• ۰۳ / تیر ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۱
 • شناسه خبر : 58501

لزوم اعلام جزئیات اجرای طرح مسکن ملی در استان فارس

از ابتدای آغاز نام نویسی طرح اقدام ملی مسکن در استان فارس و طی پنج مرحله، ۱۰۵ هزار و ٨٩۶ نفر در این طرح ثبت نام کرده‌اند.

جعفر زاهدی مدیر کل راه و شهرسازی فارس از ثبت‌نام ۱۰۵ هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان فارس خبر داد و گفت: از این تعداد تاکنون ۱۸ هزار و ۴۶٣ نفر احراز صلاحیت شده و مابقی یا در حال انجام پالایش هستند و یا هنوز شرایطشان احراز نشده است.

او ادامه داد: در مرحله نخست این طرح ۹ هزار و ٣۶٧ نفر ثبت‌نام کردند که از که از این تعداد ۲ هزار و ۹۰۸ نفر تایید صلاحیت شدند.

زاهدی اظهار داشت: در مرحله دوم نیز ۳۹ هزار و ۹۳۲ نفر و در مرحله سوم هم ۱۴ هزار و ۹۱۹ نفر اقدام به نام نویسی کردند که به ترتیب در مرحله دوم ۱۰ هزار و ۶۴۸ نفر و در مرحله سوم سه هزار و ۴۸۷ نفر واجد شرایط تشخیص داده شدند.

مدیر کل راه و شهرسازی فارس اضافه کرد: در مرحله چهارم این طرح نیز ١٢ هزار و ۵١٠ نفر اقدام به نام نویسی کردند که یک هزار و ۴۲۹ نفر از آن‌ها از شرایط واگذاری برخوردار بودند.

زاهدی گفت: در مرحله پنجم هم ۲۹ هزار و ١۶٨ نفر اقدام به ثبت نام کردند که هنوز صلاحیت ثبت نام کنندگان در این مرحله که مربوط به شهر صدرا و ۶ شهر دیگر استان بود محرز نشده است. “

———————-

بر اساس این گزارش ، علیرغم ۵ مرحله ثبت نام کردن مردم در طرح مسکن ملی استان فارس ، تا لحظه مخابره این خبر ، اداره کل راه و شهرسازی فارس در خصوص جزئیات پیشرفت این عملیات ساخت و ساز در سطح استان  فارس خصوصا شهرهای صدرا و شیراز ودیگر شهرها اطلاع رسانی دقیقی نکرده است.

بر این اساس بیم آن میرود با افزایش تعداد ثبت نام کنندگان و متقاضیان مسکن ملی در سطح استان فارس و ابهام جدی در جزئیات عملیات اجرایی این طرح در آینده شاهد برخی مشکلات در مسیر اجرایی شدن این طرح باشیم.

 

بیشتر بخوانید:

عضو منتخب شورای شهر صدرا : رعایت قانون باید برای همه اولویت اصلی باشد
وام ۲۵۰ میلیون تومانی مسکن ملی شامل چه کسانی میشود؟
مسکن ملی ، وعده های توخالی و متقاضیان سردرگم

ثبت دیدگاه

 • اکرم نجفی

  تاریخ : ۵ - تیر - ۱۴۰۰

  سلام خدمت دوستان لطفاً رسیدگی کنید مسکن وام کمک کنید


  پاسخ

 • متقاضی م م

  تاریخ : ۵ - تیر - ۱۴۰۰

  پیگیری و انتشار شما ب عنوان رسانه خیلی میتونه موثر باشه ما ک میریم میپرسیم جواب سربالا میدن ، با تشکر


  پاسخ

 • حمید

  تاریخ : ۵ - تیر - ۱۴۰۰

  مسکن ملی شهر صدرا تا اخر عمر تمام نمیشه .فقط ثبت نام میکنن .دیگه خبری از پروژه نیست. فقط حرف میزنن


  پاسخ