• ۲۵ / آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۲
  • شناسه خبر : 40323
سه خبر حادثه متفاوت از آتش آنشانی استان فارس

مرگ یک زن شیرازی ، انفجار آبگرمکن در فسا و نجات شغال از کشتارگاه نیمه کاره کازرون

در زویکه گذشت حوادث مختلفی در استان فارس رخ داده که در این گزارش به سه حادثه در شیراز ، فسا و کازرون پرداخته می شود.

وقوع یک حادثه رانندگی در بلوار کمربندی حجت‌آباد شیراز، یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.شامگاه دوشنبه براثر برخورد یک دستگاه پراید با درخت، سرنشین خودرو فوت کرد و راننده دچار جراحات شدیدی شد.

به گزارش گروه حوادث اول فارس ، مسئول روابط عمومی آتش نشانی شیراز زمان اعلام وقوع این حادثه را ۲۱ و ۳۷ دقیقه بیان و اضافه کرد: شاهدان حادثه ضمن تماس با ۱۲۵ درخواست کمک کردند.عدلو با اشاره به اعزام تیم‌های عملیاتی و حضور همزمان عوامل امدادی در صحنه حادثه، گفت: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پراید در حین حرکت در جاده به علت نامعلومی به یکباره از مسیر اصلی خود منحرف شده و با یک درخت در حاشیه جاده  برخورد کرده و واژگون شده بود.

وی با اشاره به گیرافتادن ۲ سرنشین این خودرو، گفت: علیرغم اینکه آتش‌نشانان هر ۲ نفر را از درون خودرو نجات دادند اما یکی از سرنشینان که زنی حدودا ۳۰ ساله بود، جان خود را از دست داد.مسئول روابط عمومی آتش نشانی شیراز اضافه کرد: دیگر سرنشین این خودروی پراید، یک مرد حدود ۳۰ ساله بود که برای دریافت خدمات درمانی تخصصی، توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

او با اشاره به اینکه اعلام دلیل حادثه، برعهده عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی است، گفت: در یک حادثه دیگر که شامگاه دوشنبه ۲۴ آذر رخ داد، یک کارگر جوان به علت نامعلومی درون محل گودبرداری سقوط کرده بود.

عدلو با یادآوری اینکه حادثه مذکور نیز ساعت ۲۲ و ۲۱ دقیقه به آتش‌نشانی شیراز اعلام شد، گفت: آتش‌نشانان با حضور به موقع در محل و با استفاده از تجهیزات مخصوص، مصدوم را از درون گودال خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند.مدیر روابط عمومی آتش نشانی شیراز خاطرنشان کرد که علت بروز این حادثه را از سوی کارشناسان آتش نشانی و نیروی انتظامی در دست بررسی است.

نجات پیرمرد ۶۰ ساله فسایی از زیر آوار

نشت و انفجار گاز شهری در روستای کوشک قاضی فسا یک مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش گروه حوادث اول فارس  مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری فسا با اعلام این خبرگفت : صبح امروز بر اثر نشت و انفجار گاز شهری در یک منزل مسکونی در روستای کوشک قاضی فسا یک اتاق واحد مسکونی تخریب و یک نفر در زیر آوار گرفتار شد.
رحم دار افزود: در پی تماس تلفنی اهالی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر انفجار در یک منزل مسکونی و گرفتار شدن یک نفر در زیر آوار تیم امداد و نجات به محل حادثه اعزام شد.
وی ادامه داد: پس از ۲۰ دقیقه تلاش، آتش‌نشانان موفق شدند پیرمرد ۶۰ ساله را، به طرز معجزه‌آسایی از زیر آوار نجات داده و به تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ حاضر در محل تحویل دادند.
به گفته کارشناسان نشت گاز و انفجار آبگرمکن علت اصلی این حادثه اعلام شده است.

آتش‌نشانان کازرون، شغال را نجات دادند

بر اساس گزارش دیگری ، سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرداری کازرون  اعلام کرد:‌ ماموران این سازمان یک شغال را از مرگ حتمی نجات دادند.

 حامد پشنگان با اعلام این خبر افزود:‌ این شغال ماده،دیروز به دلایل نامشخص، درون یکی از حوضچه های نیمه کاره سامانه تصفیه فاضلاب کشتارگاه دام کازرون سقوط کرده بود.

سرپرست سازمان  آتش نشانی کازرون گفت:شغال نجات یافته را یکی از پرسنل طبیعت دوست شهرداری این شهر به تشکل حامیان شهرسبز کازرون تحویل داد.

عضو گروه واتساپ اول فارس شوید

بیشتر بخوانید:

خودداری برخی رانندگان اتوبوس از فعالیت و اختلال در رفت‌ وآمد مردم در شیراز
۵ کشته و مجروح در تصادف جاده سروستان -شیراز
کامیون حمل لیمو به میدان میوه شیراز نرسید+عکس

ثبت دیدگاه