• ۱۷ / شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۵
  • شناسه خبر : 34923
  • منبع خبر: خبرگزاری تسنیم

مالک باشگاه قشقایی شیراز:امسال باید به لیگ برتر برسیم/در در مورد وضعیت ITC خوبیاری پاسخ دادیم

نجف‌پور با اشاره به هدف تیم قشقایی در فصل آینده لیگ یک خاطرنشان کرد: از سال 92 که کارمان را آغاز کردیم، گفتیم سال 1400 باید در لیگ برتر باشیم. هفت سال است که چنین حرفی می‌زنیم و امسال باید به این هدف برسیم. پیش از ورود به مسابقات، برنامه خاصی داریم که در نوع خودش جدید خواهد بود.

وب سایت خبری اوجاق

مالک باشگاه قشقایی شیراز گفت درباره بازیکنی که صدور ITC او در هاله‌ای از ابهام است، توضیحات لازم را در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه کرده است.

به گزارش اول فارس، روح‌الله نجف‌پور درباره اینکه گفته می‌شود یکی از بازیکنان تیم فوتبال قشقایی شیراز، بدون صدور ITC در هفته‌های ابتدایی لیگ دسته اول فوتبال به میدان رفته است، گفت: این پرونده حدود ۱۰ ماه پیش بررسی شد و ما در کمیته انضباطی در این باره پاسخ دادیم. این بازیکن پیش از اینکه به قشقایی بیاید، یک سال به دلیل مصدومیت بازی نمی‌کرد و پس از چند بازی به خاطر آسیب‌دیدگی از جمع ما جدا شد.

وی در مورد وضعیت ITC خوبیاری اظهار داشت: او تسویه‌حساب، رضایتنامه و فسخ قرارداد با باشگاه قبلی خود را آورد و ما او را به‌عنوان بازیکن آزاد جذب کردیم. سازمان لیگ ITC او را خواست که ما در این زمینه اقدام کردیم.

مالک باشگاه قشقایی شیراز در واکنش به بیانیه باشگاه مس کرمان درباره دیدار دو تیم که تغییر در نتیجه آن به صعود مس به لیگ برتر منجر خواهد شد، تصریح کرد: ما علاوه بر مس کرمان، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک را هم شکست دادیم. زیبایی فوتبال به این است که نتیجه در زمین رقم بخورد و این روش‌ها نباید فوتبال را به سمتی ببرد که جذابیتش را از دست بدهد. درست نیست مسئله‌ای را که به یک سال پیش مربوط می‌شود و درباره آن جواب دادیم، دوباره برجسته کنند.

روح‌الله نجف‌پور با اشاره به هدف تیم قشقایی در فصل آینده لیگ یک خاطرنشان کرد: از سال ۹۲ که کارمان را آغاز کردیم، گفتیم سال ۱۴۰۰ باید در لیگ برتر باشیم. هفت سال است که چنین حرفی می‌زنیم و امسال باید به این هدف برسیم. پیش از ورود به مسابقات، برنامه خاصی داریم که در نوع خودش جدید خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

جریمه نقدی برای تیم پارس جنوبی و قشقایی شیراز
کارمند زن بهزیستی فارس نامزد انتخابات میاندوره ای گچساران و باشت
نخستین کنسرت آنلاین موسیقی ایل قشقایی در شیراز+جزئیات

ثبت دیدگاه