• 20 / مرداد 1401 / 6:47
 • شناسه خبر : 91928

موافقت تامین اجتماعی با افزایش ۵۷ درصدی حقوق بازنشستگان

هیات امنای سازمان تامین اجتماعی افزایش حقوق بازنشستگان را پذیرفتند و اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه در شهریور انجام می‌پذیرد.
مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: پیرو موافقت سرپرست وزارت تعاون مبنی بر اصلاح و افزایش مستمری سایر سطوح مستمری‌بگیران سازمان تامین‌اجتماعی، اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه در شهریورماه انجام می‌پذیرد.

این مقدار به مابقی بازنشستگان تامین اجتماعی که حقوق آنها ۵۷ درصد اضافه نشده بود تعلق خواهد گرفت و از شهریورماه احکامشان صادر خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز در مورد حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی تاکید کرد: برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون‌ها؛ نیازمند زمان هستیم و ان‌شاءالله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می‌پذیرد.

میرهاشم موسوی در رابطه با زمان اعمال افزایش و صدور احکام جدید سایر سطوح بازنشستگان گفت: پیرو اعلام سرپرست محترم وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مبنی بر موافقت با اصلاح و افزایش مستمری سایر سطوح مستمری‌بگیران سازمان تامین‌اجتماعی بر اساس ماده ۹۶ قانون تامین‌اجتماعی، با عنایت به اینکه فرایند پرداخت حقوق از بیستم هر ماه طبق محاسبات و در قالب سامانه متمرکز برای بازنشستگان عزیز انجام می‌گیرد؛ لذا برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون‌ها؛ نیازمند زمان هستیم و انشاءلله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می‌پذیرد.

وی افزود: از دستور اکید و ویژه رییس‌جمهور برای اصلاح مصوبه هیات دولت محترم و پیگیری‌های معاون اول دولت و همچنین سرپرست محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی که با رویکرد خدمت‌رسانی بهتر و رفع دغدغه بازنشستگان بر اساس ماده ۹۶ قانون تامین‌اجتماعی و مصوبه مربوطه انجام پذیرفت؛ تشکر و قدردانی می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

نحوه ایجاد حساب کاربری و دریافت فیش حقوقی بازنشستگان در سایت تامین اجتماعی
نحوه صدور احکام جدید و زمان واریز اصلاح احکام حقوق و مابه التفاوت بازنشستگان
عدد حقوق شهریورماه در فیش های بازنشستگان چقدر است؟

ثبت دیدگاه

 • محمدعلی.کمالی

  تاریخ : ۲۰ - مرداد - ۱۴۰۱

  خدا خیر بده واقعن خیلی خوب میشه


 • گمنام

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  باسلام خدمت وزیر محترم اداره کار ووزیر محترم سازمان تامین اجتماعی همانطورکه بحمدالله قراراست حقوق کشوری ولشکری زیاد بشه خواهشمندم شماهم همان ۵۷درصدی که قول دادید اضافه کنید چون انها درستون دریافتی مزایایی دارند که مانداریم


 • رضا kh

  تاریخ : ۳۱ - مرداد - ۱۴۰۱

  باسلام وعرض ادب
  از زحمات تمام بازنشستگان وآقای رییس جمهور وسرپرست کار وامور اجتماعی ، تشکر می کنم که پس از پنج ماه بلا تکلیفی بالاخره ۳۸% حقوق ما افزایش یافت