• ۰۱ / آبان ۱۴۰۰ / ۶:۵۵
  • شناسه خبر : 71510

فیلمبردار زن توسط بازیگر مرد فیلم زنگار در سانتافه کشته شد+تصاویر

الک بالدوین، یکی از بازیگران دارنده جایزه امی، در سکانسی از فیلم جدیدش با شلیک گلوله‌ای فیلمبردار را کشت و کارگردان را مجروح کرد.

به گزارش اول فارس به نقل از نیویورک تایمز، تهیه کننده و بازیگر 68 ساله فیلم «زنگار» با شلیک گلوله‌ای که قرار بود از اسلحه‌ای با فشنگ مشقی باشد، فیلمیردار 42 ساله فیلم را کشت! در جریان این اتفاق عجیب، علاوه بر مرگ هالینا هاچینز، جوئل سوزای 48 ساله، کارگردان این فیلم نیز مجروح شد؛ وی در حال حاضر تحت مراقبت قرار دارد.

تحقیقات درباره این حادثه که عصر دیروز در شهر سانتا‌فه ایالت نیومکزیکو رخ داد، همچنان ادامه دارد و کسی به عنوان مجرم دستگیر نشده است. البته بازجویی از شاهدان این واقعه در حال انجام است و گفته می‌شود الک بالدوین با چشمانی اشکبار به اداره پلیس پاسخگوست.

بر اساس شنیده‌ها، خبرنگاری بالدوین را با چشمانی اشکبار، بیرون دفتر کلانتری دیده است. یکی از شاهدان نیز گفته که این حادثه به خاطر شلیک نادرست از یک اسلحه بوده رخ داده است.

ادامه ساخت فیلم زنگار تا زمانی نامعلوم متوقف شده است و تمام عوامل این پروژه تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفته و با خانواده هاچینز همدردی می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

اکران مردمی «قهرمان» اصغر فرهادی در شیراز(+عکس و فیلم)
فیلمی از سوپراستاری مهناز افشار در ایران تا آخر بی حجابی در اروپا !
رسوایی شوهر خیانتکار و معشوقه اش در باشگاه بدنسازی +ویدئو

ثبت دیدگاه