• ۰۲ / آذر ۱۴۰۰ / ۲۳:۱۵
  • شناسه خبر : 74998

تبلیغ باورنکردنی مارال فرجاد برای حرکات موزون مونا فرجاد ! +تصاویر

مارال فرجاد بازیگر مشهور سینما، تائتر و تلوزیون که گفته میشود با محراب قاسمخانی ازدواج کرده است و هم اکنون نیز در اسپانیا بسر می برد با انتشار فیلم زیر در اینستاگرام نوشته است:

“امروز من این فیلم رو برای مونا فرستادم،اون موقع سال ۹۶ که مونا شیر های خان بابا السطنه اجرا میکرد من همزمان “شب دشنه های بلند “اجرا میکردم.برای همین نمی رسیدم بیام ولی یادم به دلیل استقبال زیاد ،اجراشون بعضی از شب ها دوسانس میشد.و من رفتم و با اجازه کارگردان این ویدیو رو گرفتم ….می دونم مونا ویدیو کامل رو گذاشته ولی چون خودم این قسمتش رو دوست داشتم برای شما گذاشتم.
این تاتر حدودا فکر کنم ۱۵۰ تا اجرا رفت.و خانم گلاب ادینه در نقش ،سیاه بودن …. که ۲ ساعت روی صحنه هنرنمایی میکردن.
مونا جانم و دیگران عزیزان در این نمایش چشم نواز همراهیشان کردند.”

مارال فرجاد ۱۶ مرداد ۱۳۶۱ در تهران متولد شد. پدر وی جلیل فرجاد و خواهرش مونا فرجاد نیز بازیگر می‌باشند.

مارال فرجاد فارغ‌التحصیل رشته عکاسی است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد. این هنرمند در فیلم‌هایی چون «شام عروسی» “۱۳۸۴”، «پسران آجری» “۱۳۸۵” و «دوشیزه باران» “۱۳۸۶”؛ و مجموعه‌هایی نظیر «کت جادویی» “۱۳۷۸–۱۳۷۷”، «عملیات ۱۲۵» “۱۳۸۷”، «خاتون» “۱۳۹۳” و «ساعت صفر» “۱۳۹۴” به نقش‌آفرینی پرداخته‌است.

مونا فرجاد ۲۵ فروردین ۱۳۶۳ در تهران متولد شد. پدرش جلیل فرجاد و خواهرش مارال فرجاد از بازیگران سینما و تلویزیون ایران هستند.

 

مونا فرجاد فارغ‌التحصیل رشتهٔ اقتصاد نظری است و فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۲ با بازی در سریال مزرعهٔ آفتابگردان آغاز کرد. وی که علاوه بر بازیگری در کار دوبله نیز فعالیت دارد از دو سالگی با بازی در مجموعهٔ بهاران”محصول ۱۳۶۵”به همراه پدرش بازیگری را شروع نمود و سپس در چندین فیلم و سریال نقش کودک را ایفا نمود.

بیشتر بخوانید:

آخرین خبر و عکس های جدید از لاکچری بازی مارال فرجاد در اروپا
طوفان تصویری مارال فرجاد با لباس های نیم بندی در اروپا
ازدواج مارال فرجاد با محراب قاسمخانی و ماه عسل در انگلیس ! +تصاویر

ثبت دیدگاه