• 25 / دی 1401 / 16:48
 • شناسه خبر : 102029

مبلغ یارانه بهمن ماه ۱۴۰۱ چقدر است و کی واریز می‌شود؟

در مورد زمان واریز یارانه بهمن ماه ۱۴۰۱ نیز تجربه نشان داده است که دولت معمولا در روز ۲۰ هر ماه یارانه را به حساب یارانه بگیران واریز می‌کند. در چنین وضعیتی به نظر می‌رسد که یارانه ماه آینده نیز در روز پنج شنبه ۲۰ بهمن به حساب یارانه بگیران واریز شود.

 هشت ماه از پرداخت مرحله جدید یارانه نقدی می‌گذرد و در این مدت دولت بار‌ها بر جایگزینی طرح کالابرگ با یارانه نقدی تاکید کرده است. اما حالا دولت از تصمیم خود مبنی بر اجباری بودن طرح کالابرگ پا پس کشیده است. اما همچنان معتقد است که این طرح بهتر از روش نقدی است و باید به شکل سراسری در کشور اجرا شود.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که دولت و مجلس برای اجرای طرح کالابرگ به شکل سراسری به راه حل تازه‌ای رسیده اند. راه حلی که قرار است از سال ۱۴۰۲ اجرایی شود. در این روش قرار است که دولت از یک ماه قبل یارانه را به شکل اعتباری در حساب یارانه بگیران منظور کند و آن‌ها تا بیستم آن ماه فرصت خرید کالا‌های اساسی با این اعتبار را دارند.

مبلغ و زمان واریز یارانه بهمن ماه ۱۴۰۱

در حال حاضر برخی رسانه‌های داخلی ادعای افزایش یارانه نقدی را مطرح کرده اند. اما دولت هیچ تصمیمی برای افزایش یارانه نقدی ندارد و در بهمن ماه نیز افراد حاضر در دهک اول تا سوم مبلغ ۴۰۰ هزار تومان و افراد حاضر در دهک چهارم تا نهم مبلغ ۳۰۰ هزار تومان یارانه نقدی دریافت می‌کنند.

در مورد زمان واریز یارانه بهمن ماه ۱۴۰۱ نیز تجربه نشان داده است که دولت معمولا در روز ۲۰ هر ماه یارانه را به حساب یارانه بگیران واریز می‌کند. در چنین وضعیتی به نظر می‌رسد که یارانه ماه آینده نیز در روز پنج شنبه ۲۰ بهمن به حساب یارانه بگیران واریز شود.”فرادید”

فال حافظ امروز ۲۶ دی با تفسیر دقیق و زیبا/چه توان کرد که عمر است و شتابی دارد


بیشتر بخوانید:

چگونگی خرید ۱۰ کالای اساسی با کالابرگ الکترونیک و یارانه خانوار
ماجرای واریز وام ۱۵۰ میلیونی و یارانه در شب یلدا چیست؟
تازه ترین خبر از نحوه خرید با کالابرگ الکترونیکی و قطع یارانه نقدی

ثبت دیدگاه

 • مجید

  تاریخ : ۳۰ - دی - ۱۴۰۱

  با سلام به خدا همون یارانه نقدی بیشتر به درد مردم می خورد چون با همون یارانه نقدی داریم کرایه خونه م میدم تو رو خدا کالا برگ به درد ما نمی خورد یک کم با فکر مردم باشین با سه تا بچه کوچکی چکار کنیم


 • جواد پیله ور

  تاریخ : ۱ - بهمن - ۱۴۰۱

  آخه عزیز من درکشور که تورم واقعی بالای ۵۰ درصد است همان حکایتی برسریارانه نقدی می آید که شاهد آن بودیم زیرا ۴۵هزارتومان بع درچندسال حتی خرید ۲۵۰گرم گوشت مقدارند درحالی که اگر کالا بگیریم پس درچندسال ما مثلا همان سه کیلوبرنج را میگیریم و کاری با قیمت آن نداریم اما اگر پول باشد باید برنج کیلویی ۲۰ تومان را پس ازمدتی کیلویی ۱۲۰ تومان بخریم


 • #*?_ء@

  تاریخ : ۱۲ - بهمن - ۱۴۰۱

  شاید بعضی هاپول کارشان بیاد هردوست دارد کالا برگ بگیره هرکس اختیار خودش دارد


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۵ - بهمن - ۱۴۰۱

  خواهشن همون پول نقدی پرداخت کنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۵ - بهمن - ۱۴۰۱

  من ی خانم تنها هستم
  مستاجر هم هستم
  تو رو خدا بداد من برسید
  همون یارانه باید ی مقدار برای سال بعد جم کنم
  من اساله نتونستم حتی نیم کیلو برنج یا گوشت بخرم
  تو رو خدا به داد من برسید