• 23 / تیر 1400 / 14:41
  • شناسه خبر : 60788

متلاشی شدن باند خطرناک سرقت قطعات خودرو در شیراز / مالباختگان مراجعه کنند

فرمانده انتظامی “شیراز” از دستگیری اعضای باند ۳ نفره سارقان حرفه‌ای درون خودرو و کشف ۳۰۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث اول فارس، صبح امروز سرهنگ “فرج شجاعی” با اعلام این مطلب اظهار کرد: در پی وقوع سرقت‌های متعدد درون خودرو در سطح شهرستان شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی کلانتری “۲۲ آزادگان” شهرستان شیراز با انجام اقدامات پلیسی و تخصصی موفق شدند در این خصوص ۳ سارق حرفه‌ای که همدست هم بودند را شناسایی و آنان را در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی “شیراز” با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به ۳۰۰ فقره سرقت قطعات انواع خودروها اقرار کردند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان، ۵۰ دستگاه ضبط و ۷۰ دستگاه باند و سایر متعلقات مسروقه کشف شد.

سرهنگ”شجاعی” با اشاره به اینکه در این خصوص ۴ نفر (۲ مالخر و ۲ رابط فروش) نیز دستگیر شدند، بیان کرد: متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مسروقه را ۴ میلیارد ریال برآورد کرده‌‍اند، به شهروندان توصیه کرد: چنانچه در سال گذشته و در سه ماهه اول سال جاری خودرو آنان مورد سرقت قرار گرفته و تا کنون کشف نشده است جهت پیگیری به کلانتری ۲۲ واقع در شیراز- خیابان آزادگان- کوچه ۵ مریم مراجعه و نسبت به شناسایی اموال مسروقه خود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

آتش سوزی چهار دستگاه اتوبوس و مصدوم شدن دو شهروند در شیراز
واکنش دانشگاه علوم پزشکی شیراز به شناسایی بیمار مبتلا به آبله میمونی در شهرستان لار
هشدار آتش نشانی شیراز در خصوص مرگ ناشی از سرویس کولر

ثبت دیدگاه