• 21 / آبان 1401 / 16:52
 • شناسه خبر : 97750
 • منبع خبر: چشمک
ویژگی های مرد خوب برای ازدواج:

خانم ها بخوانند|مردی با این ۱۸ ویژگی را از دست ندهید

وقتی به دنبال آن مرد خاص برای ازدواج می‌گردید، همیشه خوب است که تصویری از او داشته باشید. در واقعیت، جستجوی مردی که این ویژگی‌ها را داشته باشد، دور از ذهن نیست. قطعاً قابل دستیابی است، به شرطی که شما تصویر واضحی داشته باشید که به دنبال چه چیزی هستید. اگر می‌خواهید شانس بیشتری برای یافتن یک مرد عاشق و مناسب داشته باشید، ویژگی هایی را که برای تان مهم‌تر هستند را شناسایی کنید و به دنبال آن ها باشید.

مرد مناسب برای ازدواج: اگرچه این موضوع در مورد قرار ملاقات با مردان است، با این حال می تواند یک لیست با کیفیت عالی برای قرار  اولین دیدار ملاقات با یک زن با هدف آشنایی و ازدواج هم باشد.

هر کس داستان عشق متفاوتی دارد. برای برخی، عشق یک خواستن است. برای برخی عشق شبیه افسانه ها است. برای برخی هم عشق اوج دوست داشتن است. همه عشق ها منحصر به فرد هستند و واقعا شگفت انگیزند. مردی که باید با او ازدواج کنید، فردی است که دیوانه وار عاشق او هستید. او در نظر شما باید فردی خاص و متفاوت با همه مردان باشد.

در این مطلب از سری مطالب خانواده و زناشویی به ویژگی های مرد خوب برای ازدواج می پردازیم. زمانی که مرد خاصی را پیدا کردید باید همه یا بیشتر این ویژگی ها را داشته باشد.

اگر مردی این ۱۸ ویژگی را دارد او را از دست ندهید

۱.او یک جنتلمن است

یک مرد عالی باید مؤدب، محترم، با ملاحظه و توجه به نیازهای یک زن باشد. این همچنین شامل رفتار کلاسیک جنتلمن مانند کشیدن صندلی برای یک زن، راه رفتن در کنار ماشین در خیابان، گرفتن کت او و غیره می شود. قطعاً او اهمیت رضایت را درک می کند و مایل است در مورد رابطه شما صحبت های باز و صادقانه داشته باشد.

البته اگر همه مردها آقا بودند، در دنیای بهتری زندگی می کردیم. امروز همه چیز این طور نیست و باعث می شود مردهایی که این ویژگی ها را دارند، برجسته شوند. همچنین، مردان بزرگ هرگز از مرز نامناسب بودن عبور نمی کنند.

۲.او واضح صحبت می کند

چالش‌برانگیزترین روابط برای پیمایش، روابطی هستند که در آن ارتباط وجود ندارد. اگر شریک زندگی شما با احترام و به وضوح به شما می گوید که چه احساسی دارد یا به چه چیزی نیاز دارد، بیشتر مورد پسند است. یک مرد عالی باید وقتی با شما صحبت می کند مستقیماً به چشمان شما نگاه کند. او باید نگاه کند و به نظر می رسد که واقعاً به آنچه می گویید علاقه مند است.

۳.او وفادار است

وقتی صحبت از مردان خوب به میان می آید، وفاداری ممکن است یکی از مهمترین ویژگی ها باشد. اگرچه هرگز نمی‌توانید مطمئن باشید که آیا این ویژگی در مرد مورد نظر تان وجود دارد یا نه. اما با این حال اگر در مورد او تردید دارید و إحساس می کنید وفادار نیست از او دوری کنید.

۴.او دارای صداقت است

داشتن صداقت یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهمی است که انسان را بزرگ می کند. این بدان معناست که او به قول خود وفادار خواهد ماند و به خودش صادق است. اگر به شما بگوید که قرار است کاری انجام دهد، آن را انجام خواهد داد. این هم همان مردی است که می توانید به او تکیه کنید و بدانید که او همیشه در کنار شما خواهد بود. مردان با صداقت بسیار مورد احترام هستند و در ازای آن به دیگران احترام می گذارند.

۵.او بالغ است

بالغ بودن به این معناست که مرد می تواند از خود مراقبت کند و با آرامش با مشکلات برخورد کند. او اهمیت مرد بودن، مستقل بودن را درک می کند و برای آنچه که دارد ارزش قائل است. یک مرد بالغ لزومی ندارد که ثروتمند باشد، اما باید بداند چگونه با پول خود زندگی را مدیریت کند. یک مرد بالغ می داند که زمان بزرگ شدن و بالغ شدن فرا رسیده است. در واقع یک مرد خوب باید آنقدر بالغ باشد که بتواند از خودش مراقبت کند و به تنهایی تمام نیازهایش را برطرف کند.

