• 02 / آذر 1401 / 14:58
  • شناسه خبر : 98425

نامردی عجیب دوست صمیمی در حق شهروند کازرونی+جزئیات

فرمانده انتظامی “کازرون” از دستگیری فردی که اقدام به سرقت ۶ میلیارد ریال ارز دیجیتال از کیف پول الکترونیکی یک شهروند کرده بود خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “اسماعیل زراعتیان”  با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه کیف پول الکترونیکی وی مورد سرقت قرار گرفته است که موضوع با جدیت در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس فتا تحقیقات خود را آغاز و با سرعت عمل و تیز هوشی موفق شدند فرد مورد نظر را شناسایی و دستگیر کنند، افزود: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که سارق از دوستان مالباخته می‌باشد و از طریق گوشی تلفن همراه شاکی به رمز کیف پول الکترونیکی وی دسترسی پیدا کرده است.

فرمانده انتظامی “کازرون” ادامه داد: متهم در مواجهه با اسناد و مدارک فنی موجود به سرقت ۶ میلیارد ریال ارز دیجیتال از کیف پول الکترونیکی شاکی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ “زراعتیان” با بیان اینکه افرادی که در امر خرید و فروش یا نگهداری ارزهای دیجیتال بدون دانش کافی و با غفلت از امنیت آن وارد می‌شوند باید بدانند که ورود به دنیای رمز ارز ها دانش و تخصص خود را می‌طلبد و هرگونه بی‌دقتی یا اعتماد در این خصوص مساوی با از دست رفتن سرمایه آنها است.

بیشتر بخوانید:

افت قیمت بیت‌کوین و اغلب رمزارزها+اینفوگرافیک
ارز دیجیتال یک خانه ویلایی را در شیراز به آتش کشید
سرمایه گذار و متخصص بازار رمز ارزها در شیراز دستگیر شد

ثبت دیدگاه