• ۰۹ / اسفند ۱۳۹۹ / ۶:۵۷
 • شناسه خبر : 46499
 • منبع خبر: اعتماد آنلاین

فیلم| قدرت شگفت انگیز یک زن اسکاتلندی

 یک زن ۳۳ساله اسکاتلندی موفق شد یک تانکر حامل شیر را که در برف گرفتار مانده بود به تنهایی به جلو هل دهد. به گزارش اول فارس ، دیلی‌میل با انتشار تصاویری از این اقدام خارق‌العاده نوشت، شارلین لیزلی ۳۳ساله توانست این تانکر مملو از شیر را بعد از گرفتار شدن در برفی که اسکاتلند […]

 یک زن ۳۳ساله اسکاتلندی موفق شد یک تانکر حامل شیر را که در برف گرفتار مانده بود به تنهایی به جلو هل دهد.

به گزارش اول فارس ، دیلی‌میل با انتشار تصاویری از این اقدام خارق‌العاده نوشت، شارلین لیزلی ۳۳ساله توانست این تانکر مملو از شیر را بعد از گرفتار شدن در برفی که اسکاتلند را درنوردیده بود جلو ببرد و به همین خاطر تصاویرش یکی از پربازدیدهای شبکه مجازی شد.

به نوشته این رسانه، شارلین همراه ۲ فرزندش به سمت یک فروشگاه در حرکت بود که دید این کامیون در برف گرفتار شده است. این زن سپس از یکی از همسایه‌ها خواست تا مواظب فرزندانش باشد بعد از آن خود به کمک راننده شتافت و توانست به او در خارج کردن این تانکر سنگین کمک کند.

شارلین در گفت‌وگویی با همان روزنامه گفت: نمی‌توانستم در مقابل مشکل راننده بی‌تفاوت باشم. درست است که کار خطرناکی کردم، اما خوشبختانه توانستم کامیون را به بالای خیابان هل دهم.

شرکت لبنیاتی صاحب این تانکر شیر اعلام کرد به پاس اقدام این بانوی خارق‌العاده، او می‌تواند به مدت یک سال از محصولات شرکت به رایگان استفاده کند.

ثبت دیدگاه

 • بهبود

  تاریخ : ۹ - اسفند - ۱۳۹۹

  فانوسا عجب کاری کرده
  عجب نتیجه ایم گرفته.


  پاسخ

 • شهروند

  تاریخ : ۱۰ - اسفند - ۱۳۹۹

  امیدوارم که شیرزن بودن این بنده خدا ومعرفت صاحب شرکت درسی باشدبرای همه مامردم دنیا بخصوص مسولان وصاحب منسبان ایران


  پاسخ