۶.او اعتماد به نفس دارد

یکی از ویژگی هایی که یک مرد خوب را تعریف می کند، اعتماد به نفس است. یک مرد خوب به خودش و این که کیست مطمئن است. این یک ویژگی مهم در یک مرد خوب است، زیرا وقتی آنها اعتماد به نفس دارند، کمتر احتمال دارد که شخصیت خود را تغییر دهند و بیشتر به خود وفادار می مانند.

مرد مناسب برای ازدواج، مردی که اعتماد به نفس دارد از آنچه که به آن اعتقاد دارد منصرف نمی شود و به راحتی تحت فشار قرار نمی گیرد تا کارهایی را انجام دهد که به آنها اعتقاد ندارد. در واقع مردان با اعتماد به نفس مردان مناسب برای ازدواج هستند. زیرا قوی و محافظ هستند و می توانند نه تنها از خود، بلکه از اطرافیانشان نیز مراقبت کنند.

۷.او نگرش مثبتی دارد

یک مرد خوب باید نگرش مثبتی داشته باشد، که شاید یافتن آن دشوار باشد زیرا ما در جامعه منفی زندگی می کنیم. با نگرش مثبت، مردم می خواهند در کنار او باشند و در کنار او خوش بگذرانند. یک مرد خوب از زندگی خود و دنیای اطراف خود راضی خواهد بود و می خواهد مراقب دیگران باشد و به آنها کمک کند. افراد مثبت معمولا با افراد منفی تفاوت زیادی دارند و بیشتر به لبخند زدن و خندیدن تمایل دارند.

۸.او به شما احساس آرامش می دهد

شما مجبور نیستید در مقابل او خود را سانسور کنید. شما می توانید خود واقعی تان باشید. راحت جلوی او گریه می کنید، جلوی او فریاد می زنید و لحظات آرامی را سپری می کنید. چنین مردی تمام ویژگی های خوب، بد و درست و نادرست شما را دیده است و هنوز هم شما را دوست دارد.

۹. او شما را خوشحال می کند

زمانی که با او هستید، بیشتر از این که اخم کنید باعث می شود لبخند بزنید. وقتی با او هستید، واقعا خوشحال هستید. او با شما مانند یک ملکه رفتار می کند و هر کاری از دستش بر می آید انجام می دهد تا شما را خوشحال کند.

۱۰.شما جذب او شده اید

او برای شما مرد رویاهای تان است. زمانی که او حرف می زند یا راه می رود شما به شدت جذب او می شوید. حتی گاهی اوقات به او نگاه می‌کنید و فکر می‌کنید شاید او از نظر دیگران مرد مناسبی نباشد اما  برای شما، او فوق‌العاده است.

۱۱. او وفادار است

شوهر آینده شما باید وفادار باشد و ۴۰۰ درصد به شما متعهد باشد. او باید فقط برای تو چشم داشته باشد. شما هرگز نباید نگران بی وفایی او باشید، زیرا او همه چیز شماست.

۱۲.او شنونده خوبی است

مردی که با او ازدواج می کنید باید به حرف شما گوش دهد و به نظرات و تصمیم های شما احترام بگذارد.  او باید به آنچه می گویید توجه کند و به خوبی به آن گوش کند. مردی که واقعاً شما را دوست دارد، به آنچه می خواهید بگویید اهمیت می دهد.

۱۳.او متفکر و رمانتیک است

مردی که متفکر است نگهبان است. او همیشه مراقب حال شما است. تلاش می کند تا هر کاری کند که لبخند بر لبان شما بیاورد. او می داند که چیزهای کوچک مهم هستند. او هر کاری که از دستش بر می آید انجام می دهد تا شما احساس خاصی کنید.

۱۴.او شوخ و شیرین است

او مهربان و دوست داشتنی است زیرا به شما و احساسات شما اهمیت می دهد. او مهربان است زیرا نمی تواند جلوی خودش را بگیرد. او در خلوت و البته در جمع با شما شیرین است. او نمی تواند هر روز صبح و شب شما را نبوسد.

۱۵.او از شما قدردانی می کند

او به شما می گوید که شما زیبا به نظر می رسید. او با دوستانش در مورد شما صحبت می کند زیرا می داند که شما خاص هستید. او می داند که خوش شانس است که شما را در زندگی خود دارد و هرگز اجازه نمی دهد آن را فراموش کنید.

۱۷.ویژگی های مرد خوب برای ازدواج، او در زندگی شما حضور دارد

او با خانواده شما وقت می گذراند و شما با او احساس راحتی می کنید. او تلاش می کند تا در زندگی شما حضور داشته باشد و افرادی که دوستشان دارید را دوست بدارد. او به دوستان شما اهمیت می دهد و می خواهد که او را دوست داشته باشند. او کاملاً با زندگی شما سازگار است.

