• 09 / بهمن 1399 / 6:35
  • شناسه خبر : 43862

مرگ هولناک یک کارگر در کوره آتش کارخانه سیمان کردستان

به گزارش گروه حوادث اول فارس به نقل از هه وال موکریان، حادثه دلخراش در کارخانه سیمان بیجار منجر به مرگ یک کارگر شد.ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه روز سه شنبه، کارگر کارخانه سیمان بیجار به داخل آتش افتاد و در دم جان داد.

ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه روز سه شنبه کارگر بهره بردار سیمان کردستان در حین نظافت گرید کولر کوره کارخانه به داخل آتش افتاد و در دم جان داد.

رئیس کارخانه سیمان کردستان در این خصوص گفت: علی رضا حق مرادی( کارگر فوت شده) از پرسنل بهره بردار این کارخانه به همراه ۵ نفر دیگر از پرسنل در این محل جضور داشته اند و پس از اتمام کار نظافت این بخش به دلیل نامشخص به بخشی که ممنوعه می باشد مراجعه کرده و این حادثه تلخ روی داده است.

آتش سوزی کارگر کردستانی در کوره آتش

محمد تقی خراطی عنوان کرد: این کارگر بیش از ۱۰ سال در کارخانه سیمان کردستان سابقه فعالت دارد و با تمام روال کار آشنا بوده و هر ۲ ماه یک بار این نظافت را انجام می دادند.

وی یادآور شد: نظافت گرید کولرها از بدو ساخت کارخانه به همین روال صورت می پذیرد و در طول ۲۵ سال که از عمر کارخانه می گذرد این اولین اتفاق به این شکل است که متاسفانه روی داده است.

رئیس کارخانه سیمان کردستان افزود: در بررسی های اولیه به نظر می رسد که این فرد بر اثر استنشاق گازهای بسیار گرم در این محل ممنوعه بیهوش و به داخل کوره افتاده است که موضوع تحت بررسی کارشناسی قرار گرفته است.

خراطی ادامه داد: پرسنل واحد ایمنی کارخانه پس از وقوع حادثه به سرعت به محل اعزام و جسد ایشان را از محل به بیرون انتقال دادند که متاسفانه قسمت بالاتنه این فرد دچار سوختگی شده بود و در همان لحظات نخستین جان خود را از دست داده بود.

وی ضمن تسلیت به خانواده این کارگر زحمتکش ابراز امیدواری کرد که با کارشناسی ها و اقدامات ایمنی که در آینده صورت خواهد گرفت دیگر شاهد وقوع این حوادث تلخ نباشیم.

بیشتر بخوانید:

چهار عادت روزانه که یواش یواش باعث مرگ شما می شود
هولناک ترین مرگ ممکن برای محبوبه زن ۳۵ساله تهرانی
سه مطالبه اصلی بازنشستگان چیست؟

ثبت دیدگاه