• ۲۹ / دی ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۳
  • شناسه خبر : 43171

ماجرای اقدام به خودکشی یک جوان شیرازی از طبقه سوم خانه

مرد جوان دارای اختلالات رواني كه در يكي از خيابان‌هاي شیراز قصد خودکشي داشت

فرمانده انتظامی “شیراز” گفت: مرد جوان دارای اختلالات روانی که در یکی از خیابان‌های شیراز قصد خودکشی داشت، با اقدام به موقع پلیس از این اقدام منصرف شد.

به گزارش گروه حوادث اول فارس، سرهنگ “فرج شجاعی” با اعلام این خبر بیان کرد: مأموران کلانتری “۳۱ جنت” شهرستان شیراز حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، مشاهده کردند جوانی در طبقه سوم لبه پنجره ایستاده و قصد خودکشی دارد که بلافاصله پس از هماهنگی با مراجع قضائی و اطلاع به سازمان های امدادی، مدیریت صحنه را بر عهده گرفتند.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد جوان ۲۹ ساله دارای اختلالات شدید اعصاب و روان است و به علت اختلاف خانوادگی قصد خودکشی دارد.

فرمانده انتظامی “شیراز” اظهار داشت: ماموران با آرامش و فن بیان مناسب موفق شدند وی را از این اقدام منصرف و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، آن را به بیمارستان اعصاب و روان انتقال دهند.

سرهنگ “شجاعی” با بیان اینکه وضعیت فعلی این فرد رضایت بخش اعلام شده است به خانواده‌ها توصیه کرد: با گفتگو و استفاده از مشاوران مجرب مشکلات بین اعضای خانواده را حل و فصل کنند تا از بروز رفتارهای پرخطر این چنینی پیشگیری شود.عضو گروه واتساپ اول فارس شوید

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه