• 27 / دی 1401 / 14:16
  • شناسه خبر : 102132

لزوم پرهیز از سفر غیر ضروری در استان / تردد در راه های فارس به صورت روان برقرار است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس ضمن تشریح شرایط جوی و نزول رحمت الهی در شهرستان های استان از کاربران جاده ای خواست تا از تردد غیر ضروری پرهیز کنند.

به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس، علیرضا راستیار با اشاره به شرایط جوی استان گفت: بر اساس گزارش های هواشناسی و اطلاعات دریافتی از سامانه های هوشمند جاده ای و گزارشات اعلام شده از همکاران راهدار مستقر در محور ها بارش باران در محورهای منتهی به شیراز، مرودشت،فراشبند،کازرون ،رستم ، نورآباد ، کازرون، ،کوار ،ارسنجان ،خرامه ،جهرم ،داراب، فیروزآباد ،زرین دشت،فسا، سروستان،استهبان، نیریز ،پاسارگاد ادامه دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس با بیان اینکه شاهد بارش برف در محورهای منتهی به اقلید وسپیدان هستیم، تصریح کرد: سایر محورهای استان نیمه ابری تا تمام ابری گزارش شده است که در حال حاضر تردد در تمام محورهای استان به صورت عادی وروان میباشد.

راستیار در پایان ضمن اشاره به توصیه های ایمنی رانندگی در جاده از تمامی کاربران جاده ای خواست تا از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند و در صورت ضرورت ضمن رعایت قوانین و مقررات رانندگی ، حتما زنجیر چرخ در خودروهای خود داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل در سطح راه های استان با تلفن ۱۴۱ تماس حاصل نمایند.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی وضعیت آب وهوای شهرستانهای استان فارس تا ۱۴۰۱/۱۱/۲۱
هشدار ورود سامانه بارشی جدید ، بارندگی و یخبندان چندروزه در استان فارس+ آمار هواشناسی
ببینید| موشن گرافی افتتاح ۷۵ پروژه راهداری فارس در دهه فجر

ثبت دیدگاه