• 18 / دی 1400 / 20:14
  • شناسه خبر : 70923

قیمت ارزانترین و گرانترین انواع یخچال پرفروش در بازار لوازم خانگی

در بازار لوازم خانگی یخچال فریزر از قیمت ۵ میلیون تومان تا بیش از ۴۳ میلیون تومان عرضه می‌شود.

به گزارش اول فارس به نقل از خبرآنلاین، ارزان‌ترین مدل در این بسته‌بندی یخچال فریزر ۱۳ فوت ۳۴۲ فیلور است که قیمتی بین ۵ میلیون و ۹۰ هزارتومان تا ۵ میلیون و ۶۹۰ هزارتومان دارد.

گران‌ترین مدل در این لیست نیز یخچال بالا فریزر ال‌جی مدل تی‌اف۵۸۰‌تی‌اس است که از ۳۴ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان تا ۴۳ میلیون و ۲۵۰ هزارتومان قیمت دارد.

در میان این دو محصول چند یخچال با بازه قیمتی ۵ میلیون تومان تا ۱۲ میلیون تومان وجود دارند؛ یخچال فریزر ۱۴ فوت فلکس امرسان تی‌اف‌اچ۱۴تی با بازه قیمتی ۵ میلیون و ۱۵۵ هزار و ۹ تومان تا ۷ میلیون و ۹۷ هزارتومان، یخچال فریزر ۲۷ پشت باز سفید الکترو استیل مدل ای‌ اس ۲‌ دبلیو‌ اچ از ۸ میلیون و ۹۵۸ هزار و ۲۲۰ تومان تا ۱۱ میلیون تومان و همچنین یخچال فریزر الکترواستیل مدل ای‌ اس ۳۶ با حدود قمتی ۱۰ میلیون و ۱۶۳ هزار و ۹۳۳ تومان تا ۲۱ میلیون و ۹۶۰ تومان به فروش می‌رسد.

یخچال فریزر اسنوا مدل اس‌ ان ۴۰-۰۲۵۰ با بازه قیمتی ۱۰ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان تا ۱۲ میلیون تومان، یخچال فریزر دوو مدل دی ۴‎ بی‎اف – ۱۰۷۷ از ۱۰ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان تا ۱۱ میلیون و ۷۹۵ هزارتومان و یخچال فریزر هیمالیا کمبی ۵۳۰ هوم بار نقره‌ای نیز قیمتی از ۱۱ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان تا ۱۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان دارند.

برای مشاهده مدل‌های دیگرجدول زیر را مشاهده کنید:

بیشتر بخوانید:

معرفی گلکسی XCover 6 Pro تلفن مقاوم سامسونگ با باتری قابل تعویض
بیشترین مصرف برق منزل مربوط به کدام لوازم خانگی است؟
قیمت خودروهای ایرانی در بازار ۴ تیر ۱۴۰۱

ثبت دیدگاه