• ۱۳ / مرداد ۱۴۰۰ / ۹:۰۹
  • شناسه خبر : 63034

مارال فرجاد به استرالیا رفت+تصاویر

به گزارش اول فارس، مارال فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون متولد مرداد ماه ۱۳۶۱، در تهران و دختر جلیل فرجاد اسـت. پدر وی جلیل فرجاد و خواهرش مونا فرجاد نیز بازیگر می‌باشند.پدرش اصالتاً اهل شهرستان مرند هست .او تا کنون در کارهای زیادی حضور داشته اسـت.
خانواده فرجاد یک خانواده هنرمند و سینمایی هستند. علاوه بر جلیل فرجاد کـه پدرخانواده اسـت ودر واقع حضور او در سینما باعث شد تا سایر اعضای خانواده اش هم وارد این حرفه شوند

مارال و مونا دختران او هم در بازیگری فعال هستند. مارال فرجاد فارغ التحصیل رشته عکاسی اسـت. وی فعالیت سینمایی خودرا در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد. او علاوه بر بازیگری بکار دوبله نیز می پردازد و از دو سالگی با بازی در مجموعه بهاران بـه همراه پدرش بازیگری را آغاز کرد.

مارال فرجاد این عکسها را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت :

مارال فرجاد نوشت: در زمان حکومت مغول ها، پادشاه نذر کرده که اگر کشور خود را از حمله مغول ها نجات دهد، دخترش مارگارت را به کلیسای این جزیره بفرستد که طولی نکشید مغول ها را شکست دادند و این پادشاه نیز دختر ۱۱ ساله ی خود را به این جزیره فرستاد تا نذر خود را ادا کرده باشد. از آن زمان نیز اسم این جزیره را جزیره مارگارت بوداپست نامیدند.

Budapest, Hungary

بنظر میرسد مارال فرجاد این روزها در استرالیا باشد. او این عکس ها را از Vienna ارسال کرده است>

بیشتر بخوانید:

اقدام جالب شیرینی‌فروشی «پاتون» برای جذب مشتری+کلیپ
پرنده‌ای عجیب که مثل بچه ها گریه میکند+ فیلم
کشف دارویی که ۵ روزه کرونا را از بین می‌برد

ثبت دیدگاه