• ۲۶ / فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۱۸
  • شناسه خبر : 50866

لحظه وحشتناک حمله سارق به یک زن باردار در خیابان+فیلم

یک زن باردار در هندوستان با اقدام خطرناک خود در استفاده از گردنبند حین قدم زدن در خیابان جان خود و فرزندش را در معرض خطر مرگ قرار داد.

به گزارش گروه وبگردی اول فارس، یکی از اقداماتی که می‌تواند جان بانوان را  به خطر بیندازد آشکار کردن جواهرات و زیورآلات آن در هنگام حضور در بیرون از منزل است. چنین اقدام خطرناکی می‌تواند بانوان را به یک طعمه بالقوه برای سارقان تبدیل کرده و سارقان را برای حمله و سرقت جواهرات آن‌ها تحریک نماید. اشتباه مرگباری که یک زن باردار هندوستانی هنگام حضور در خیابان مرتکب آن شد و جان خود و بچه اش را در معرض خطر قرار داد.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه حمله یک سارق ناشناس به این زن را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو سارقان سوار بر موتورسیکلت پس از انتخاب طعمه خود در گوشه‌ای از خیابان متوقف شده و سپس یکی از آن‌ها برای سرقت گردنبند این زن وارد کوچه می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد که سارق برای به دست آوردن گردنبند این زن باردار که هویتش «آر گریتا» اعلام شده او را به شکلی وحشتناک به داخل خیابان پرت می‌کند.

این در حالی بود که چیزی نمانده بود این زن با یک موتورسیکلت عبوری برخورد نماید. لحظاتی بعد سارق در حالی که گردنبند این زن باردار را گرفته او را در وسط خیابان روی زمین می‌کشد. تعدادی از افراد محلی با شنیدن فریاد‌های این زن به کمک او شتافته و سارقان مجبور به فرار می‌شوند. هنوز مشخص نیست آیا گردنبند این زن توسط سارقان به سرقت رفته است.

این اتفاق صبح روز جمعه در «پالاوارام» واقع در منطقه چنای هند رخ داد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی این زن پس از این حادثه به دلیل جراحات وارده به گردن، دست و پایش به یک بیمارستان غیردولتی منتقل و تحت درمان قرار گرفت. پلیس هند تحقیقات خود برای شناسایی و دستگیری سارقان را آغاز کرده است.

بیشتر بخوانید:

زنان باردار مبتلا به کووید۱۹، با خطرات جدی روبرو هستند
لحظه افتادن جنازه یک کرونایی از آمبولانس در خیابان+ویدئو
اول فارسTV|ویژگی‌های وحشتناک ویروس کرونای هندی+فیلم

ثبت دیدگاه