• 15 / اسفند 1399 / 6:18
  • شناسه خبر : 46956

قتل یک جوان در میدان مرکزی چُرام با اسلحه گرم

ایلنا: هادی فتاحی اصل با اعلام این خبر گفت: عصر امروز- پنجشنبه ۱۴ اسفندماه- تعدادی افراد ناشناس با اسلحه گرم در میدان مرکزی شهر چُرام مرکز شهرستان چُرام در استان کهگیلویه و بویراحمد یک جوان حدود ۳۰ ساله این شهر را به قتل رسانده اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون شورای تأمین شهرستان تشکیل جلسه داده است، اظهارداشت: در این نشست تعدادی از معتمدین و ریش سپیدان محلی نیز حضور دارند.

فرماندار شهرستان چُرام در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دلیل قتل و فرد قاتل مشخص نیست و باید بعد از دستگیری قاتل یا قاتلین به این سئوالات پاسخ داد.

فتاحی اصل از مردم شهرستان چرام خواست با رعایت اصل قانونمداری اجازه بدهند نهادهای مسئول تا حصول نتیجه پیگیری های لازم را انجام دهند و مراقب باشند عده ای به طور عمدی یا سهوی، آرامش منطقه را برهم  نزنند.

فتاحی اصل گفت: نهادهای مرتبط هم اکنون پیگیری های لازم جهت شناسایی و دستگیری ضارب و ضاربان این حادثه تلخ را در دستور کار قرار داده و اطلاع رسانی ها در زمان مشخص انجام می گیرد.

بر اساس این گزارش ،شهرستان چُرام از شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که با یاسوج مرکز این استان حدود ۱۷۰ کیلومتر فاصله دارد.

عضو کانال تلگرام اول فارس شوید

بیشتر بخوانید:

راز قتل مسلحانه مرد بیگناه در یکی از کوچه های زرین دشت فارس
هشدار در خصوص بارش های شدید و تردد در جاده های کهگیلویه و بویراحمد
اگر این مرد را دیدید پلیس را خبر کنید ؛ او قاتل فراری است +عکس

ثبت دیدگاه