• 29 / خرداد 1401 / 15:52
  • شناسه خبر : 87144

مرد معتاد سر معامله مواد در شیراز خون بپا کرد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: قاتل در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را درگیری بر سر معامله ناصواب مواد مخدر عنوان کرد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ “حمید افرامن”  با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل با سلاح سرد در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ در یکی از محله‌های شیراز، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان فارس تحقیقات خود را آغاز و مطلع شدند که قاتل پس از درگیری با مقتول ۲۷ ساله متواری و به صورت کاملا حرفه‌ای خود را از دید پلیس مخفی کرده است.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس تصریح کرد: روز گذشته (۲۸ خرداد) کارآگاهان زبده پلیس با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل ۳۳ ساله را در یکی از خیابان‌های شیراز شناسایی و وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سرهنگ “افرامن” با بیان اینکه قاتل در بازجویی اولیه اظهار داشت که به دلیل داشتن اعتیاد به مقتول مراجعه و بر سر معامله ناصواب مواد مخدر با وی درگیر و با سلاح سرد آن را به قتل رساندم، گفت: متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

بیشتر بخوانید:

قتل فجیع زن جوان در پی رابطه شیطانی همسر با دو زن غریبه
قتل مدیر ۶۲ ساله مجتمع مسکونی در دعوای زن و شوهری
قتل فجیع مشتری میوه فروشی در جاده ملارد

ثبت دیدگاه