• 08 / تیر 1401 / 18:23
  • شناسه خبر : 88243
تست شخصیت شناسی

قهوه مورد علاقه تان در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

تست شخصیت شناسی قهوه شما را با تیپ شخصیتی تان آشنا می کند. آیا عاشق قهوه سیاه، اسپرسو، لاته یا کاپوچینو هستید؟ امروز، در این تست جنبه های از شخصیت شما را بر اساس نوشیدنی قهوه مورد علاقه شما بررسی می کنیم. فنجان قهوه خود را بردارید و در مورد ویژگی های شخصیتی خود بخوانید.

دانه های قهوه بر اساس نوع قهوه ای که می نوشید، اسرار شخصیت شما را حفظ می کند. همان‌ طور که از گذشته می گویند «شما همان چیزی هستید که می خورید» نوشیدن نیز زیر مجموعه خوردن می شود. قهوه یکی از پرمصرف ترین نوشیدنی ها در جهان است. در یک مطالعه جدید در سال ۲۰۲۲ درباره قهوه، محققان دریافتند که مصرف ۳ تا ۴ فنجان قهوه در حد متوسط، خطر مرگ ناشی از بیماری‌هایی مانند بیماری قلبی یا سرطان را کاهش می‌دهد و همچنین از افسردگی جلوگیری می‌کند.

روانشناسان و متخصصان رفتار، مطالعات متعددی را برای بررسی ویژگی های شخصیتی افراد، نحوه واکنش آنها در برابر استرس… را انجام داده اند. یافته های این محققان، ویژگی های جالب شخصیتی شما را مانند، سطح صبر، حساسیت، درونگرایی، برونگرایی و… را بر اساس انتخاب قهوه ای که می نوشید آشکار کرده است.

 

آیا آماده اید؟ قهوه مورد علاقه شما در مورد شما چه می گوید؟

به تصویر زیر نگاه کنید، کدام قهوه را دوست دارید ؟

قهوه سیاه

اگر قهوه سیاه می‌نوشید، تیپ شخصیتی نوشیدن قهوه سیاه می‌گوید، شما فردی جدی، پاک، صادق، صبور و کارآمد هستید. به تناسب اندام خود اهمیت قایل اید و خودکفا و توانمند هستید. شما همه چیز را رک و ساده نگه می دارید. چیزها را همانطور که می بینید می گویید، از مشاجره و درگیری اجتناب و با ایدئولوژی «همین است که هست» زندگی می کنید. دوست دارید تحت کنترل باشید و نمی توانید به راحتی متقاعد شوید که کاری را انجام دهید مگر اینکه مایل به انجام آن باشید. شما تمایل دارید با برون گرایی ناگهانی ساکت و بد خلق باشید.

مصرف کنندگان قهوه سیاه در برابر تغییرات مقاوم هستند، اما با روال هایی که به روش خاص شان تنظیم شده، راحت هستند. آنها معمولا نسبت به پیروی از روندها یا مسیرهایی که توسط افراد دیگر برای آنها تعیین می شود بی اعتنا هستند. برای مدت طولانی روی مسائل گیر نمی کنند اما آنها همیشه برنامه ای برای پیشرفت دارند. این ویژگی همچنین آنها را به افراد قابل اعتماد تبدیل می کند.

تست شخصیت شناسی قهوه؛ کاپوچینو

اگر کاپوچینو می نوشید، تیپ شخصیتی نوشیدن قهوه کاپوچینو می گوید، شما فردی ماجراجو، روشنفکر، پیچیده، صادق، با انگیزه و فوق العاده خلاق هستید. مطالعات نشان داده، دوستداران کاپوچینو کمال گرا هستند و در مواقعی به شدت روی مسائل وسواس و حساسیت نشان می دهند. آنها مراقب سلامتی خود هستند اما نه به اندازه علاقه مندان قهوه سیاه. شما برای خوشحالی به چیزهای ظریف تر می پردازید. بیشتر به دیگران گوش می دهید اما در نهایت آنچه را که می خواهید انجام می دهید.

عشق به ماجراجویی در عاشقان کاپوچینو باعث می شود تا از یکنواختی و یا ثبات یا همان چیزهای تکراری بیزار باشند. آنها دوست دارند چیزهای زیادی را کشف کنند و از کشف ناشناخته ها نمی ترسند. با کمال میل به تنهایی به مکان های جدید می روند تا یک مهارت جدید بیاموزند یا یک رستوران جدید را برای کشف منو بررسی کنند. آنها در محیط های اجتماعی یا بودن در کنار مردم لذت می برند و حس شوخ طبعی شگفت انگیزی دارند. آنان می‌توانند روز شما را با هوشمندی عالی خود روشن کنند و در مناسب‌ترین زمان، حرف‌های درست را بزنند.
اسپرسو

تیپ شخصیتی نوشیدن قهوه اسپرسو می گوید، شما فردی با شخصیتی قوی که در مسیر خود جسور می باشد، هستید. شما هم در زندگی و هم در شغل خود متمایل به سخت کوشی، عمل، پیروی از روال‌های سخت، نظم، انجام تمرینات منظم و رسیدن به دفتر یا شروع زودهنگام کار هستید. از چیزی به چیز دیگر تغییر نمی کنید. شما وقت شناس هستید و برای مرتب نگه داشتن کارها سختگیر هستید.

دوستداران اسپرسو ذاتا رهبر، هدفمند، با اعتماد به نفس و افرادی مفید هستند. آنها معمولا خیلی غرق کار و برنامه ریزی می شوند. اندکی تغییر در روال و برنامه های شان می توانند آنها را دگرگون کند.

تست شخصیت شناسی قهوه؛ لاته

اگر لاته می‌نوشید، پس شما فردی آرام، خوش نام و خوشحال هستید و به ندرت ریسک می کنید. شما تمایل دارید روی چیزهایی کار کنید که کمترین ریسک را دارد. اکثرا به جنبه های خنثی مکالمات پایبند و شخص خوش اخلاق هستید. از انتخاب طرف یا تصمیم گیری متنفر و از مشکلی که برای شما پیش می آید نارحت نمی شوید.

مشخص شده است که مصرف کنندگان لاته، خشنود، سخاوتمند، مودب، راحت طلب و عاشق چیزهای کوچک در زندگی هستند. آنها مانند یک کتاب باز، پر انرژی و دلپذیر می باشند. آنها در هر مجلسی حضور پیدا کنند تلخی ها را دور می کنند و برای کمک به دیگران تلاش بیشتری خواهند کرد. افرادی که لاته می نوشند، ماندن در خانه را بیشتر از هر چیزی ترجیح می دهند.”خبرنامه”

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانیدنظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند.

بیشتر بخوانید:

وقتی شکل پاها شخصیت شما  را برملا می کند !
ترتیب تولد فرزندان چه تأثیری روی شکل‌گیری شخصیت‌ افراد دارد؟
تست شخصیت : چگونه می ایستید؟ نحوه ایستادن تان در مورد شما چه می گوید؟

ثبت دیدگاه