• ۲۹ / دی ۱۳۹۹ / ۲۲:۵۹
  • شناسه خبر : 43179

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران دستگیر شد+جزئیات

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران هفته پیش دستگیر شده که بخشی از تخلفات وی صنفی بوده است.

 رئیس اتحادیه املاک کشور گفت: نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران هفته پیش دستگیر شده که بخشی از تخلفات وی صنفی بوده است.

به گزارش اول فارس ، مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه املاک کشور،  با تایید خبر دستگیری حسام عقبایی نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک استان تهران به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: هر فردی خلاف انجام دهد باید از سوی دولت و حکومت به اتهامات وی رسیدگی ‌شود.

او ادامه داد: در صورتی که فردی خلافی کرده باشد، توسط دولت و حکومت پیگیری و رسیدگی می‌شود و تا زمانی که این اتهامات ثابت نشود اقدام به دستگیری نمی‌کنند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور بیان کرد: برای حکومت فرقی ندارد چه فردی باشد حتی اگر رئیس اتحادیه املاک و یا اعضای اتحادیه باشند زمانی که اتهامات آن‌ها محرز شود فوراً اقدام به رسیدگی و دستگیری آن‌ها می‌شود.

خسروی با بیان اینکه روز چهارشنبه بیست و چهارم دی ماه ماموران وارد منزل عقبایی می‌شوند و این فرد را دستگیر می‌کنند افزود: بعد از دستگیری او ماموران به همراه عقبایی وارد طبقه سوم اتحادیه املاک و دفتر بنده شدند و بعد از بررسی مدارک و اسناد اتحادیه از دفتر خارج شدند.

رئیس اتحادیه املاک استان تهران اظهار کرد: طبق ماده ۳۹ اتاق اصناف تمامی این اتهامات و تخلفات در حال بررسی است و طبق بررسی‌های انجام شده برخی از اتهامات این شخص صنفی بوده و برخی خارج از صنف و موضوعات اجتماعی بوده است.

او با بیان اینکه در چند روز اخیر خبری مبنی بر ممنوع الخروج شدن بنده هم مطرح شده است افزود: به هیچ عنوان ممنوع الخروج نشده ام و تاکنون هم هیچ تخلف و یا اتهامی به من وارد نشده است.

ثبت دیدگاه

  • امامعلی

    تاریخ : ۲۹ - دی - ۱۳۹۹

    انتظارشاغلین صنف این است که تا زمانی که اتهام افراد مسئول در یک اتحادیه صنفی دقیقا مشخص نشده از رسانه ای کردن آن اجتناب گردد.


    پاسخ