• 08 / تیر 1401 / 21:43
  • شناسه خبر : 88252

قتل مدیر ۶۲ ساله مجتمع مسکونی در دعوای زن و شوهری

مدیر ساختمان در دعوای بین زن و شوهر به قتل رسید.
به گزارش اول فارس، بیست‌وهفتم خرداد سال جاری گزارش مرگ مرد ۶۲ ساله‌ای در یک مجتمع مسکونی در پی درگیری با یکی از اهالی ساختمان در محدوده شهرک ناس فردیس کرج به اداره پلیس گزارش شد. بلافاصله تیمی از کارآگاهان جنایی در محل جنایت حضور یافتند و با جسد مرد میانسال روبه‌رو شدند.

نتیجه معاینات اولیه نشان می‌داد وی در اثر ضربه‌ای که به سرش وارد شده، جان باخته است. به دستور بازپرس کشیک قتل، جسد مرد میانسال به پزشکی قانونی منتقل شد و در گام بعد کارآگاهان تحقیقات میدانی خود را شروع کردند.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس البرز، اظهار کرد: بررسی‌ها نشان می‌داد مردی ۳۸ ساله عامل این قتل بوده است.

ضارب که در همان صحنه اولیه خودش را به پلیس معرفی کرده بود در اظهارات خود به درگیری با مقتول اعتراف کرد.

متهم گفت: من و همسرم مدتی بود با هم اختلاف داشتیم، روز حادثه هنگامی که می‌خواستم وارد ساختمان شوم نگهبان مانع ورود من شد و وقتی دلیل کارش را پرسیدم او گفت به دستور مدیر ساختمان این کار را انجام داده‌ام، گویا همسرت خواسته که تو را به داخل ساختمان راه ندهند.

من که به شدت از این کار همسرم عصبانی شده بودم، به زور وارد ساختمان شدم و به سراغ مدیر ساختمان رفتم تا بدانم قضیه از چه قرار است. وقتی به او رسیدم آنقدر عصبی بود که با او درگیر شدم و در جریان زد و خورد او را هل دادم که ناگهان افتاد و سر او به زمین برخورد کرد و بیهوش شد. من اصلاً قصد کشتن او را نداشتم و به خاطر درگیری‌ای که با همسرم داشتم ناخواسته این اتفاق رخ داد و حالا به شدت پشیمانم.

به دنبال اظهارات مرد جوان وی به اتهام قتل عمد بازداشت شد.

بیشتر بخوانید:

جزئیات دادگاه قاتل ۴ نگهبان شرکت کشتیرانی در شهریار
قتل پایان دوستی خیانت بار یک زن با مرد جوان در اینستاگرام/اعتماد نکنید
فرار قاتل مخوف از زندان افغانستان و قتل ۱۰ نفر در رفسنجان+عکس

ثبت دیدگاه