• ۰۳ / آبان ۱۳۹۹ / ۶:۴۵
  • شناسه خبر : 36935

ناگفته های ضرب و شتم جنجالی دختر آبادانی در محله بریم+ فیلم

دختری جوان در آبادان به قصد تسویه حساب شخصی به یکی از منازل واقع در منطقه شرکتی نشین بریم مراجعه می کند و با اهالی منزل درگیر می شود.

صدا و سیما: ماجرا از آنجا شروع شد که دختری جوان به قصد تسویه حساب شخصی به یکی از منازل واقع در منطقه شرکتی نشین بریم مراجعه می کند و با اهالی منزل درگیر می شود.
در نهایت با کشیده شدن این اختلافات و درگیریها به بیرون از منزل و تهیه تصاویری از صحنه حادثه‏، خبر به سرعت منتشر و موجب می شود هر چشمی از دیدگاه خود به موضوع نگاه کند تا جایی که به موضوع روز رسانه های بیگانه نیز تبدیل شود.

درگیری دختر آبادانی از زبان خودش:
دختر جوان طرف دعوا مدعی است: من برای طرح مسئله شخصی به این خانه مراجعه کردم و از پسر خانواده خواستم پدرش را صدا کند که خانواده طرف مقابل ابتدا به من حمله ور شدند . من به سرعت به سمت خیابان دویدم و جلوی اولین ماشین را گرفتم اما آنها با فریادهای اینکه من دزدم خودرو را متوقف کردند و من هم از سوی راننده خودرو و هم از سوی خانواده مذکور مورد ضرب و شتم قرار گرفتم و با کاتری که به قصد دفاع از خودم به همراه دارم بر روی دست پسر خانواده کشیدم.
او همچنین اشاره می کند که زیر نظر پزشک اعصاب و روان در حال درمان است و لحظه ورود به منزل صاحبخانه به شدت عصبانی بوده است.
خانم جوان همچنین تاکید می کند: مردم به شایعات توجه نکنند این موضوع به رسانه های خارجی ارتباطی ندارد و من کارم را قانونی پیگیری خواهم کرد.

گفته های پدر دختر جوان:
پدر این دختر نیز در گفتگوی تصویری اعلام می کند: دخترم داروی اعصاب و روان مصرف می کند و در مطب پزشک مغز و اعصاب پرونده دارد.

ماجرا از زبان صاحبخانه و اهالی منزل:
اما خانواده طرف دعوا ماجرا را اینگونه روایت می کنند: این خانم جوان با مراجعه به منزل آنها ابتدا پسر خانواده را با شی تیزی مثل تیزبر تهدید کرده و راه را برای ورود به خانه باز کرده است .سپس دختر خانواده را مورد تهدید قرار داده و در این بین طلب پول، طلا و دلار می کرده است.  بعد از اینکه پسر خانواده برای دفاع از خواهر کوچکترش اقدام می کند با ضربه تیزبر خانم مورد نظر از ناحیه دست زخمی و دچار خونریزی می شود.
مادر خانواده با اشاره به اینکه خانه ما دو در دارد و فرزندانم از در دوم از خانه خارج شدند مدعی می شود: دختر مهاجم بعد از کش و قوس فراوان در خانه و جراحت اهالی خانه با شوکر برقی و همچنین تهدید به آتش زدن آنها با تینر از خانه خارج می شود و سوار اولین خودروی موجود در خیابان می شود که با سر و صدای خانواده اش مبنی بر اینکه این خانم سارق است‎،راننده با آنان همکاری می کند و خانم جوان مورد نظر را تحویل می دهد.

ماجرا از زبان نیروهای حراست پالایشگاه نفت آبادان:
نیروهای حراست شرکت نفت نیز که در صحنه حاضر بودند می گویند:با اطلاع از مشکل پیش آمده در منطقه به محل درگیری مراجعه کردیم و طبق ادعای خانواده ابتدا فکر می کردیم که سارق مسلح به این منزل ورود کرده و آنها دنبال سارق می گردند، بی خبر از آنکه دعوا بین زن جوان و اهالی خانه شکل گرفته است.
نیروهای حراست اضافه می‌کنند: بعد از اینکه متوجه شدیم سارق مورد نظر همین زن جوان است و با توجه به این که اهالی خانه سارق را مسلح معرفی می‌کنند و به این دلیل که نیروی زن همراهمان نبوده مجبور شدیم با استفاده از باتوم خانم را تفتیش بدنی کنیم.
نیروهای حراست همکار خود را که اکنون در زندان به سر می برد بی گناه معرفی می کنند و رفتار او را اقدامی برای تفتیش بدنی زن جوان قلمداد می کنند.

توضیحات فرماندار ویژه آبادان در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما:
فرماندار آبادان در ارتباط تلفنی با خبر ۲۳ سیمای مرکز آبادان در خصوص پرونده قضایی نزاع در منطقه بریم می گوید: این موضوع یک اختلاف خانوادگی بوده و هیچ مسئله ی امنیتی را به دنبال نداشته است.
زین العابدین موسوی با بیان اینکه عده ای معلوم الحال به دنبال سود بردن از این ماجرا به نفع خود هستند افزود: اقدامات لازم در اینباره به محض اطلاع از آن انجام گرفته و احکام قضایی برای افراد درگیر در این ماجرا صادر شده است.
وی با اشاره به اینکه موضوع همچنان در حال پیگیریست ادامه داد: مردم نباید تحت تاثیر موج سواری رسانه های خارجی قرار گیرند.

حکم دادستان آبادان برای افراد حاضر در این درگیری:
 دادستان آبادان از دستگیری یکی از نیروهای حراست پالایشگاه آبادان که در این درگیری برخورد ناشایست و خشن از خود نشان داد خبر می دهدو می گوید :او هم اکنون راهی زندان شده است و بدون شک با وی برخورد قاطع خواهد شد.
حمید مرانی پور ادامه می دهد: جرم خانم مهاجم در ایراد جرح عمدی رسیدگی خواهد شد اما با توجه به شدت جراحاتی که خانم بر سر و صورت داشت برای مداوا تحویل خانواده شده است و برای دو خانم طرف دعوا نیز که از اهالی منزل بودند  برای ضرب و جرحِ منجر به جراحات، قرار قانونی صادر شده اما با قرار وثیقه آزاد هستند.
دادستان آبادان اما با اشاره به اینکه رسانه های معاند و فعالان مغرض مجازی نمی توانند از یک اختلاف خانوادگی بر علیه امنیت و آرامش روانی جامعه بهره برداری کنند تاکید می کند: افرادی که با انتشار این کلیپ در فضای مجازی قصد برهم زدن آرامش روانی جامعه را داشتند بزودی شناسایی و  با آنان برخورد قانونی خواهد شد .

عکس| جنجال ضرب و شتم زن جوان در آبادان؛ ماجرا چه بود؟

ثبت دیدگاه

  • شادی

    تاریخ : ۱۰ - آبان - ۱۳۹۹

    چه طور این خانم انتظار داره ادم حرفش رو قبول کنه فعلا درگیر رهایی خودشه فردا نوبت شوهرشه ..‌ این همه ادم قل چماق و دو تا زن گنده از دست یه دختر ظریف مریف فرار میکردن بعد اون داغون شده اینا خش برنداشتن


    پاسخ