عکس جدید فریبا نادری ، سردار آزمون ، بهاره کیان افشار و شقایق فراهانی
خوشحالی عجیب فریبا نادری برای داشتن برق+تصاویر

ثبت دیدگاه