۱۸.او حاضر است برای شما هر کاری انجام دهد

او برای شما فداکاری می کند زیرا می داند که شما را خوشحال می کند. او چیزهایی را برنامه ریزی می کند که می داند از آن لذت خواهید برد. او حاضر است برای شما هر کاری انجام دهد، زیرا شما را دوست دارد.

مردان عاشق زنانی با این ۱۴ ویژگی می شوند

شما هم نظر بدهید

بیشتر بخوانید:

۱۵ ویژگی مردان که باعث عشق دیوانه وار زنان می شود
مردان عاشق زنانی با این ۱۴ ویژگی می شوند
سوء استفاده عاطفی چیست؟ ۱۰ نشانه که همسرتان از شما سوءاستفاده می کند

ثبت دیدگاه

 • ریحانه

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  چنین مردی بااین ویژگی ها پیدا نمیشه حدقل الان تو جامعه امروزی گشتم نبود نگرد نیست


 • علیرضا

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  سفارش شما درحال برسی می‌باشد ،😄

  فقط ی چیز ،، داشتن چنین مردی حرام نیست ؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  فقط تو رویا میشه همچنین آدمی پیدا کرد


 • قدرت طهماسبی

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  مرد و زن خوب کمیاب است


 • O

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  قبلا بود الان نیست چون جامعه عوض شده


 • P

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  چرا همه فقط از مردا انتظار خوب بودن دارن؟ والا این چیزی که من تو جامعه میبینم مردا صد پله بهتر از زن هاست رفتارشون


 • میترا

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  آهای مردم کجاست چنین مردی؟!


 • میترا

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  وای خدای من مگه چنین موجود زنده ای هم وجود دارد


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  وفادار رو دوبار نوشته😊😊تاکید کرده خیلی مهمه


 • نرگس

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  من مطمعن هستم چنین مردهایی وجود دارن و یکی از اونها هم به سمت من میاد😉


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  سفارش دادم بسازن😁


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۴۰۱

  هست وجود داره یکیشو من میشناسم یعنی دارم


 • حسام

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۴۰۱

  کامنتهارو خوندم،اگه همه دنبال خوبش میگردن و میگن نیست،پس خوب کیه که همه دنبالش میگردن!؟؟ایا خودتم اونی هستی که انتظار داری از بقیه؟!!از نظر من همه خوبن و این سلیقه هاست که با هم فرق می‌کنه ،وگر ن هیچکس به خودیه خود بد نیست،فقط نباید اشتباهی سر راه یکی که باهم فرق دارن و سلیقشون و طرز فکرشون قرار بگیرن،همین


 • حسن

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۴۰۱

  خانومای خوشگل اگه دنبال چنین موجودی میگردین من حاضرم .غلام حلقه به گوش شما بشم


 • مسیح

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۴۰۱

  بله .وجود داره .مطمعن باشید کسی که از عمق وجودش عاشق کسی بشه .اونقدر زیاد که حاضر باشه به خاطر عشقش بمیره .مسلما تمام این ویژگیها را داره .حتی باید بگم خیلی بیشتر.اون مرد به خاطر رسیدن به عشقش و خوشحال نگه داشتن اون از همه چیزش تو این دنیا دست میکشه .و فقط به با اون بودن فکر میکنه .تقدیم به یگانه موعد پرستشم بعد از خداوند.r.d😍


 • مسیح

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۴۰۱

  بله وجود داره .اگه از عمق وجودت عاشق کسی بشی .حتی فراتر از این خصوصیات واسش ارزش قائلی.یعنی حاضری بمیری تا اون دوباره جون بگیره .عشقم😍r.dهر چی بگم بازم کم گفتم تو اولین و آخرین عشق منی


 • زهرا

  تاریخ : ۲۹ - آبان - ۱۴۰۱

  فکر نکنم وجود داشته باشه😅


 • ناشناس

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۴۰۱

  اره وجود داره..من دارم.اینم بگم منم همه اون ویژگیها را دارم..همه چی متقابلا.. ولی نکته اصلی زندگی زناشویی این است هردو همدیگر رو دوست داشته باشند..قدیمی میگه…خواستن خوبه دوسر باشد””””خواستن یک سر.دردسرباشد


 • بز

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۴۰۱

  😆😆😆همه خوبن پیل باشه


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  نیست من باور نمیکنم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  بعضیها پرسیدن چنین مردی وجودداردبایدبگویم بله.برادرشوهرمن عینا مثل همین مطلب است که گفته شده.امامتاسفانه همه به اومثل یک احمق نگاه میکنن ومیگوین زن ذلیل.ولی حالا متوجه شدم که واقعا این صفات واقعی یک مردبوده.