• 08 / دی 1401 / 21:45
  • شناسه خبر : 100829

مزاحمت بی شرمانه معلم زبان برای خانواده مرودشتی در روبیکا

فرمانده انتظامی شهرستان “مرودشت” از شناسایی و دستگیری عامل ایجاد مزاحمت، تهدید و فحاشی در برنامه روبیکا خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “فرشید زینلی” در بیان جزئیات این خبر بیان کرد: در پی دریافت شکایت یکی از شهروندان مبنی بر ایجاد مزاحمت، تهدید و توهین از طریق شبکه اجتماعی روبیکا ، موضوع به ‌صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: شاکی در تحقیقات اولیه عنوان داشت فردی در شبکه اجتماعی روبیکا به من پیام‌های تهدیدآمیز، توهین و … داده و ضمن مزاحمت باعث سلب و آسایش من شده است.

فرمانده انتظامی مرودشت تصریح کرد: کارشناسان تحقیقات خود را آغاز و موفق شدند متهم را شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را به پلیس فتا احضار کنند.

سرهنگ “زینلی” تصریح کرد: در بازجویی‌های فنی انجام شده مشخص شد دانش آموزی که برای آموزش زبان انگلیسی به منزل معلمش رفته است، معلمش با  سیم کارت وی اقدام به فعال‌سازی روبیکا و سپس ایجاد مزاحمت برای شاکی کرده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، به شهروندان توصیه کرد: اطلاعات شخصی از جمله ایمیل، هویت شما است و در ایمن نگه داشتن نام کاربری و کلمه عبور خود دقت کرده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.

پیش بینی وضعیت آب و هوای استان فارس تا پنج روز آینده

ببینید|کشف روستای ۷۵۰۰ ساله پیش از تاریخ در شهر شیراز

فال حافظ امروز ۱۰ دی با تفسیر دقیق و زیبا

بیشتر بخوانید:

پهنای باند روبیکا سه برابر استارلینک خواهد شد
هزینه ۲ هزار و ۵۰۰ میلیاردی برای «قلق‌گیری» روبیکا
بسته های ویژه اینترنت و مکالمه ایرانسل و همراه اول برای اربعین حسینی ۱۴۰۱

ثبت دیدگاه

  • حمید

    تاریخ : ۱۰ - دی - ۱۴۰۱

    چرا اشتباه یکی رو با اسم معلم خطاب میکنید ،؟ معلم پایین ترین موقعیت اجتماعی هست الان که هرکس رو میبینی یه جایی معلم هست اگه راست میگید فسادها و کثافتکارهای دیگران رو با ذکر شغلشون بگید ببینم توان این کارو دارید