• 14 / اردیبهشت 1400 / 17:32
  • شناسه خبر : 52810
در آگهی‌های آنلاین :

قیمت مسکن ، اجاره‌بها ، زمین و خودرو در شهرهای مختلف

متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی حوالی دریاچه شهدای خلیج‌فارس طی ۱۰ روز اخیر  ۳۳ میلیون و ۸۵۹ هزارتومان است. این رقم باعث می‌شود تا یک آپارتمان ۸۰ متری در این منطقه حدود دو میلیارد و ۷۰۸ میلیون تومان ارزش داشته باشد. اعداد جدول زیر براساس آگهی‌های منتشر شده در سایت دیوار است و به آپارتمان‌های دو تا پنج سال ساخت مربوط می‌شود.

متوسط هزینه اجاره مسکن در غرب تهران
متوسط هزینه اجاره یک آپارتمان ۸۰ متری در منطقه کوهک تهران، برای هر ماه ۹ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان است. درحالی که مستاجران محله مرزداران برای چنین آپارتمانی هر ماه ۱۴ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان پرداخت می‌کنند. مبالغ مربوط به اجاره‌بها در جدول زیر حاصل جمع هزینه کرایه‌خانه و سه درصد از پول پیش (ودیعه) است.

متوسط قیمت زمین در شهر شیراز

هر مترمربع زمین در منطقه وزیرآباد شهر شیراز، این روز‌ها یک میلیون و ۳۴۲ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. این رقم برای منطقه کازرون به دو میلیون و ۶۴۶ هزار تومان می‌رسد. محله‌های زیر از ارزان‌ترین انتخاب‌ها برای خرید زمین در شهر شیراز هستند و این ارقم از آگهی‌های آنلاین استخراج شده است.

متوسط قیمت خرید آپارتمان در مشهد

متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در منطقه گلبهار شهر مشهد چهار میلیون و ۹۲۳ هزار تومان است و باعث می‌شود تا یک آپارتمان ۸۰ متری ۳۹۳ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان قیمت داشته باشد. محلات جدول زیر از ارزان‌ترین مناطق شهر مشهد برای صاحب‌خانه شدن محسوب می‌شوند.

متوسط قیمت اجاره‌خانه در مشهد

مستاجران منطقه گلبهار بابت یک آپارتمان ۸۰ متری در این محله، به‌طور متوسط ماهانه یک میلیون و ۱۲۰ هزار تومان اجاره‌خانه پرداخت می‌کنند. این رقم در منطقه الهیه مشهد تا سه میلیون و ۵۲۰ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند.

متوسط قیمت زمین در مشهد

هر مترمربع زمین در منطقه شاندیز مشهد، یک میلیون و ۸۳۹ هزار تومان ارزش دارد. این درحال است که طی روز‌های اخیر هر مترمربع زمین در سپاد این شهر دو میلیون و ۲۴۶ هزار تومان معامله شده است.

کدام خودرو‌های صفر بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان قیمت دارند؟

دنا پلاس اتوماتیک محصول ایرانخودرو به‌طور متوسط طی روز‌های اخیر ۴۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. چانگان C۳ هم که توسط سایپا مونتاژ می‌شود، حول‌وحوش ۴۶۷ میلیون تومان قیمت دارد. قیمت‌های جدول زیر بر اساس بررسی میدانی معاملات در مراکز تعویض پلاک، کارشناسی‌های روزانه خودرو، معاملات روزانه نمایشگاه‌داران و تماس‌های روزانه با فروشندگان استخراج شده است.

خودرو‌های دست‌دوم ۳۰۰ تا ۵۰۰

پژو ۲۰۷i که محصول سال ۹۷ به بعد و بیشتر از ۱۰ هزارکیلومتر مسافت طی کرده باشد، در روز‌های گذشته و در آگهی‌های سایت دیوار ۳۱۵ میلیون تومان خرید و فروش شده است. تمامی خودرو‌های جدول زیر نیز محصول بعد از سال ۹۷ هستند و بیشتر از ۱۰ هزار کیلومتر کارکرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

متوسط اجاره خانه در محلات مختلف اصفهان چقدر است؟
قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا ۳۰ سال
قیمت پایه مسکن ملی آخرش متری چند؟

ثبت دیدگاه