• 24 / اردیبهشت 1399 / 17:02
  • شناسه خبر : 27810

مناطق پر خطر شیراز بر اساس تردد بیماران کرونایی+تصویر

اول فارس : هشدار! هموطن گرامی، خواهشمند است از خروج غیر‌‌ اضطراری از منزل به‌شدت خودداری فرمایید و در صورت اضطرار، هنگام خروج از منزل، همه الزامات بهداشتی پیشگیری از کرونا را طبق دستور‌العمل‌های وزارت بهداشت رعایت فرمایید. محلات زیر، مواردی هستند که افراد مبتلا به کرونا، در ایام قبل از بستری تردد بیشتری داشته‌اند و از زرد تا قرمز این میزان تردد رو به افزایش است. هنگام مراجعه به این محله‌های پرخطر حتما موارد بهداشتی را با دقت تمام انجام دهید.

مناطق پرخطر از نظر تردد بیماران کرونایی در شهر شیراز

 امروزه زندگی همه ما تحت تاثیر بیماری کرونا قرار گرفته است و برای اتخاذ تصمیمات درست در این هنگام لازم است تا علاوه بر دریافت آموزش‌های درست، بتوانیم اطلاعاتی نیز از شرایط بیماری در سطح شهر و محلات داشته باشیم. برای اینکه تصمیم‌گیری مبتنی بر شواهد داشته باشیم با تحلیل داده‌های متعدد و با حفظ حریم شخصی و محرمانگی داده‌ها، میزان تردد افراد بیمار دو هفته پیش از بستری در اماکن مختلف بررسی شده و با استفاده از تحلیل متن مناطق مشخص شده است. اماکن آلوده‌تر اماکنی هستند که بیماران بیشتری در آنجا تردد داشته‌اند.

هموطن عزیز باز هم تاکید میشود که نبودن یک محله در این لیست به معنی عدم ابتلا به کرونا در آنجا یا امن بودن آن منطقه نیست و اساسا در این شرایط بهترین روش پیشگیری ماندن در خانه و خودداری از خروج‌های غیرضروری از منزل است.

منبع:سامانه اطلاع‌رسانی، خود‌ارزیابی و ثبت بیماران کرونا

عضوکانال واتساپ اول فارس شوید

بیشتر بخوانید:

تجمع اعتراضی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
تعطیلی ادارات دولتی استان فارس در روزهای پنجشنبه تا پایان سال ۱۴۰۱
شرایط دریافت وام ضروری قرض الحسنه تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی

ثبت دیدگاه

  • ناشناس

    تاریخ : ۲۵ - اردیبهشت - ۱۳۹۹

    بابا یه بارگی بگو کل شیراز آلوده ویروس است چرا مردم گیج میکنید