• ۰۸ / شهریور ۱۳۹۹ / ۲۰:۱۸
  • شناسه خبر : 34623
تکذیب شد

ماجرای بوته‌های ماری جوانا ، آتش سوزی کوهمره سرخی و نیروی انتظامی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، گفت: نابود کردن بوته‌های ماری جوانا و آتش سوزی جنگل‌های منطقه «کوهمره سرخی» توسط بالگرد نیروی انتظامی صحت ندارد و کذب محض است. به گزارش اول فارس از شیراز، سرهنگ کاووس محمدی گفت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر اینکه نیروی انتظامی با بالگرد اقدام به نابود کردن […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، گفت: نابود کردن بوته‌های ماری جوانا و آتش سوزی جنگل‌های منطقه «کوهمره سرخی» توسط بالگرد نیروی انتظامی صحت ندارد و کذب محض است.

به گزارش اول فارس از شیراز، سرهنگ کاووس محمدی گفت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر اینکه نیروی انتظامی با بالگرد اقدام به نابود کردن بوته‌های ماری جوانا در منطقه «کوهمره سرخی» کرده و پس از آن منجر به آتش سوزی جنگل‌ها و تخریب منابع طبیعی شده است که بررسی موضوع سریعا در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد که هیچ بالگرد یا مأموری برای امحاء بوته‌های ماری جوانا به آن منطقه اعزام نشده و این خبر مبنی بر وجود ماری جوانا و آتش سوزی با این موضوع در آن منطقه یک شایعه بوده و تکذیب می‌شود.

سرهنگ محمدی گفت: فرد انتشار دهنده این کلیپ توسط پلیس فتا شناسایی شده و دستگیری وی با هماهنگی مقام قضایی در دست اقدام است همچنین با شایعه سازان در فضای مجازی برخورد قانونی می‌شود.

ثبت دیدگاه