• ۱۱ / خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۶
  • شناسه خبر : 29077

ماجرای تهدید نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم

 منتخب مردم «تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس» که از جمله مخالفان تصویب اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون است، از دریافت پیامک‌های تهدیدآمیز خبر داد.  به گزارش اول فارس به نقل از میزان ، مالک شریعتی‌نیاسر در پیامی در حساب توئیتری خود نوشت: از دیروز عصر ده‌ها تماس و پیام تشکر دریافت کردم و چندین پیام فحش و […]

 منتخب مردم «تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس» که از جمله مخالفان تصویب اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون است، از دریافت پیامک‌های تهدیدآمیز خبر داد.

 به گزارش اول فارس به نقل از میزان ، مالک شریعتی‌نیاسر در پیامی در حساب توئیتری خود نوشت: از دیروز عصر ده‌ها تماس و پیام تشکر دریافت کردم و چندین پیام فحش و تهدید:

– پشیمان خواهید شد
– نفتی از منطقه خارج نخواهد شد
– با برنو پشت #تاجگردون ایستادیم
– تقاص این کار را شما و خانواده خواهید داد
و…
همکار سابق! پیاده شو با هم بریم!

تهدید نماینده مخالف اعتبارنامه تاجگردون

این در حالی است عصر روز گذشته مجتبی رضاخواه در پیامی در حساب توئتیری خود نوشت: تا پایان وقت اداری برای اعتراض به اعتبارنامه منتخبین مجلس یازدهم، ۹ نفر به اعتبارنامه آقای تاجگردون اعتراض کردند.

سید نظام‌الدین موسوی دیگر نماینده مردم «تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس» نیز در پیامی در حساب توئتیری خود اعلام کرد: در راستای سوگند نمایندگی، مطالبه مردم و نظر به مستندات واصله، اینجانب به همراه ۵تن دیگر از نمایندگان به اعتبارنامه آقای تاجگردون اعتراض کردیم.این اولین آزمون شفافیت و رانت ستیزی مجلس یازدهم است. امیدوارم همه وکلای ملت، صریح و قاطع، نظر خود را در این آزمون، اعلام و اعمال کنند.

مخالفان اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون افزایش یافت
بعد از اعتراض به اعتبارنامه یک نماینده، کمیسیون تحقیق که به همین منظور تشکیل شده است، ظرف مدت ۱۵ روز باید به موضوع رسیدگی کند و اگر دفاعیات نماینده مورد نظر برای کمیسیون مربوطه قانع کننده و کافی نبود، نظر کمیسیون بر رد اعتبارنامه آن شخص به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود تا در صحن تصمیم‌گیری شود.

غلامرضا تاجگردون نماینده حوزه انتخابیه گچساران و باشت( استان کهکیلویه و بویر احمد) است. او پیشتر نیز نماینده این حوزه در مجالس نهم و دهم بود.

ثبت دیدگاه

  • بهلول

    تاریخ : ۱۱ - خرداد - ۱۳۹۹

    جناب آقایانی که دم از مردم میزنید، غلامرصا تاجگردون بد، مجرم و جانی خطرناک … ولی چرا در توئیتر دعوا میکنید؟ مگر توئیتر خانه خاله یا مکان امن است؟ چرا با آبروی نظام بازی میکنید؟؟؟ به اعتبارنامه ای اعتراض کرده اید، دیگر بنشینید سر جایتان و با آبروی خود و نظام با خاله بازی ، بازی نکنید. نظام ملعبه شما نیست


    پاسخ