• ۰۸ / اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۵:۴۶
  • شناسه خبر : 52172

کشف ۱۶۹ دستگاه موتور کولر سرقتی از یک مالخر در شیراز

فرمانده انتظامي "شیراز" از کشف 169 دستگاه موتور کولر آبی و 5 کپسول گاز یخچال به ارزش یک میلیارد و پانصد میلیون ریال خبر داد.

فرمانده انتظامی “شیراز” از کشف ۱۶۹ دستگاه موتور کولر آبی و ۵ کپسول گاز یخچال به ارزش یک میلیارد و پانصد میلیون ریال خبر داد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ “فرج شجاعی” در تشریح این خبر بیان کرد: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با سارقان، روز گذشته مأموران انتظامی کلانتری “۲۴ ابوذر” هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، به یک سواری پراید حامل بار مشکوک و دستور ایست را صادر کردند.

وی با بیان اینکه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران موفق شدند خودرو را توقیف کنند، عنوان داشت: در بازرسی از آن خودرو ۱۶۹ دستگاه موتور کولر آبی و ۵ کپسول گاز یخچال مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی “شیراز” با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌‌اند، گفت: راننده که از خریداران اموال مسروقه بود پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

سرهنگ “شجاعی” تصریح کرد: شهروندان ضمن جدی گرفتن توصیه‌های پیشگیری از سرقت، هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

بیشتر بخوانید:

راز جنایت یک مرد در تنگاب ممسنی برملاء شد+جزئیات
بلایی که دو جوان افغان سر این زن در شیراز آوردند+جزئیات
آگهی مزایده خودرویی واقلام فرسوده پلیس فارس

ثبت دیدگاه